Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni - co je to P-shine??
Odpovědět
Profilova fotka
Romi, to je japonská manikůra....takový proces leštění aby byli zdravé lesklé a krásné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a používá se čistě přírodních produktů jako včelí vosk, mateří kašička, křemičitá hlinka, prášek z lastur.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni - jo aha,, no to jsem nevěděla :)
Odpovědět
Profilova fotka
no já to taky neznala do teď :-)
Odpovědět
čau holky, tak P-Shine je super :-) Taky mi to dost pomohlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já nejsem zvyklá takhel utrácet, za takovýhle věci :-) do svatby a dost..apk se zase budu starat sama :-D
Odpovědět
nikaa666 : Leni a kolik Tě to stálo??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
280,- P-Shine a 60 lakování ozdobný
Odpovědět
Profilova fotka
holky, v kolik si dáme v tu středu srázek ???
Odpovědět
Profilova fotka
já tady budu zůstávat po práci už...takže od 4 budu ve městě..kdyby někdo chtěl se přidat :-)
Odpovědět
nikaa666 : Leni tak ta moje nehtařka má ten P-Shine za 160,- ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, tak nečekaně jedu dneska do Chorvatska na týden. Dozvěděla jsem se to včera odpoledne a balila o půlnoci. Od přítele vypadla na kurzu učitelka, tak jedu místo ní - zadara, akorát budu muset každé ráno cvičit s puberťákama. Ale to bude ok. Tak se tu mějte pěkně. zatím pa
Odpovědět
lenya79 : Tak to se někdo má...se tam ještě před svatbou krásně opálíš :-) Užíj si to a ve zdraví se vrať ;-)
Odpovědět
Ahoj holky,už máte odvoleno:_) :-) :-)
Odpovědět
suki : Nevolím....co Ty?
Odpovědět
no jasně já jo :-) Proč nevolíš?
Odpovědět
suki : Nějak té politice nerozumím :-(
Odpovědět
Já taky ne :-D
Odpovědět
Myslím, že ani politici jí moc nerozumí :-D
Odpovědět
suki : Takže ani nevím koho volit :-)
Odpovědět
suki: A koho jsi volila??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty! Tak jsem se právě vrátila od voleb... lutsousek: Pěkné líčení očí, už bych ale nevolila tak výrazně růžovou rtěnku a opálit se!!! :-) nika: Jsi doma? Nezajdem na jedno vedle?
Odpovědět
lutsousek moc pěkné líčení :-) :-) Oči super,přidala bych líčka :-) Hvězdi já Top 09...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky v sobotu se mi vdávadla kamoška, fotil je Vokurek. Mrkněte se na jeho stranky, jsou tam jejich fotky hned na úvodu... Aneta a Miroslav... Kráááása... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak teď tam jsou účesy, 2 x předchozí a jsem tam i jáááá!!! Jestli mě najdete... :-D
Odpovědět
kachorka : Žádné takové album tam není :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Není to album, je to na jeho adrese hned na stránce, když se vratíš o 2 fotky doleva... 8-)
Odpovědět
kachorka : Nemůžu najít :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak já pádím taky odvolit...konečně. Jinak to líčení teda ještě doladím s vizážistkou a snad to dopadne dobře- díky za kritiku! :-) kachorka: heej, tak ta fotka v dresech je super :)))) ale i ta jak držíte vlečku a se psem!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?