Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: Luci mě taky, včera to vypadalo na angínu, tak jsem si hned koupila nějakou medecínu a dnes je to lepší. Akorád si zítra na Ladies Night musím vzít zásobu kapesníků :-D
Odpovědět
Profilova fotka
peti - ta ladies nights je až ve středu
Odpovědět
p.e.t.a. : Tak mě nic není, ale jen mě bolí v krku :-(
Odpovědět
Profilova fotka
romca: zrovna na to koukám, nějak se mi to vše plete :-N
Odpovědět
romca13 : Romi a kde se sejdeme v tu středu? Až ve špalíčku před 7??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi - no asi jo, před sedmou před špalkem,, nebo už raději v 18.45h
Odpovědět
romca13 : Dobře budu tam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) :-) teda holky, koukejte to vyležet! Dopoledne jsem se bavila objednávkou minivín, ladění detailů na hostinu a teď se dívám na náušnice. Zatím se mi žádné nelíbí :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Leni... ty jo, ve středu jsem měla jít večer na finální zkoušku šatů a no a kvůli vám jsem to posunula na čtvrtek ...
Odpovědět
Profilova fotka
Já budu před špalkem už v 18.45, těším se už teď :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romčo, uf, ještě že sis na to vzpomněla :-) Mně začínají některý věci vypadávat, jak se to množí. Co nemám napsané, nevím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já si taky všechno píštu,, teď ještě řeším jestli ty čaty nedal na středu na pátou,, to by se stíhalo, přece jen bych je chtěla mít co nejdřív upravené :) leni - koukala jsi do mého albíčka?? co na to říkáš??
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
romca: moc pěkné, povedlo se ti to :-) na horním víčku budeš mít linky nebo stíny?
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka- no na té fotce mám linku,, chci k tomu přidat trocju stínů, ale ne moc,, protože když bych je měla tmavý, tak by se mi to nelíbilo, nebyly by tak výrazné ty řasy a taky jak už jsem tu psala, mám nateklá horní víčka, takže mi ani výrazné stíny moc nesluší,,,
Odpovědět
Profilova fotka
jj, taky bych tam už moc barviček nadávala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pod obočí si chci dát jen tělové stíny,aby se to trochu lesklo, ale nic moc barevnýho,,,
Odpovědět
Profilova fotka
Super :-) právě jsem si vás dočítala a moc jste toho o víkendu nenakecaly .-)
Odpovědět
Profilova fotka
já tu o víkednu nebyla, byli jsme u rodičů, převáželi jsme víno a slivovici,,
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme víno teprve koštovat :-) Jak to na místě hostiny vypadá, asi pořád dost mokro, že :-( Já byla v pátek na zkoušce toho účesu. Moc se mi líbil, ale fotky nemám, ptž ho nestihla udělat komplet a půjdu ještě na jednu zkoušku...
Odpovědět
Profilova fotka
no my se tam raději ani nebyli dívat,,,ale když pořád prší, tak určo tam budou kaluže,, převáželi jsme to jen od lukeho rodičů k našim,,,
Odpovědět
holky, ja asi budu student i pristi semestr :-D Uz mam postup do dalsiho semestru jisty :-D a tady je totalni mrtvo :-/
Odpovědět
Profilova fotka
ahojek holky...jsem tu zas po dlouhý době...a tady nikdo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Leni
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem vás ani nedočítala....copak se tu probíralo :-) Jo a byla jsem včera na zkoušce toho líčení a účesu....jako no uplně jinou ženskou ze mě udělala :-D aby mě ten můj chtěl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no a kde máš fotečky ¨mrkni ke mě do alba,,, a prosím upřímnost,, děkuju
Odpovědět
nikaa: j fotecky prosime :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky mitote :)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak já jdu ještě zítra naposlendí zkoušku šatů,,,
Odpovědět
romca ty jo uz? odkud ze je vubec mas? ja mam saty uz u rodicu doma ale nemuzu ted k nim za boha najit prehoz res ramena...totalne se po nem slehla zem :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Romi: koukala jsem a to ses líčila sama? Já totiž vidím jen řasy řasy řasy :-D :-D to líčení víčka uplně zaniká...možná bych tam něco málo dala :-) Fotečky si ještě rozmyslím jesi sem dám :-D vipadám na každé fotce jak debil..ale ve skutečnosti to líčení bylo super :-) jen já se ksichtím :-D No uvidíme večer jak se rozhodnu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?