Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
a prostě to tak člověk pozná,když to navlíkne, jestli se v tom cítí nebo ne:-) A já si řekla hned,že se mi to líbí :-) :-) tak holky zatím mizím pa pa pa.
Odpovědět
Čau holky tak jsem tu :-) Nemáte někdo děrovačku??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myslíš obyčejnou nebo ozdobnou? Obyčejná se dá koupit i za 60 Kč (na 2 dírky, děrování dokumentů do pořadačů).
Odpovědět
cau holky, ja vas nestiham, ta prace mi dava pekne zabrat :-/ a zitra jedu an vycvik tak jsem si musela ty dva dny nadpracovat :-/ dnes jsem si koupila novy kufrik na vycvik tak uz si ho tu balim....tesim se....ae mam nejaky nakraply krk :-( jinak uz vyhlizim zavje sto sest :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čauvec, já jsem byla dnes na zkoušce líčení. Řekla jsem, že chci kouřové líčení a světlé stíny, mrkněte na fotky, jsem spokojená :-) Samozřejmě nemám nalíčený krk...
Odpovědět
kachorka: pekne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kachorka: mně se taky líbí :-)
Odpovědět
Kačko moc hezké a vypadáš v tom spokojeně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky, my tu dnes měli sluníčko, tak jsem už seděla na balkoně. kachorka: moc hezký Kači, to líčení ti krásně sedí.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jdu se s váma rozloučit, protože zítra zažiju svůj první životní neúspěch obřích rozměrů, načež se psychicky zhroutím a skončím někde v Bohnicích... jinak řečeno mě zítra vyrazí od státnic. :-| :-S :-( |-|
Odpovědět
lutsousek: kecko co by te vyrazely :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kachorka - moc Ti to sluší, pěkně to zvýrazní oči. lutsousek, držím pěsti, to určitě zvládneš!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: dneska? Myslela jsem na tebe včera. Tak dneska nanovo :-D Hodně štěstí!
Odpovědět
Profilova fotka
kachorka: no hezké :-) koooooočka ;-) lutsousek: hodně štěstí....vzhůru do toho...to uděláš a pak se budeš smát jak ses bála a přitom nebylo čeho :-)
Odpovědět
Dobré ranko holky, tak už jsem vzhuru...to sluníčko je lepší než kdejaký budík :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: Myslím na tebe ;-)
Odpovědět
lutsousek: Jsi šikulka, tak žádný stres ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: tak to proděravíš v tom rožku? ;-)
Odpovědět
Leni můj tam chce dávat furt ten nítek a že se na to nalepí mašlička :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak ho tam nech dát nýtek no :-D taky to bude držet :-) a přelepit se to dá jak píšeš
Odpovědět
Nenechám by se to tím zkazilo, ale můj skoromanžel má takový bláznivý nápady :-D Musím si koupit tu děrovačku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci tu koupíš v každým papíráku a mají i takový malinký, myslím, že by stačila v pohodě :-)
Odpovědět
JJ... Leni kouknu...už mě ty přípravy vůbec neba :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, jakto?
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych mohla s sebou vzít domů takovou těžkou, co proděraví naráz docela hodně listů. Když bys chtěla, tak se stav a můžeš to naprorážet ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
V práci děrujem dokumenty a zvládá to v pohodě víc listů naráz - bezproblémově i 30 listů, můžu si ji vzít domů.
Odpovědět
Luci to jsi hodná, ale obyč na to bude stačit...máme jen 5 listů ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdi: my máme děrovačku doma, ale kdoví kdy se uvidíme...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak obyč malou, co to zvládne máme taky, já myslela, že máte více listů.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?