Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To se zvládne :-) Já jen doufám, že ta vína stihnou dojít, jinak budu bez podvazku :-p
Odpovědět
lenieka: Co mají vína společného s podvazkem??? nika: Leni to zvládneš...u Tebe nemám strach :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdi: objednávala jsem to u stejné firmy, tak to budou posílat zároveň... Ono to přijde, jen doufám, že ne až ve čtvrtek, to už nebudu v Brně a v pátek budou fofry, takže bych nerada ještě vyzvedávala nějaké balíčky.
Odpovědět
lenieka: Tak to jo :-) No snad Ti to stihnou dodat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: Leni, ty taková šikula, nemám strach, že bys něco nestihla :-) mitote: Já s nima taky dost často jezdím, většinou v poho, ale to stejný se mi taky stalo, prodali několik sedadel dvakrát. No já jsem jí řekla, že i kdybych měla sedět na schodech tak jeduu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
s těma studenťákama jsem ted neměla nikdy problém, tak ale jak to tu píšete už asi trochu polevili ve snažení ne :-) nebo že by jim v tom dělal bugr ten systém...třeba když si ve stejnou chvíli někdo koupí sedadlo přes net a někdo u okýnka, tak se to třeba vykryje a pak jsou 2 osoby na jednom místečku No lichotíte mi holky ;-) ale budu mít co dělat a bych to všechno zvládla co jsem si namyslela :-D :-D už se těším na ten večer před svatbou až si s kamoškou otevřem vínko v posteli a všechny starosti už budou za mnou :-)
Odpovědět
Holky frčím na zkoušku, tak mi držte pěstičky ;-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jdu dnes taky na zkoušku účesu, to jsem teda zvědavá...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :))) tak mám titul :-) děkuji všem za podporu! Pomohlo to! kachorka: to líčení je super, moc ti to sluší!!
Odpovědět
Profilova fotka
Lutsousek: Mooooc gratuluji! Nám to bylo jasný! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
kachorka: no že vám ty prognozy vždycky vyšly :-D mamka si na mě dneska vykládala i karty :-) Ale jako dělat státnice s horečkama není žádný med. :-S A to se zítra až do neděle budu loučit se svobodou a zapíjet ten titulek.
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, musíš vypálit toho červa!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lutsousek: Lucí moc moc gratuluji, jsi šikula :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: gratulujuuu!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky kdo máte tombolu, já někde našla- domácí mazlíčci jako těstoviny, dají se takové koupit? Nebo spíše nějaké gumové bombony ve tvaru zvířátek? A máte nachystané i něco pro děti?
Odpovědět
Ahojky holky, tak zkouška dopadla nic moc, takže sem nebudu dávat ani fotečky...vypadám jak debil :-( lutsousek: Grutuluju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: Jakto Luci? hoď alespon jednu. A co ti dělala, nějaký drdol?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak já dnes byla taky na účesu a super. Akorát jde vidět gumička, asi oranžová :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kacorka: Teda, krásný, moc ti to sluší. Holky v albíčku se mi nezobrazuje celé odpočítávadlo, je jakoby useknuté a rok svatby taky. Nevíte čím by to mohlo být?
Odpovědět
Ahojky Peti, ale ani to nechtěj vidět je to děs...vypadám jak debil :-( Nevím zda je to účesem nebo kadeřnicí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Luci a co ti řekla, že máš radši vyzkoušet něco jiného. Platila jsi něco? Kdybys chtěla, můžu ti dát kontakt na moji, jestli to chceš zkusit i jinde.
Odpovědět
Kačko moc hezké...já mám vlasy, že bych je mohla rozdávat a nic mi z toho nejde :-( a ty máš účes jak pro princeznu :-)
Odpovědět
Peti pošli do IP, budu ráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: A já tam mám připlé i umělé ;-) Já mám na to zas krátké, řídké a jemné ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
peta: Já tvé počítadlo v albu vidím normálně celé a fungující...
Odpovědět
Kači tak to vůbec není poznat :-o :-o
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php... Moje zkouška..hrůza :-(
Odpovědět
Mrkněte ať to můžu vymazat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: :-D Luci máš ty vlasy moc červené! A proč máš brýle?
Odpovědět
Protože mě chytl zánět včera nebo co...řezalo mě to jak sviňa v oku, tak jsem dneska si vzala brýle :-( Moc červené?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?