Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, no taky jsem včera utratila něco ve městě za hadříky, tak jsem měla výčitky.....ale tohle mě potěšilo :-) Tak máš vše ohledně kytiček doladěné? ;-)
Odpovědět
Dámy tak já pádím...přeju hezky zbytek dne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni: jo tak na nákupech jste včera byly ;-) Jj, kytičky doladěné. U něčeho jsem váhala, ale Lucka mi poradila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, včera jsem byla domlouvat kytky v Kvítí Goli, jsem moc nadšená. Vašek byl vyzvedávat oblek, sako se mu bude ještě trošku zužovat, ale bude fešák :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pejsanek - a oblek mu bude upravovat nějaká krejčová nebo v salonu? Hledám nějakou šikovnou pánskou krejčovou, taky bychom potřebovali poupravit sako, ale neznám nikoho odzkoušeného. Nějak aktivně to tedy neřeším, protože to není až tak aktuální, možná, kdybych se do toho víc obula, někoho splaším ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
upravovat sako budou v Maxim Fashion, kde se oblek kupoval.
Odpovědět
Profilova fotka
a ještě jsme měli 20% slevu, takže výsledná cena je docela super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak to je dobrý kup! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hlavně mu to hrozně sluší :-) Po slevě italský oblek za 7834 Kč, což je dobrá cena. Hlavně ho vynosí na plesy, do divadla a tak, takže to nejsou vyhozený peníze.
Odpovědět
Profilova fotka
pejsanek: v Maximu se ty slevy vyplatí :-) máme od tama vestičku a já šaty na převlečení :-) A ještě takovej hezkej přístup ;-) Gratuluju k super nákupu :-) My oblek vychytali taky se slevou za 7000,- ale jinde
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nemáte někdo předlohu na povolení "SVATBA POVOLENA" - co se tam vyplňuje? Pejsanek má v albu fotku, ale nerozlouskám to. Někde jsem to tady před časem viděla, ale nenajdu to. Našla jsem jen toto - třeba se vám bude hodit: http://zena-in.cz/clanek/chce-do-hosp... :-D :-D Chtěla jsem to pro kamarádku na svatbu, ale když nevymyslím, tak dostane propustku ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
nika666: Tak to taky skvělá cena. Se slevou máme košili, vestičku s regatou, oblek a botky už z dřívějška taky s nějakou slevou :-) Takže oblečení ženicha už máme vyřešeno, teď ještě mě vymyslet střih šatů, moje krejčová má teď samou svatbu, takže budem vymýšlet až na začátku prázdnin, látku už naštěstí mám.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky, víte co jsme dostali jako dar?? ,košík s klubíčkama vlny, jehlice a kousek rozpletené onožky,, no a v těch klubíčkách byly penízky,, bylo to moc originální,,, a pro nás pracné dostat se k penízkům :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jééé Luc, to jsem někde něco takového viděla...ale nevzpomenu si :-( Z toho serfování a hledání už mám ve všem guláš
Odpovědět
Profilova fotka
nevím jestli jsem to sem už psla, ale víte co mě dostalo??? dostala jsem od tchánovců zlatej prstýnek, abych prý věděla, že mě nechce jen Lukáš, ale že me chce celá jeho rodina,,, to mě dovedlo až k slzičkám
Odpovědět
Profilova fotka
tak já se s vámi loučím,, vyrážíme směr Znojmo,,, http://www.hotel-prestige.cz/romance-...
Odpovědět
Profilova fotka
Romi to je moc hezký :-) To mám velkou radost, že jsi šťastná. Ukazovala jsem Tvoje fotky mamce a říkala, že jste moc hezký pár a přeje krásné manželství. Užij si pobyt :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rom o prstýnku si nám říkala jen před obřadem....tady myslím ještě ne...ale tohle by mě taky dostalo, je to fakt hezký gesto :-) Užijte si to ;-) a příští týden se musíme zase scuknout nevěsty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romi, užite si krásnou romantiku! A ten dárek - co říct, taky by mě to dojalo, ale mě tohle nikdy nehrozí ;-). Je to od nich krásné.
Odpovědět
Profilova fotka
luc: http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, jsi dokonalá - já jsem si teď myslela, jak nejsem úspěšná, když jsem našla toto :-D : http://svatbadt.krkavci.net/index.html
Odpovědět
Profilova fotka
holky to snad není možný...zase prší :-( prooooooč
Odpovědět
Profilova fotka
Luc: to je taky dobrý :-D Šla jsem na jistotu, věděla jsem, která nevěsta to má ;-) Leni jj, už prší nějakou dobu ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Pejsanek - děkujem,, poudravuj mamču :) holky tak my razíme,,,papa všem,,, ukážu se tu o víkendu,,,
Odpovědět
Profilova fotka
Romi páá a užijte si to x-)
Odpovědět
Ahoj holky:-) jak je? já dneska běhala po městě a sháněla bižu...chtěla jsem ji původně objednat, ale chtěla jsem to vidět, jak to vipadá a nakonec jsem nakoupila v obchodě:-) Mám v albíčku,včetně botiček...co vy na ně? :-) :-) Jinak romčo...fakt krásné fotky a super svatbička:_)
Odpovědět
samozřejmě vypadá :-o :-o :-o :-o fuj taková hrubice...
Odpovědět
Profilova fotka
suki: je lepší to pokoukat na vlastní očka :-) Není to uplně můj styl, ale myslím ,že to máš hezky sladěné i s těma botkama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky nejsem kytičkový typ, ale pěkné ;-)
Odpovědět
děkuju holky...k mým šatičkám by se štras nehodil...takže jsem volila mezi perličkama a krystala a nakonec vyhrála kombinace:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?