Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak k těm tradicím se snažím dodržet co nevěsta má mít na sobě a to spaní odděleně před svatbou mě teda moc neprošlo...nebudu mimo barák, ale mimo ložnici a to se taky počítá ne?? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek.. no a kde máš fotky líčení ??
Odpovědět
Ahojík nevěsty ;-) Tak skoromanža si taky vybral tu první, jinak jemná je i ta druhá, viděla jsme jí naživo a byla bomba na šatech mám krajku, kiticu z lilií, takže by mi ladila, ale ta první bude snad taky, tu jsem bohužel neviděla ale objednám to, kravatu jsme tam taky vybraly, tak není co řešit a jdu dnes na objednávání, ještě objednám i balonky a zítra skočíme k notářovi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, vy tu kravatu budete mít bílou?
Odpovědět
Lenienka: ano bílou, to bylo od zaátku jasný, máme obřad jen v bílé :-) pročpak?
Odpovědět
Profilova fotka
My totiž budeme mít asi tu stejnou/hodně podobnou, ale ivory :-) Jsem neveděla, jestli máš šaty bílé nebo šampaň, ono to z fotek není znát...
Odpovědět
Leni, já nikde fotku ve svých šatechh nemám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teď jsem dorazila domů, fotky už jsou v albu, tak můžete kritizovat :-) Jako berte to s rezervou, malovala jsem se sama...
Odpovědět
cau jsem tu :-D byly jsme svedkyni spravovat wifi a zesrala to tak ze to zabralo 3hodiny :-/
Odpovědět
simi grtuluju ke kravate ja jdu objednavat kosile tatinkum :-D
Odpovědět
lutsousek: ty oci jsou pekne :-) ale vyazitka bude lepsi :-D mas nalepene rasy?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak to určo bude :-D neee, řasy jsou moje, ale asi si nalepit nechám :-)
Odpovědět
Článek se načítá
lutsousek: mas je totiz mega :-D hele pojd na fb ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: njn, mám dobrou řasenku :-D Ale jak se nemaluju, tak byli všichni pěkně zaskočení :-D ale prej dobrý, jako že se jim to líbilo :-)
Odpovědět
lutsousek: a jakou? ja mam esthee lauder a stoji za h....
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: L´oreal Architect... dělá to právě ten efekt umělých řas, ji používám už dlouho a neměnila bych :-)
Odpovědět
hej to ji pak koupim jak dopatlu tuhle lemru :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, simi aha. jedním okem jsem postřehla fotku ve tvém albu. Ale že to nejsou tvé vybrané šaty, jsem postřehla až teď .-D
Odpovědět
Dobré ranko ;-) Tak co nového děvčata??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré poledne....holkyyyy co jeeee....tady je mrtvo teda..... Já byla ráno na nehtíkách...:-D poprvé 8-)
Odpovědět
nikaa: a jaky spokojena? ja byla vcera :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jj...jsem koukala kolik procedur se da dělat na nehtech :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé Leni já jdu poprvé za týden :-D Máš je jen potažené nebo celé gelové?
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka - a budeš si dávat gelovky ?? nebo svoje potahnut gelem?
Odpovědět
Profilova fotka
Svoje potáhnout gelem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, mám jen na svých P-Shine a nalakované :-) nechtěla jsem ani gel
Odpovědět
Ahojík holky, tady je teda mrtvo :-D šla jsem jen kouknout co je novýho, za chvílu pádíme do plavání ;-)
Odpovědět
jo dnes je krasne top bych sl plavat i ven :-D
Odpovědět
Mitote klidně běž, všude stále dost vody :-D my jdeme raději na krytej, otužovat se nebudeme ;-)
Odpovědět
ssimnmikk: chjo ja budu radsi asi volit :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?