Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
romi!!!velká gratulace,hlavně,že jste spokojení x-) x-) Moc ti to slušelo:-) x-)
Odpovědět
Jéééééééééééééééééééé ahoj Romčo byla jsi nádherná a večer jsem na Tebe moc myslela...neškytala jsi??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, neškytala jsem, tombola měla obrovský úspěch,,,,,,, a taneček,, jako všechny byli v údivu, žasli a všem se to moc líbilo a byli nadšení,,,,
Odpovědět
romco a jaky jste meky tanecek? a tmboku jst emely tu co tu koluje po beremku?
Odpovědět
Profilova fotka
tombolu jsme měli jak je na beremku, ale i něco svého, 38 cen,,, a vybrali jsme neuvěřitelně moc korunek, co jsem vůbec nečekala, ,, a taneček jsme měli jak je na you tube, ten mix více písniček,,,
Odpovědět
Profilova fotka
akorát jsme úplně zapoměli na krájení dortu,,,, :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
romca: no ja se prave bojim te tomboly jak na ni budou ostatni reagovat ze dostanou treba alpu a mam dojem ze to nikd onebude chtit :-( taze jste nekrajely? :-D
Odpovědět
Romi a jak dlouhý jste měli ten taneček?? Myslím kolik písniček zhruba?? My na tombole taky začínáme pracovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jak tombola byla úžasná, ,byla hrozná sranda,,,,, a vybrali jsme hrozmě moc, což jsem ani nečekala, písniček tam bylo asi 15 a dlouhý to bylo asi 10 minut a dort jsme nekrájeli,,,,úplně jsme na to v té radosti zapoměli,ale bylo tam spousta sladkýho jinýho, takže to asi nikomu ani nevadilo
Odpovědět
Romi tak to je super, že jste si to užili :-D Hoď sem fotečky až bude čásek ;-)
Odpovědět
Já sem hodila 3, tak doufám, že Ti to neva ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jee, Romčo a budeš mít video tanečku??? :-) S tím dortem je to dobrý :-D tak hlavně, že to nikomu nedošlo :-D sakra, asi začnu nad tombolou taky uvažovat :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tombola byla úžasná, všem doporučuju,,,,, a fotečky zatím žádný nemám,,,,, takže budeme všechny čekat,,, a šatky jsem měla až do konce, super,, užila jsem si to
Odpovědět
hele a mly jste hmotne dary nebo penizky? jak to dopadlo?
Odpovědět
Profilova fotka
no my dostávali hlavně penízky,,
Odpovědět
a kolik jste mely hostu a kolik jste dostaly? :-D nebo jaky byl prumer na hlavu? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote - no večer nás bylo asi 50...55 ,ale penízků nevím kolik máme, ještě jsem to nepočítali, ale jen na tombole to bylo přes 10 000
Odpovědět
jen na tombole 10 =-) =-) =-) =-) =-) =-) :-. :-. :-. :-. :-. :-. :-. ty vole :-x
Odpovědět
Profilova fotka
no ty vole,, já počítala, že vybereme tak 500,-, takže jsem byla vážně v šoku,,,,
Odpovědět
holky muj muz je dnes tak protivnej ze bych ho nakopala....a duvod? pracuje denne skoro 16h, o vikendech 10h urcite udela...te dmu neoc nejde a potebuje to dodelat a je protivnej na zabiti ]-( o tom ze uz ani nevim jak vypada protoze komunikuje vyhradne s pocitacem ani nemluve ]-(
Odpovědět
romca: no ja jsem taky v soku :-D
Odpovědět
Romi a jak jste to udělali s tou tombolou?? Jako jste řekli, že lístek je za to co kdo dá?? Nebo jak? Ty jo ta, to jste vybrali dost slušnou částku ;-)
Odpovědět
A měli jste všechny lístky, že vyhrávají??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no my řekli, že každý dostane lístek, a že cena je dobrovolná,,, a kdo dal víc, tak dostal i víc lístků,,,,
Odpovědět
No tak to jste museli mít hodně lístků, aby měli všichni,ne??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ten bloček je na 200 lístků,,,, a ještě jich spousta zbyla
Odpovědět
No vidíš, tak to si musím koupit ten bloček ;-) To mají v papirnictví ne??? ;-)
Odpovědět
A co svatební noc?? Využila jsi náš dárek?? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi,,,,, já to rozbalila až dnes, včera vůbec nebyl čas,, a moc vám všem děkuju, jste pokladi největší,,,, tak já se s vámi loučím,,, jedeme do Brna,,, papa zlatíčka
Odpovědět
páčko :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?