Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já dělám ze srdíček a žaludků polívku a je výýýborná
Odpovědět
Romi šoupni recept ;-) Polívek nikdy není dost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: tak to pak jooo... :-) no mě nevadí každej den vařit, ale spíš mě nebaví pořád vymýšlet, co mám vařit 8-( Jinak rizoto dělám buď klasiku po česku nebo italský... dneska to bude po česku :-D kuř.maso (nebo vepřové), kukuřice, hrášek, někdy mrkev a sladká červená paprika :-)
Odpovědět
lutsousek: No to mi povídej...a když se toho mýho zeptám co chce, tak mu to je jedno, tak navrhu nějaký jídlo a on mi odpoví, že to jsme měli nedávno...bych ho za to zabila v tu chvíli :-D :-D :-D Jo tak po česku ho taky dělám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já teda vařím denně, nebo spíš ob den, kyždých 14 dní, co má ten můj na noc...vždycky se ho zeptám, ať si řekne na co by měl chuť a je to :-) Ale o víkendech na stavbu je to horší, to pořád přemýšlím co udělat aby toho bylo hodně, syté a ne moc drahé...je to mor....
Odpovědět
nika: Jo taky jsem zvědavá co budu furt vymýšlet až budeme mít svoji domácnost :-D Takhle se střídám s tchýní tak to celkem jde, ale pak ;-) No určo si zvyknu...můj mi včera říkal, že těch 14dní co jsou na dovolené jsou zkušební jak to zvládnu, tak se musím snažit, abych se vdala :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D no tak to se musíš snažit teda ;-)
Odpovědět
nika: No to jo ;-) Leni koukala jsi na moje kyti?? Už jsem si vybrala konečněééééééééééééééé :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: jj koukala...teď jsem to zpětně dočítala všechno :-) myslím, že si vybrala dobře...trochu zmenšit a je to :-) Takže konečně ji máš z krku co...a to si pořád měla depku, že nevíš :-)
Odpovědět
Leni jen ty růže budou vínové a bude skvělá ;-) Už jsme to probírali i s Luckou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci - já taky měla orchideje,, ale do oběda mi vydržela jen jedna :-D :-D :-D :-D :-D :-D fotografce ta kytka spadla na zem, takže jedna byla hrozně pomačkaná a jednu jsem někde ztratila v zahradě,,,,,,,,,,
Odpovědět
Romi, tak to jsi mě potěšila :-D :-D Myslíš, že orchideje nevydrží?? :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hvezdi -- ne ,, to si nemyslím,, ta jedna vydržela krásně,, to bylo tím, že nám ta kytka spadla na zem ,,, neboj,,,
Odpovědět
Romi, tak to jsi mě uklidnila ;-) Díky
Odpovědět
Včera mě potěšil můj drahoušek...ukazoval mi víkendový pobyt a říkal, že bychom tam mohli jet před svatbou si odpočinout :-) Tak uvidím ;-) Začíná to na něho doléhat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, co jste mi byly na svatbě,,, jaký to bylo , když jsem vcházela s ta´tkou,, dívaly jste se na mě nebo na ženicha ????
Odpovědět
Romi ženich nebyl moc vidět :-( Takže jsme mu neviděli do obličeje, ale Tebe jsem postřehla celou a byla jsi krásná ;-) Bylo mi Lukáše líto jak z něho lilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Romi, stejně nechápu jak vám mohla spadnout....to si teda musím dávat bacha :-) Luci, no já bych jela hned....
Odpovědět
nika: No uvidím jak to výjde ;-) Koncem července by to snad šlo ;-) Leni, tak ty nemáš orchideje,ne?
Odpovědět
Profilova fotka
nikka - no protože jsem se potřebovali fotit be kytku a fotografak si tu kytku položila na tašku kterou nosila na rameni a spadla z té tašky
Odpovědět
Romi to se stane no :-( Ony ty orchideje jsou choulostivé :-( Vím jak je mám doma ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak že bych dnes vyrazila někam pařit?? jsem sama doma,,,
Odpovědět
Romi, tak to utíkej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikka - nejsi taky doma sama????
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, teda Romi jsem se lekla, myslela jsem v první chvíli, že ty orchideje zvadly, já je budu mít totiž taky. Jinak zítřejším nevěstám přeji moc moc štěstíčka a vydařený den.
Odpovědět
Jééééééééééééééé ahoj Peti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
peti - čauky
Odpovědět
Peti kde máš tu hudbu ;-) Pořád na to čekám a ty nic :-(
Odpovědět
Profilova fotka
romi....až zítra bych mohla :-) taky se chystám někam pařit :-) Luci, orchideje nemám..ale pozor jako aby nespadla a nepolámala se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikkaa - jsem si říkala, že bys mohla dojet už dnes :):)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?