Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kachorka: Jo? Tak to je fajn, to možná mě už jdou oči šejdrem :-D :-D Luci, no hlavně není vidět co s tím máš vzadu :-) Máš drobný obliček tak bych to vepředu tak moc nenatáčela spíš víc nahladko.
Odpovědět
Peti mě se ten účes už vůbec nelíbí...mažu :-)
Odpovědět
a hlavně se mi to hned narovnalo :-(
Odpovědět
nika, peta: PRY maji novy system a del ajim v tom neplechu....no stejne me al emalem omyvaly kdyz me odstrcily s tim ze at pockam...jinak uz jsem tady...heh me zas ropitvaly moji psychiku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci gratulace :-) moc moc si užij oslavy :-) hvezdicka: jéééé já to propásla tu fotečku....jako obvykle no :-D :-D Včera večer jsem holky tavila o 106 krabičky na mandličky, už je mám skoro všechny hotové :-) Jen dnes dokoupit tu stužku, protože v Boskovicích koupit hnědou, tak to je porod :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Leni šikulka, jak jinak ;-) Já si právě nařezala cedulky na tombolu. Bude to rychlejší při vyhledávání cen a aspoň to nepopleteme, až budeme ceny předávat.. Co kytí, domluvená?
Odpovědět
Ahoj holky, jak se máte? Už se vám to krátí co? Jste ve stresu? Doufám,že ne, že si to hezky užíváte :-) Jinak lenielka jsem zvědavá na fotečky, kamarádka to taky měla v Fenisových sadech a bylo to super x-) x-) x-)
Odpovědět
Teda ...jestli jsemto nepopletla a máš to v Denisových sadech :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
suki: popletla :-D Máme to na Belcredi... V denisových jsem chtěla fotit, ale fotograf říkal, že tam bývá hodně lidí a že to nedoporučuje... Dneska budu kupovat špendlíky na vývazky, tácky na výslužky a podobný drobnosti, takže no stress ;-) a hlavně končit brzy v práci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, všechno je domluvené :-) doladene :-) Tombolu budeme resit az pristi tyden :-) Jestli teda od ní neupustíme, no to se ještě uvidí :-)
Odpovědět
AJO :-D :-D no to je mi podobný. :-D Všechno popletu :-D Jinka dobře, že se nestresuješ, já se to taky snažím užívat :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
suki: v pohodě, já pro změnu zapomněla, kdy máš termín T :-x aky ne za dlouho, pokud se nepletu?! Leni, jestli byste vůbec tombolu stihli, když máte travesti a aktivní kamarády... Mně přijde, že její příprava zabere celkem dost času - shánění těch věcí. Já to teda nakupovala postupně. Možná, kdybych to nakoupila naráz, tak by mi to tak nepřišlo. Jenže v tom obchodě nemají to, v druhém zase tamto... O víkendu bych ji chtěla začít balit...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Leni, já doufám, že to nakoupím najendou :-) u nás je hafo obchodů na jednom placu a v každým mají něco :-) Max ty kola v Ikei, ale tam stejně pojedem ještě. Suki: já myslím, že stres mě možná ještě dožene :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, to máš fajn. Kola mají v tescu u nádraží za 20 Kč, kdyby náhodou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
JJ ;-) hihi vlastně už mám doma katalog dovolených...takže 1. věc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je dobrý začátek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj holkyyy.........už mám na vás konečně čas :)))) nikaa: děkuji :-) ale mám to komplet jako překvápko, takže vůbec nevím, kam jedu a co se bude dít, kdo tam bude atd. Holky (ani nevím, které přesně) to domlouvají s F. a jen mi řekly, že se mám sbalit do neděle a že nebudu stanovat. :-D Tak jsem si ještě včera u našich brala cestovní tašku, aby se do ní vlezly všechny typy oblečení :-D A dneska v 1 ještě to líčení a účes. Jinak jsi Leni neuvěřitelná šikula!!!! Co ty všechno zvládneš udělat! Smekám :-) Kdybysme neměly stejný termín, tak si tě najmu :-) lenieka: to je dobře, že to zatím dáváš v klidu a bez stresu! A jinak už máte všechno udělané, vyřízené? Krom těch drobností? :-) hvězdička: jeee, tak to je blbý s tím účesem. Fotku jsem sice nestihla, ale tuším dle reakcí. Neboj, máš času dost, seženeš šikovnější a lepší kadeřnici. ;-) kachorka: ty seš kočka!!!!! Hrozně ti to sluší! Účes je super!!! K tomu to líčení... budeš nádherná! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak dnes jde Vašek zaplatit zálohu na šaty, oznámení už rozdáváme a zjišťuju, že ještě tři měsíce, hodina a čtvrt a vdávám se :-))
Odpovědět
Profilova fotka
pejsanek: Jani, to uteče jako voda :)))
Odpovědět
Profilova fotka
jsem nějak mimo, zálohu na kvítka ne šaty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: moc si víkend užij! Jsem zvědavá, co na tebe holky vymyslely :-) Ano, krom drobností hotovo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: Taky se mi zdá, že co je to míň než 100 dní to začíná nějak letět....
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka: děkuji :) pak poreferuji, sama jsem napnutá jak kšandy :-) Tak to je supr, že hotovo- žádný stres z restů a jen užívání si posledního týdne :-) to bude frmol... začínám se toho děsit. Dneska mi DJ taky poslal ten dotazník, že jsem tam nevyplnila všechno, tak jsem teď na rychlo vymýšlela ty další dvě písničky k prvnímu tanci. pejsanek: jj, to je týden sem, týden tam - přece času dost- a najednou je to za měsíc, za dva týdny a už je to tu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lutsousek: já se pak na to dám profesně :-D :-D pejsanek: a věř že teď to poletí ještě rychleji ;-) No nic...frčím do toho města pro stuhu :-)
Odpovědět
ahojky holky, tak jsem tu...byla jsem od rána v nemocnici s babičkou od přítele...tam je to děs ta čekací doba, ale dneska to šlo :-) Ještě k mýmu účesu...no včera katastrofa...hned jsem to psala tý kadeřnici, že se to nelíbilo a že takový účes nechci, tak mi napsala, že jí se to nelíbilo taky a že mám přijít na ten drdol co chci 2.6, tak zkusím ještě to a když se mi nebude líbit ani to, tak měním kadeřnici...mám kontakt od Peti a Nikči, takže mám na výběr :-) Nika: Ty jsi prostě šikula měla bys to dělat na živnost a měla bys třeba víc než tam kde děláš :-D Já včera zkoušela jmenovky namašlovat a nejde mi to...nemám na to nervy :-D Takže to zkusím až ještě jindy nebo nevím :-/ lutsousek: Moc si užíj rozlučku...taky bych chtěla mít takové kamarádky co mi ji zařídí a nemusím se starat, ale myslím, že já ani rozlučku mít nebudu, protože ty o který bych stála si na mě stejně neudělají čas :-(
Odpovědět
Profilova fotka
juchů....mám stuhu...ale zase až ve druhé galanterce a taky pár krabiček na větší výslužky pro nejbližší rodinu, protože do těch košíčků se toho fakt moc nevleze, tak max pro jednoho :-) Luci, myslím, že drdol ti bude slušet, ono jak máš dlouhé a těžké vlasy tak to natočené nemá nárok vydržet. Pošli mi fotečku ať se můžu aspoň mrnout, jak ti to neslušelo ;-)
Odpovědět
nika: Tak jen pro Tebe Ti to tam na sekundu hodím, ale napsala jsem to kadeřnici a je rozumná a budeme zkoušet ještě ten drdol :-) Včera jsem byla 2hodiny pod sušákem a za hoďku jsem byla bez vln, takže to nemá cenu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, já se s dovolením taky podívám, až to tam dáš :-)
Odpovědět
lenieka: Jo mrkni, ale nezhroz se :-D :-D
Odpovědět
Kadeřnice říkala, že to nemám brát jako zkoušku :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?