Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Dobrou noc Peti, taky jdu do hajan, přeji pěknou nedělu :-)
Odpovědět
Peti dobrou noc...taky jdu do hajan, takže páčko nevěsty ;-)
Odpovědět
Cau holky, mam pro vas navrh, co jit v nededeli 13.6. za kulturou? Je to v divadle takovy multimedialni projekt - tanec, herectvi, film... listek stoji 160Kc-190Kc tusim, je to od 19h v divadle sansonu v Zidenicich... pak po divadle bychom mohly do mistni kavarny nebo nekam pobliz na kaficko, co? Kdyby nekdo chtel jit, napiste sem a i do IP, ze bych koupila listky vedle sebe :-) jinak tady je na to odkaz http://www.divadlosansonu.cz/program/...
Odpovědět
Ahoj holky :-) mám takovej menší dotaz budete noviny dávat do páru nebo jak? já přemýšlela, že udělám pro každou rodinu nebo do páru jedny, ale teď váhám jestli stejně i večerním hostům nebo pro ty tam nechat třeba jen troje na pobavení? :-N Asi je to blbej dotaz, ale prosím o radu, jak to máte vy......... ;-) Jinak s posezením na zahrádce souhlasím, ale kdo ví jak ve středu bude, protože počasí je hodně proměnlivý, rozhodnite, jak chcete, ale nevím jestli je vhodný teď ještě sedět třeba v 22hod. venku :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Simi, tak já dám noviny do páru, jen ještě nevím těm co v páru nejsou, jako třeba babička. Tak těm asi zvlášť. No a večer už nikdo nedojde. Ale jinak bych je tam asi taky nechala jak píšeš na nakouknutí. S tou zahrádkou nevím, já dojdu až kolem půl šesté, tak těžko říct jak bude a hlavně mi moc ty antibiotika nezabírají tak bych nechtěla někde ještě prochladnout. :-S mitote: Tak já v té době už budu v Německu, tak se určo nezúčastním. Ale nevím jestli by to bylo něco pro mě =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak holky, zítra mám praktickou zkoušku v úrazovce, tak mi držte palečky. :-)
Odpovědět
simi ja budu delattaky do rodiny nbo do paru a at si vezme kdo chce
Odpovědět
Ahojky holky :-) Peti pěstičky budu zítra držet, neboj. Brzy se vyzdrav. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: Děkuji Luci. Našla jsem tvoje boty co máš v albíčku, ale jsou dost drahé http://cgi.ebay.de/A0756-Weiss-Brauts...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, hlásím návrat z dovolené 8-) Co je tu novýho? Za ten týden jste toho napsaly mraky, tak to bych s tím strávila moře času to dočítat :-S Jak pokračujou přípravy? My furt nemáme prstýnky, mě z toho klepne ]-( Jsem zvědavá, co řekne zítra, doufám jen, že ne další výmluvu...To je tak, když se něco domlouvá přes kamarády...snad do svatby budou!!! V sobotu se jdu mrknout na svatbu kámošce, mají to na radnici, tak jsem zvědavá!
Odpovědět
v sobotu na radnici? moje znama jde v sobotu na svatbu na radnici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a komu?
Odpovědět
Článek se načítá
nevim je to nejaka praneter :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak treba je to ta stejna svatba :-)
Odpovědět
nevim no a jaky mely ty tvoje oznamko? ona me ho totizukazovala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
šampaň se zlatým písmem....
Odpovědět
ufff a jako pranicko? a neco na predni strane?
Odpovědět
Profilova fotka
obdelnikova karticka....
Odpovědět
Profilova fotka
sorry, už jdu spát, přijeli jsme dneska v 5:30 a zítra vstávám do práced |-|
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko :-) Tak jsem se v sobotu rozloučila se svobodou :-N Počasíčko vyšlo parádně, takže to bylo super :-) Jinak si představte, kamoši od toho mojeho už vymejšlej pestrej program na večer, takže o zábavu je postaráno a normálně nám chtěli udělat i svatební noviny!!!! jsem čučela...ale ty už bohužel mám skoro hotové, taky to mohli říct dřív, jsem se s tím nemusela dělat :-D :-D V týdnu chci zajaít do nejkrásnější svatby, nechcete se někdo přidat? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno... no a já zjistila, že mám asi krátké šatky, takže dnes jdu kupovat botky bez podpatku,, nevím, jak je to možné,, no a moje bižu se k těm šatům taky moc nehodí, takže si jdu koupit jen obojek a moji původní bižu tu zkusím prodat,,, no děs,,,, a taky babičce umřel brácha a pohřeb bude zrovna v sobotu, takže asi na svatbu přijdou až později,, ach jo,,,
Odpovědět
Profilova fotka
Romi, jéjda....a dyť si byla na tý zkoušce těch šatů pro úpravu délky ne? tak jak můžou být krátké? =-) A pohřeb do toho...to je teda smutné :-(
Odpovědět
Profilova fotka
leni - no nevím jak je to možné,, jestli když jsem byla na té zkoušce, tak jestli jsem to měla nějak blbě oblečené prs prsa, fakt nevím, bo když jsem na té zkoušce byla, tak mi to bylo dobrý, jen ve předu to bylo delší, tak mi říkala, že to zkrátí jen vepředu o cm,,,, no ale i když rozpářu to co oni zkrátili, tak stejně je to nějaký divný,, no mamka se na to musí zítra podívat,, jinak si jdu teda koupit balerínky :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Romi a nedali Ti ty druhé šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
nee, to určitě ne, to bych poznala, jsou každé jiné,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já bych do toho salonu zavolala, jak je to možné....jako to by mě kleplo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no ona ta paní jela na dovču,,, ale mamka s tím něco udělá,,, no a vezmu nižší botky a bude to,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
No a vypadá to, že budeš mít pěkný teplíčko ;-)
Odpovědět
romca: jejda no to se to vrbi teda, ale neboj, vse zle je pro neco dobre, tak i presty probemy treba pak ta svatba bude nejlepsi ze vsech co jsou na beremku ;-) ja taky cekam kdy se vse zacne srat :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?