Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci: no jako doplňující dárek :-) Viděla jsem tu na beremku hezký páreček nevěstu se ženichem...ale už to nemůžu najít :-(
Odpovědět
Tady ty stránky stojí pěkně za ho...když si to tu může číst každej :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,, nějak v práci dnes nestíhám a to jeětě letím na gyndu,, hvezdi -- copak se stalo???
Odpovědět
Profilova fotka
pejsanek - moc pekné oznamko.. co s tím počasím do pytle ?? kde je to sluníčko????
Odpovědět
romca13 : Ani se neptej :-(
Odpovědět
Přeji hezký den...páčko večer :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já letím na obídek :-) Romi, letos se asi sluníčka nedočkáme...:-( Co se děje Luci :-(
Odpovědět
Profilova fotka
luc1979: když se nebojíš výroby, tak mě napadlo jim z peněz udělat třeba origami :-) vyděla jsem to a vypadá to super! Na netu je spousta videí s návody... aspoň se pak budou mít čím po večerech zabavit, až to budou rozkládat :-) Nebo kamarádka dostala na svatbu od děcek ty výherní chipsy od Bohemia a v nich měli peníze- opatrně to rozdělali a pak zase slepili, takže to nebylo poznat...akorát na to přišli až po nějaké době, když dostali chuť na brambůrky :-D Měli k tomu přání, že to mají na nabrání energie po svatební noci... Teda a ty ohňostroje včera nic moc... a ještě jsme zmokli.
Odpovědět
Profilova fotka
No právě z peněz mám nápadů dost (origami z peněz už jsem taky darovávala - rybičky, košili, motýla - ostatmi nějak nejde :-D ), ale nechtěla bych sklouznout k penězům - si vymýšlím co? Ale možná to tak dopadne. Zatím mě napadlo darovat věci do kuchyně - chňapky, vařečky, zástěrky a k tomu recept na šťastné manželství. To zatím vyhrává. Uvidím, třeba mě něco ještě osvítí, nebo tam po svatbě holt zajedem osobně, to už nemusím spoléhat na balíčky ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek - ty jo ty chipsy jsou fakt origoš,, jen aby je třeba něvzali někam na společnou párty a nevšimly si toho,,, to by teda bylo,,, a ty ohňostroje,, no hrůza včera
Odpovědět
Profilova fotka
romca: no to naštěstí neudělali, ale byla by to dobrá situace :-D No ani se nám nelíbil ten ohňostroj a pak ten déšť k tomu... jsme šli bez deštníku, samozřejmě!
Odpovědět
Profilova fotka
na peníze mi ještě říkala dobrý nápad p.e.t.a. - schovat do skořápek od ořechů a darovat v košíku spolu s "nenaplněnými" ořechy. To je taky pěkný ;-) .
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
teď mě napadlo třeba nakoupit kopmlet sadu na dort- formičku (třeba ve tvaru srdce) a všechny ingredience včetně receptu na dort lásky :-) Nebo teda třeba keramický nože, ty bych brala já :-D A k tomu jim udělat dvd s jejich fotkama a tak..takovej jejich příběh...
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek - pěkné, dort lásky ;-) , dík. Jinak jsem se dočetla (tedy až po tom, co jsme je darovali kamarádům :-. ), že by se ostré věci jako svatební dar neměly dávat, ale jen jako výměnou, nebo symbolickým vykoupením. Tady máte (spíš asi pro pobavení): 1) Nože a nůžky jako svatební dar jsou předzvěstí konce přátelství 2) ...aby se nepořezala láska 3) Špičaté a ostré předměty by mohly ublížit lásce a měly by být přijaty pouze směnou za peníz.
Odpovědět
Profilova fotka
luc - díky ua info ,, stejně to je takových pořekadel,,, červené auto by nemělo být, zelená svatba, a já nevím co všechno,, :)
Odpovědět
Profilova fotka
luc: teda, to jsem fakt nevěděla :) Ale jak říká Romča, kdyby se mělo jet jen podle zvyků, tak bych svatbu neměla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no však jsem vám to dávala je pro pobavení ;-) ;-) - taky jsme jich plno porušili :-D :-D a naši taky, to tenkrát prababičku málem polívali, když jim byla na svatbě :-D a jsou spolu skoro 32 let :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
já je raději ani moc nečtu, ty pověry :-D mám perličky, nemám nic modrého, půjčeného ani starého, podvazek jsem dostala k šatům a bordó, nejsou dorty pro maminky, nebudeme dodržovat zasedací pořádek a kolonu aut atd :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Perel se to údajně týká jen pravých :-D :-D :-D - je jiná doba a každý si to dělá podle svého a některé jsou vážně k smíchu, zvlášť když si protiřečí :-D a nejlepší je, když se to někdo snaží striktně dodržet (moje bývalá spolužačka - jsem z ní rostla, když jsme měli navrhnout kytku, to jsem myslela, že radši uteču :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
luc - no jo, ty se takhle sestáš se spoustou nevěst ,, a když si každá vymrčuje, tak to musí být, co :)
Odpovědět
Profilova fotka
I když na druhou stranu je fajn, že nějaké zvyky a tradice existují. Se nad tím kolikrát pozastavím a pousměju :-)
Odpovědět
Ahoj holky, kdo jste tu včera nebyly, kouknite na kravatu, mám ji v albíčku a nevím kterou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Simi ta první se mi líbí :-) Tak my dodržujem docela dosti tradic :-) já na sobě teda budu mít vše jak má být :-) pujčení šaty, modrý a darovaný podvazek (snad..uvidíme na rozlučce), starou štrasovou sponku po babiččce :-), zasedací pořádek atd atd, to já zas ráda nějaké ty tradice dodržím...ale nesmí se to přehánět že:-D, všeho s mírou....a to že ženich nevidí šaty a bude noc před savtbou spát jinde...to tady z nás snad dodržujem všichni ne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ssimmikk: mně se taky líbí první :-) nikaa: nooo, my původně chtěli spát spolu. ale nakonec jsem Rosťu vystrnadila k jeho rodičům a já zůstanu na bytečku :-) Půjčené šaty se nepočítají, jsem někde četla...
Odpovědět
Profilova fotka
No, ona nevymrčovala, ale jen vždycky řekla, z jakého důvodu to tam být nemůže - ještě do toho plantala květomluvu - ale aspoň byla sranda. Jinak si holky moc nevymrčují ;-) - já mám radši, když vědí, co chtějí a co nechtějí ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
já jim dám nepočítají....jsou pujčený a basta :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, jsopu skoro stejné, ale ta první je taková jemnější, myslím, že i kdybys jí třeba nesehnala, tak i s tou druhou neuděláš chybu - nebo je budeš objednávat? Tak ta první ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
simi: Taky hlasuju pro první :-) Jinak tu tradici s nocí před svatbou dodržíme i my :-) Já budu u našich a F doma u nás.
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem teď doma v rychlovce vypotila líčení :-D no nevím nevím... jako určo mě bude líčit vizážistka (já jsem gramla, co se nemaluje), ale nevím, jestli to kouřový je na mě dobrý...
Odpovědět
Profilova fotka
Simi: taky hlasuju pro první kravatu :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?