Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
ROmčo: vem si co chceš ;-) pa
Odpovědět
Profilova fotka
romca: jo jo, Romi, taky od Luc :-D I pro maminky, svědkyně, družičku. Už se moc těším, ta tvoje byla fakt krásná.
Odpovědět
uf holky nechodte do ikei, je tam vypodrej a sezere vam penezenku :-D
Odpovědět
mitote a co tam mají krásnýho?? A hlavně užitečnýho? ;-)
Odpovědět
no milacek s i koupil komodu pod zelvy, pak raminka, osusky, deku-prehoz pres postel, kvetinac, cistici valecek a dal nevim ale nechal yjsme tam tri tacy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A já jsem si tam koupila krásnej velkej světle zelene deštník za 39,-. ;-)
Odpovědět
Kačko, tak to je super kup ;-) To bysme tam do tý IKEI měli taky zajet :-D
Odpovědět
kachorka: jo ten lukas chtel na svatbu :-D
Odpovědět
Holky měli i bílej? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi - já ti bílej můžu půjčit,,, ale má černou tyčku,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
kači - nazdárek,,,, ty bublifuky ti pšlu po Nice, ju??? asi jdu uklízet
Odpovědět
Profilova fotka
kokuám, jaký hlásí hezký počasíčko,,,, na celý týden a i na celý červenc,,,
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojte holky, budete tam mít v sobotu některá taky chlapa?Mě to příjde takový blbý ho tam tahat, když vy ho mít nebudete...ale zase je to asi jedina možnost, kdy to tam může zkouknout...
Odpovědět
Romi to bysme se ještě domluvili, ale myslím, že černá tyčka nevadí ;-) Chceme to jen, kdyby pršelo :-)
Odpovědět
efendy.a: Já určitě néééééééééééééé :-D
Odpovědět
A Romčo, jak jste to udělaly s tím obřadem, viděl tě ženich před ním nebo jste to nějak ututlaly? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
simi - neviděl mě,,,, kytku mi předal, když sjem měla na sobě sukni a halenku,,, no pak jsem se šla převléct do čatů, on byl s hosty venku u baráku,, no postupně pak všichni nasedali do auta, já šla poslední do auta,, a pak na zámku jsme vjeli do dvora, já počkala v autě, až ostatní přešli do zámku a pak šla zase nakonec až s taťkou,,, takže i spousta hostů mě viděla v šatech až na obřadě,,, a bylo to super,,,
Odpovědět
Profilova fotka
efendy--- no já ho tam mít nebudu, bo je na vodě,,ale kdyby byl doma, tak myslím, že by šel se mnou se mrknout.)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka07 ..proč určitě ne? :-) Je to divný, když je nezná,že?
Odpovědět
Profilova fotka
efendy, tak mě to divný určitě nepřijde,,, my se taky byli dívat v rájci na svatbě, a neznaly tam vůbec nikoho,,, byli jsme tam proto, že jsem chtěli vidět, jak tam probíhají svatby,, mě na tom nic divnýho nepříjde
Odpovědět
efendy.a : To nevím, ale můj na takový věci není....radši se bude doma hrabat v autě :-D Však jak nebudu doma, tak mu přijede kámoš, jelikož chce něco opravit na autě... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no můj taky na to zase až tak není, ale v případě efendy, pokud ta mmají mít svatbu ,tak to beru jako přirozený, že se tam půjdou spolu podívat,,, a Luke navíc zná Lenieku a Rosťu, tak myslím, že by jim rád šel popřád a podívat se na ně,,,
Odpovědět
Romi, tak to je jasné :-D Můj na to není a nejradši by se nezúčastnil ani svojí svatby jak ho znám :-D :-D
Odpovědět
efendy: muj chlap tam bude, jsem se simcou domluven aprotoze tak nejak budem narychlo korzovat a musel by chudak preslapovat behem obradu nekde vedle :-D hvezdicka: jo myslim ze mely bilej al enevim to jiste... jinak memu chlapovi s elibi svatby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Akorát mě štve, že tam s Vámi moc nepokecám..sem chtěla poznat aspoň Vás, které ještě neznám a už vidím, že Radek by měl kecy, kdybych ho tam nechala stát a šla si pokecat...
Odpovědět
Holky jdu si lehnout, tak dobrou noc a zítra napísanou :-)
Odpovědět
efendy.a: Proto si chlapa sebou neberu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
efendy, no tak prostě půjse s tebou za námi, ne? nám ho představíš,,, a můžeme pokecat všichni dohromady,,, já bych v tom neviděla žádnou vědu, teda,, hvezdi - dobrou
Odpovědět
efendy: no ja tak ymoc ne budem asi zase pelasit dal, bude to jen mezizastavka :-(
Odpovědět
jinak my mame zitra konecne schuzku v divalde tak budem vs eodmlouvat organizacne, dokonce se pry i pred orbadem dva tri dny muzem dojit jeste podivat a vse si promyslet
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?