Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucinka - ahojky,, no já asi moc neporadím :( já se líčila sama
Odpovědět
lucinka: muzu se zeptat proc sem vzd dojdes se jen zeptat na neco nejlevnejsiho?
Odpovědět
lucinka: jinak liceni je nejlevnsi sama a kytky nevim jeslti nejlevnejsi ale levne jsou v bohunicich v kvetinarstvi TULIPA
Odpovědět
Profilova fotka
holky poprvé se dívám na rande naslepo na Primě,,, ty vole,, normálně se popadám zabřicho,, ten Jirka,, fakt blázen a ty jeho odpovědi mě dostávají :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
AHjojky, jen vás jdu pozdravit. Před chvílí jsem si po celém dnu sedla a zítra nanovo. Pořád mi nedochází, že to bude MOJE svatba :-N Zítra dopoledne jedu zase k našim a budu tam do pátku - to vyzvedneme dort a dalí věci a povezeme ho do restaurace. A spousta dalšího zařitování, tak kdybych náhodou nestihla nakouknout, v sobotu páááá romca: jo rande naslepo, jsem tápala, jaký pořad máš na mysli :-D
Odpovědět
romca: jo ja dnes taky koukala poprve, hrozn yporad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote... a co říkala na toho Jirku,, já byla mrtvá smíchy lenieka -- jj, to znám ,, toho zařizování,, tak se drž
Odpovědět
romca: kterry to byl? me uplne stacil ten Michal a ten moderator :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote - no ten prostřední,, kterj skoro nemluvil,,, to byla prdel,,, jejda
Odpovědět
pockej to byl ten co nakonec zustal a sly do separe a ona ho pa odmitla? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj,to byl on
Odpovědět
romca: divnej :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Dobré ranko nevěstinky, tak kdepak jste? Je tam dneska krásně, tak asi někam vyrazím ;-)
Odpovědět
hm me ceka jedna z nejhorsich zkousek a pak pomazu do prace, po praci ostrihat psa a pak vecer jak dojdu tak asi chcipnu unavou :-/
Odpovědět
mitote: Prosím Tě to zvládneš ;-)
Odpovědět
hvezdicka: no to asi ne, hromada lidi uz to vzdala a nechava to na dalsi rok :-/ ucitelka je v hodinach uspavacka hadu a kdyz dojde na test tak kolem nas chodi jako mlsnej chrt
Odpovědět
mitote: Hm, tak s tím Ti teda nepomůžu :-( Však uvidíš, jestli to dáš ;-) Neházej flintu do žita předčasně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty :-) tak včera jsem zdárně vyrobila etikety na minivína, měli jsme rande s DJ na hotelu a dneska mě čekají jmenovky a dort. Jinak mám dneska druhý přijímačky, tak za chvilku letím na druhý test. :-) A už začínám ztrácet nervy.... hlavně z těch mých drahých družiček a svědkyně. Nejen, že mi s ničím nepomohly, ale ani si nevyzvedly šaty a dokonce mi řekly, že je to moje svatba, tak proč by mi měly pomáhat třeba se jmenovkama. No a poslední gool mi daly včera, kdy 5 grácií neví, jak se dostat k našim a na hotel!! Že jim mám zařídit odvoz... jako už to nedávám! Včera jsem se sesypala... a to jsem myslela, že mě nervy nepovolí :-D
Odpovědět
lutsousek: Tak s těma gráciema Ti nezávidím a trochu jsem ráda, že družičky nemám :-D A kdybych měla, tak jenom ty malý :-), protože ty si ještě neumím vymýšlet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: no právě! Kdyby se ale všechny samy nepřihlásily, že prostě chcou být družičky... je asi zabiju. Na druhou stranu s těma malýma to taky není zrovna jednoduchý :-D občas se zaseknou a prostě nejdou...
Odpovědět
Luci, tak tomu se říká opravdové přátelství...myslím si, že se chtějí jen z viditelnit a vůbec netuší co obnáší být družičkou :-D Jo no, ale tak u malých se tomu člověk aspoň ještě zasměje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: jj.... jsem jim teď řekla, jestli si uvědomují, že to není oslava narozenin, ale svatba. A poslala jsem jim odkaz na povinnosti družiček. :-D
Odpovědět
Luci, tak to my taky pošli ráda se poučím, ale něco jsem už o tom myslím někde četla ;-)
Odpovědět
Ahoj holky lutsiusku:to ti teda nezávidím, za družičku mám jen malou a nějak neřeším kde a s kým půjde, nechám to na ní, celej den jí necháme volnější režim, nechci jí nutit ;-) ale pokud máš odkaz na povinnosti družiček, tak mi ho pošly, ráda se kouknu co tam pěknýho píšou :-) Já za chvílu letím pro víno, pak bych měla vše odvozit na hospodu a večer bychom měly finálně vybrat první novomanželský tanec, jinak mám vše zařízený, zítra dovezu cukroví, pak to rozvezeme, zajedu pro šaty, odnosím vše k našim, atd. Tak se tu zatím mějte, papapa
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tady jsou ty povinnosti družiček... http://www.prozeny.cz/pruvodci/sex-a-... jinak jsme se teď pěkně pohádaly na FB. 8-( Já už na to kašlu... nebudu se stresovat. Místo družiček mám mamku :-)
Odpovědět
lutsousek: No nechtěla bych být družičkou :-D
Odpovědět
Ahoj holky, :-)) jak se máte? Lutsousek za chvilku už budeš vdaná paní :-) :-) Já teda dospělou družičku mít nebudu a ty malé by to asi nezvládly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
suki -- ahojky,,,, jak probíhají přípravy??? holky, nevíte jestli by Leniece nebo Simči vadilo, kdybych si na jejich svatbu vzala bílou sukni a nějakou barevnou halenku?? vím, že někdo nemá rád neby vyloženě nechce, aby na jejich svatbě byl někdo v bílém,, tak nevím, jak jsou na tom tyhle dvě ???
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj suki: no blíží se to! :-) dneska jsem se nezastavila.. a ještě mně čeká dnes konzultace s našima. Večer padnu za vlast vyčerpáním. romca: já myslím, že když nebudeš celá v bílým, že to bude dobrý! :-) mně osobně by někdo celý v bílém vadil...a přítelkyně švagra si prý chce koupit bílý šaty :-S
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek ... no mě to právě bylo úplnějedno, co kdo bude mít na sobě,, tak proto se ptám,,, no vzala bych si něco barevného to je jasný,, ale prývě ta bílá sukně je jediná sukně, co mám,,, :):)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?