Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Ahojky holky, tak jaký jste měli dnes den?? Bylo tam dneska nádherně...konečně počasíčko podle mého gusta :-D
Odpovědět
cau holky tak jsme si dne skoupily takovehle koule :-) http://www.beremese.cz/album/view.php... mame je vsechny bile, 10malych a 3 velke :-) dame do kazde svicku a budou viset na te terase pod vinnou revou :-D mely je v IKEI v akci, uz jsem se na ne cely tyden trasla :-D
Odpovědět
Ahojík nevěsty, teda takový vedro, jak bylo dnes, to je humus, fůůůůůůůůj :-D Jinak dnes dobrej den, zítra se dozvím konečně kam přesně na tu dovču jedeme, tak se těším :-)
Odpovědět
A kde je teda zítra ten sraz, v tom Max Pubu? :-N
Odpovědět
simi: to je akorat teplicko :-)
Odpovědět
Mitote: není, to je humus, já se hrozně potím a toto je teda pro mě utrpením, všude chodit slitá, to je fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj ]-(
Odpovědět
simi: no ja jsem nepotivec, nemam potni zlazy nebo co :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simmik:jo v Max Pubu. Teda a co budeš říkat na Sardinii :-p :-D
Odpovědět
a v kolik je sraz?
Odpovědět
p.e.t.a.: Ahojky Peti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: Ahoj Luci, tak co, byla jsi dnes někde venku?
Odpovědět
muze mi prosim nekdo odpovedet v kolik hodin je sraz a kde je max pub?
Odpovědět
Článek se načítá
p.e.t.a.: Jo Peti byla :-) Bylo tam dneska krásně a teploučko, takže jsem se suprově prohřála...já takovýhle počasí miluju :-)
Odpovědět
Mitote: je to na Veveří, ale v kolik nevím, já jdu později, myslím, že v 16hod., pokud se nepletu :-N
Odpovědět
simi: no tady nikdo evidentne o mou ucast nestoji, nemam cas ale rada bych aspon na otocku skocila
Odpovědět
Mitote: tak se stav.......... ;-) sraz je pro všechny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak uz mame prstynky! Jupííí! Jsou nadherný, jsem z nich hotová! :-D Nejradši bych ho nosila už teď, asi je budu muset taky zapečetit :-) A nakonec nás vyšly na 10 tácků oba místo původních domluvených 12,5 takže i mega radost z ušetřených penízků ;-) Fotka je v albu, tak mrkněte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
na sraz bych zítra možná na chvilku došla, ale až tak v 19:15, budete tam někdo???
Odpovědět
lenya: jsou goooooooooooooooooooooood :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: díky :-)
Odpovědět
leyna: kdyby byly matne, tak te okradu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no dnes jsme jeste uvazovali nad matnym okrajem misto toho tmaveho.. ale nakonec jsme zustali u puvodniho planu a nelituju :-)
Odpovědět
lenya: jojo, ja jsem uchylna na matny :-) alei leskly zasnubak je krasny :-D a jak jdou pripravy? ja mam radost z dnesnihou kaufu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: ale jo, nějak to jde samo, ale už trošku začínám chytat nervíka, co ještě chybí atd.... koukala jsem na tvůj dnešní kup - super! Se máš, že máš tolik času!
Odpovědět
lenya: no taky me toho hodne chybi :-) ale tesim se, strasne rychle to utika ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: utíká to pekelne rychle a v lednu jsem si rikala, kolik mam jeste casu, hruza!
Odpovědět
no co ja v prosinci rpi vyberu satu :-D jaj a uz je to skoro tady :-N jeste se porad neumim ani podepsat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty uz nacvicujes podpis, jo? :-D to bych teda mela taky uz zacit! :-) jdu spat, dobrou
Odpovědět
lenya: no zkousela jsem to a zasekla jsem se po druhym pismenu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
v Maxu je to zamluvený od 16:00, kdo teda se všechno dostaví? myslím, že nás asi moc nebude co :-( Holky, já včera vyzvedla upravenou vestičku ženichovi, takže ten je komplet...no a já tu kvítku do vlasů samo nesehnala že....jen nějakou sponu s kamínkama jsem viděla ale jinak nic...ty obchody s bižu jsou katastrofa..nic tam nemaj :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?