Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
lenienka: jj, těšíš se? Já čím víc se to blíží, tím víc jsem v klidu, až na Miščiny šaty teda :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: tak já to mám naopak. Začínám být nervózní, ještě když si uvědomím, co všechno nemáme zařízené :-S Ale těším se čím dál víc, to jo ;-) I doma teď je super atmoška, jsme oba natěšeni, máme se snad i víc rádi (se divím, že to ještě jde ;-)) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Nemůžete sehnat šaty? Vím, že jsi to řešila, ale už nevím, jaký byl problém...
Odpovědět
Leni, jedny jsme jí koupila, ale nesedí jí a tak tak je oblíkne :-( tak jsem zase na začátku :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, to je škoda :-( Mám tu práci, tak zatím paaa
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, já myslela, že už máš všechno ;-) Copak ti ještě chybí? Simi: jé to je pech s těma šatičkama...já bych prošla město a někde u ťongů by měli ne?
Odpovědět
Nikaa: to uř jsme udělala několikrát a nikde obyčejný třeba letní na ramínka v bílé nemají :-( a takovýty nařasený co mají u tesca mít nemůže, je silná a nesluší jí to, potřebuje jemný, jednoduchý :-) já si snad kvůli svatbě pořídím i šicí stroj ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Simi a třeba v CaA a v Takku? tam jsem občas něco zahlídla...
Odpovědět
Byla jsem v Olympii, tu jsme celou prošly, Tesco, CA i Tako, už mě nic nenapadá, ještě zítra kouknu přímo do města a třeba na něco natrefím, jionak už nevím, na netu, dkyž jsou, tak jsou hned pryč :-(
Odpovědět
simi a v HM jsi byla? a co Marks and spencer? a nebo blby Tesco? :-D
Odpovědět
Mitote: v Olympii je tolik obchodů a nic, ono je nejhorší, že na léto ještě nikde nic moc na malou nemají :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, myslím, že vě městě na něco narazíš ;-) a barevné šatičky nechceš? jen bílé?
Odpovědět
Článek se načítá
Nikaa: barevný nee, chci aby měla na obřad bílý, přece jen je to družička a já se skoromanžou budeme do bíla, kdybychóm tam měli i bordo, tak je to ok, ale mám ena obřad bílou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo :-) to Ti budu držet palce, ať něco najdete...ale já myslím, že jooo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk - a co v půjčovně? My měli šatky pro družičky z půjčovny, oboje za 4 stovky, ale byla to asi cena, protože jsem odtamtud měla i já šaty. Mívají i jednoduché. My měli na menší s volánkami a na větší krásné jednoduché, tak třeba v té půjčovně, co máš šaty, nebo i jinde, by vám nějaké padly - i do oka.
Odpovědět
Profilova fotka
simi - v Lískoci nebo Bohunicích je nějaká půjčovna oblečení pro děti,, jako svatební a společenské, tak zkus mrknout
Odpovědět
Profilova fotka
Jéééé ahojky, jak pak se máte?? nám v hokně blokli net, takže to je děs...:/ měly jste ten sraz , já jsem chtěla dojít, ale měla jsem v hokně celej týden nařízené přesčasy, takže jsem tu shnila od 8.00-18.00 každej den kolem 100 hovorů, tak jsem toho měla moc...:(:(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my s přítelem taky probírali co ještě je potřeba a vypadá to, že máme celý prázdniny co dělat :-| Jinak zítra jedem do Prahy, musím vyřídit tu apostilu a chceme tam zůstat do soboty, trochu si to tam projít a podívat se do aquaparku, ale teda když jsem viděla ty ceny :-S Simmik: Já zatím byla ve dvou půjčovnách kvůli šatům pro družičku a cenově nic moc, jedny 700 a druhý 1000kč :-x
Odpovědět
Profilova fotka
zlatíčka,, je tu někdo???
Odpovědět
Ahojholky, tady je teda mrtvo, jinak šaty pro ně z půjčovny nechci, ona je ďáblík a dokážu si velmi lehce představit, jak je roztrhá nebo zašpiní od trávy, protože hned jak vyjdeme ze dveří sebou švyhne na zem :-| :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Simíku, kdyže nejpozději máme být před obřadem na Belcredi? 15 min. před začátkem? Tobě myslím na matrice říkala, že 20??
Odpovědět
Leni, jj, paní mi říkala, že dvacet minut, ale my budeme asi raději dělat dost rezrvu, abychom tam byly už ve dvě hodiny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky. Píšu instrukce pro přespolní hosty, tak abych jim tam nenapsala něco blbě ;-)
Odpovědět
Ahojky holky, tak jaký jste měli den??? Já dneska fajn. lenieka: Tu atmosféru doma mám podobnou s Tebou, protože u nás to je taky super a mám pocit, že se taky máme víc a víc rádi :-) Můj drahý se tedy víc těší na svatební cestu než na samotný obřad :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak už mám v albíčku foto od vizážistky a svoje,tak říkejte :-) :-) :-) děkuju x-)
Odpovědět
suki : Jak jsem tady už psala, tak tomu prd rozumím, ale podle mého názoru je to tvoje líčení hezčí :-)
Odpovědět
fakt jo? :-D No já nevím,celkem se mi to líbí :-) ... :-)
Odpovědět
suki : Stíny super, ale mě se nelíbí takový to světlý kolem spodních líček...nevím no, ale na mě nekoukej :-)
Odpovědět
suki : Víček tam mělo být :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D sakra,je to moje kamoška, tak nevím,co jí řeknu, když to odmítnu =-) :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?