Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
romca: no ja chci jedden cc po zadek a druhy na zem...a saty jsou smetanove, smapan je jeste tmavsi :-/
Odpovědět
Holky, tak kam se teda půjde v tu středu? A pište sem, stejně koukám, že to někteří neví nejspíš a blbě se mi to mezi mailama a zprávama v IP louská :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romi byla jsi v té Metě? Já se tam dnes byla taky podívat a nevěděla jsem co si vybrat tak jsem nakonec nevzala nic :-D A hlavně bych si to chtěla vyzkoušet.
Odpovědět
Profilova fotka
peti -jj, já tam byla, a zkoušela jsem,,, koupila jsem si ten dvojřadý obojek,, ty tři řady mi už přišly moc,,,
Odpovědět
Profilova fotka
peti - mám to v albíčku
Odpovědět
Profilova fotka
romca: tak to je super,že to jde vyzkoušet. Jen nevím jestli tam mám jít co nejdřív nebo počkat až dostanou něco nového, aby ale dostali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a jakou bys měla představu???
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se líbil ten vedle toho obojku, jestli víš co tam bylo :-D Nevím jak to popsat, takový paprskový. A myslím, že tak akorád, ne moc velký.
Odpovědět
Profilova fotka
asi vím,,, něco jak mám tu první bižu jen trochu menší, ne???
Odpovědět
Romi META je naproti Pionýrské?? ;-) Jak je tam ta DM drogérie?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi --jj, přesně tam
Odpovědět
Tam jsou ťamani,ne?? ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj
Odpovědět
cau hoky, tka ja zas sprtam :-( fuj :-( uz aby bylo po vsem...ale tesim se rano do prace :-D musim si zitra koupit hrnicek, kalendar a nejaky ramecek na fotku na stul :-) jo a kalisek na tusky a do nej vybavicku :-D :-D :-D
Odpovědět
Mají tam fajn věci...taky tam občas chodím ;-)
Odpovědět
mitote: A co je to za práci?? Jaká firma???
Odpovědět
Profilova fotka
mitote,,, to už zítra nastupuješ???
Odpovědět
hvezdicka: firma Tvoriva skola, prodavaji metodick epomucky pro ucitele ZS zaroven poradaji hlavne hodne kurzu pro ucitele....no a ja jsem pocitacova administrativni krysa :-D delam vykazy lektoru prace - hodiny a platy, pak budu pomahat na projetech a tak :-) hlavne super placeno :-D
Odpovědět
romca: ja uz nastoupila dnes, uz dnes jsem si odmakala celou smenku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no nekecej,,, já myslela, že dnes ti teprve řekli, že tě berou,,,
Odpovědět
rychle si to tam musimzabydlet na stolecku nez se mi tam bude chtit nekdo nasackovat :-D
Odpovědět
To zní dobře a ty máš praxi v administrativě???Nebo na to školu??
Odpovědět
romca: no ja priska na pohovor, prohodily jsme tri vety a on rekl ze rovnou zacneme :-D hvedicka: ani jedno :-D ale ciste teoreticky se muj obor zajima i vzdelavanim dospelych :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote - tak to je fajn, že ti to tak vyšlo,, hlavně aby tě to bavilo, to je důležitý zlatíčka,, já jdu zítra naposledy do práce jako slečna
Odpovědět
Tak to máš teda štěstí...já na to mám školu a nikde mě takhle rychle nevzali :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote -- no tak to je super, že ti to tak vyšlo,, to blahopřeju,, to šlo rychle,,
Odpovědět
Romi jaký je to pocit??? ;-)
Odpovědět
romca: tak me administrativa nevadi, po tom co jsem prosla mekacem, lahudkama a vsim moznym je sezeni na PC mnamka :-D mas pak volno? hvezdicka: musis hledat, hledat a zase hledat, o nicem jinem to neni
Odpovědět
jo bylo to rychly, jeste mam rozjednanou jednu brigadu, ta bude mala, ale vyborna pro praxi a dostnau k ni zdarma 30ti hodinovy vycvik v psychiatrii :-) a budu se starat i schizofreniky a psychotiky, jupiiiiiiiiiiiiiiii :-)
Odpovědět
mitote: hledám, hledám a nic :-( No někdo má prostě štěstí ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?