Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem konečně sehnaly sandálky, co M obula,hurá,snad jí vydrží do svatby :-N Jinak jsme začly pracovat na šerpě na auto,ještě něco si tam domyslíme a je hotovo, mám už půlku tomboly a pak už to bude vše ;-) Mitote: skleničky si nekupuj, to je jak trpaslík, koupíš je a pak na ně jen koukáš, to je na nic, zbytečný prachy :-D
Odpovědět
ssimmikk: ty uz na ne koukas ze? :-D :-D :-D
Odpovědět
Já Ty skleničky teda budu používat i po svatbě..nejsou nějak extra svatební...uvážu na ně jen mašličku :-)
Odpovědět
Mitote:já už je mám dávno doma :-D ale tak jsou různý názory, terý člověk pak změní a přitom prvně říká jak je to na hovno a zbytečný prachy, tak si to třeba ještě rozmyslíš ;-) ale schvaluju ti jednoduchý s psaním, to je nejhezčí ;-) třeba jak má Peťa v albíčku :-)
Odpovědět
hvezdicka: no ale na pouzivani jsou dve malo, mela bys mit celou sadu, tj 6 ;-) a me teda nestaci ani sest, ja mela 12 na vino a uz am jen tri :-D ssimmikk: jeste uvidim, neni to na poradu dne :-D
Odpovědět
mitote: Na romantický večer ve dvou mi 2 bohatě stačí :-)
Odpovědět
a kdyz se jedne rozbije? nebo dojde nekdo na sklenku?
Odpovědět
mitote : Tak doma nemáme pouze dvě, ale máme několik sad pro hosty :-)
Odpovědět
mitote: Nechtělo se mi to z toho brát, abych netrhala partu :-D, tak jsem si koupila 2 extra pro mě a mého mužíčka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi, nějak jsem to nepochopila, rámeček, jako na svatební fotku? simmik:Díky ;-) A ty máš nějaké složité skleničky? Tak mi je taky budem normálně používat pak na víno, to je jedno, že jsou sektové :-D
Odpovědět
Peti mrkni se do albíčka pochopíš...snad ;-)
Odpovědět
Peťo, mám skoro stejný, složitý rozhodně nééééééééé, chtěla jsem jednoduchý ;-) a takly je pak budeme používat :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
JO a už jsem si našla holoubky na vypouštění, tak budou :-)
Odpovědět
Peti kde a za kolik?? ;-)
Odpovědět
Peťo, super akde nakonec :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: :-D aha, no tak daleko jsem nebyla, fotka tam bude taky. Já si svatební knihu klasickou, ať se mi lidi rozepíšou. A ještě vůbec nemám svatební album :-|
Odpovědět
Peťo:to jsme na tom stejně s tou knihou, pokud teda bude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Budou z Hodonína, asi si pro ně den předem pojedu. No pár za 800kč. Hlavně pak nesmím myslet na to, že mi ulítá osm stovek :-D :-D
Odpovědět
ja chci taky klasickou svatebni knihu, na ten ramecek se nic nevleze a sto lidi se tam ani nepodepise :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simmik: Já to hlavně lidem u nám řeknu dopředu, protože třeba v Německu jsou na to zvyklý a připravují si různé básničky, citáty a tak. Tak aby mi tam naši všichni nenapsali hodně, štěstí, lásky a tak :-D
Odpovědět
Já to nechám osudu, nejlepší je, dkyž to budou psát v podnapilým stavu :-D to se pak asi bduu divit, ne? :-D
Odpovědět
Peti nás bude trochu, takže určitě se mi to tam vleze.A pochybuju, že by se babičky nějak rozepsaly :-D
Odpovědět
no bacha nekdy rzvoan ty babicky jsou nejsdilnejsi :-D peta a ti holubi leti k majitele nebo se ztrati?
Odpovědět
Profilova fotka
Hvezdi, to víš, že jo, hlavní, je že se vám to tak líbí :-)
Odpovědět
Peti líbí...pak si to někam pověsíme a budeme mít památku na očích :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no já četla že jsou naučení a vrací se k majiteli. Takže je to dobrej bysnys. Ale chěla bych vidět jak by se chudák holub vracel někam do čech :-D I když oni mají asi nějaký instinkty.
Odpovědět
peta: no normalne co vim tak nejak citi svoji zenskou holubici a za ni se vraci... :-N a ptala ses toho majitele?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: ještě ne, no tak prý se vypoští holub s holubicí, což já teda asi zkoumat nebudu jestli to tak je :-D Tak jedině, že by ten holub měl harém :-D Ale to nějaký instinkt, jakoo když třeba migrují.
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu koukat na kriminálku holky tak dobrou :-)
Odpovědět
peta: no doufam ze jo me by jich bylo lito :-) na jakou? kriminalky ja rada :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?