Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romca: Teda Romi, šatičky doma, to je super, já si zatím nedovedu představit až to bude tak blízko :-) hvezdicka: Luci, taky bych tam dala nějakou mašličku. A jste šikovní, mě to ještě čeká, zatím jsem nezačala, ale ještě mám čas.
Odpovědět
p.e.t.a.: Peti no byla jsem u toho na nervy, ale můj brouček je prostě kliďas a šikulka :-) Mašlička určitě bude :-)
Odpovědět
Moje jmenovky jsou tyto, abych někoho nespletla :-D http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
to hvezdicka07: mě se ty vaše jmenovky moc líbí ;-) Ještě bych nahoru uváza mašličku jak psala Luc1979 a bude to uplná paráda. :-) Můžu se zeptat kde jsi vzala ten obrázek srdíček?
Odpovědět
Profilova fotka
Luci to ti věřím, já z toho mám taky hrůzu, já to budu lepit jak ti tu někdo radil, už to vidím jak budu zuřit až budu mít lepidlo všude :-D
Odpovědět
hanka303 : Máme takové kartičky jako pozvánky ke svatebnímu stolu :-) Je to součástí našeho oznámení :-) Peti to zvládneš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D simi, chudák mobil - taky ho nemám moc ráda, ale rozum pak zvítězí ;-) :-D mitote - neboj, králičí čaj bych nedoporučovala ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simi - nebo zkus tu cibuli s cukrem,,,, ,,, a ten čaj je fakt dobrej, mě to hodně pomohlo v zimě, léky žádný nezabraly, tak jsem nasadila majoránku s cibulí a bylo to OK :ú a pozor na mobil
Odpovědět
jj, není nad přírodní léky, ale bohužel se někdy musí přidat i chemie :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luc: jj, já jsem pochopila, které ty jmenovky Lucka bude mít :-) ale těma srdíčkama mi jednoduchý nepřijdou, dá se mašlička a bude!
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, Peti: a vy kurýrujte pořádně!!!
Odpovědět
Holky mám dotaz...17.6 jdu na zkoušku účesu. Chodíte na zkoušky sami nebo si někoho berete sebou?? ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hvezdi -- no se mnou byla tchýne :-D
Odpovědět
Romi tchýni brát nebudu...nemáme vůbec stejný vkus :-(
Odpovědět
Bych si sebou, ale měla někoho vzít, aby mi to zkritizoval a nafotil :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdi, já jsem byla sama. Asi bych ani nechtěla, aby tam kamarádka dvě hodiny čekala...
Odpovědět
Profilova fotka
já byla s mamkou... a taky by na mně chtěla jiný účes :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lutsousek - však mně se taky líbí, i bez mašličky by byly pěkné. Já šla na zkoušku účesu sama, stejně nebyl úplně nahotovo. Ale tak vezmi někoho, komu věříš, že i poradí - třeba kamarádku, ale i kadeřnice Ti poradí. Nebo se nafoť, pokud bude víc variant a s holkama tady pak proberete ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
no já byla s tchýní proto , že mě česala její neteř, tak ona aspoň pokecala se svojí švagrovou,,,, takže se tam určo nenudila a účes se jí moc líbil,, až měla z toho husí kůži
Odpovědět
Profilova fotka
Vyfotit Tě může i ta kadeřnice a dumat můžeš pak v klidu doma ;-)
Odpovědět
Tak mám jít sama nebo ne?? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Romi, to mě, když tchýně viděla ve svatebním účesu, tak mi až odpoledne řekla na svatbě, že "v něm vypadám tak nějak zvláštně, ale že ne úplně blbě, ale jinak než ona je zvyklá" :-D :-D - nechceš tchýni vyměnit? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: Já myslím, že po těch antibiotikách budu rychle v poho, někdy bohužel jak psala Simča jen ta přiroda nepomůže. hvezdicka: vem ženicha :-D Ne vážně, se mnou teda nepůjde nikdo, já představu mám co chci a moc nechci, aby mi do toho někdo kecal.Kromě kadeřnice, u které vím, že se v tom vyzná.
Odpovědět
luc1979 : To já tchýni mám fajn, protože mi do ničeho nekecá :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, myslím, že to zvládneš i sama, už jsi velká holka ;-). Foťák s sebou a hotovo.
Odpovědět
p.e.t.a: No taky jsem nad ženichem přemýšlela, ale už vidím jak tam dvě hodiny čučí a pak stejně řekne, že mě sluší všechno a nebo, že to je na mě :-D :-D :-D
Odpovědět
luc1979 : Jo to jsem ;-) Teda doufám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luc - díky,ale tchýni bych neměnila, taky jsem jí to už říkala, a byla z toho dost na měkko,,, jinak já jsem taky měla nějakou představu, kecat jsem si do toho nenechala a on mi do toho ani nikdo nekecal, takže já byla spokojená
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: Luci, já bych to nehrotila a mermomocí někoho nehledala, kdo půjde s tebou. Kadeřnice tě nafotí a pak nad tím můžeme dumat do aleluja :-D peta: No hlavně nikde moc neběhej, když máš ATB... do školy a zpátky do postele :-) A jak dopadla zkouška, Peti?
Odpovědět
Tak dík za radu dámy ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?