Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenya - ahojky,,, no moje mamka i tchýně budou mít kalhoty,, ani jedna sukně nenosí, tak je do toho nebudu nutit a navíc, když budou mít kalhoty obě, tak to nebude blbý , tak jak když by měla jedna kalhoty a druhá sukni
Odpovědět
lenya79 : Leni, tak to držím pěsti :-) A můžu se zeptat za kolik máte ohňostroj? Já bych ho moc chtěla, ale kdyby byl moc drahý, tak mám smůlu :-( Jinak tchýňula bude mít taky kalhoty :-) Ona se v sukni moc necítí.
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi - no moje mamka snad doma ani žádnou sukni nemá,,,,,,, :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
romca: tak kdyz mají obe kalhoty, tak to je ok ;-) Jenze pritel uz maminku nema, takze misto ni pujde starsi sestra a ta bude mit sukni. Navic mamka na brachove svatbe byla v satech, takze si myslim, ze by to prezit mohla. Ale pokud najdeme nejaky krasny kalhotovy kostymek, urcite ji ho nezatrhnu :-) hvezdicka: děkuji ;-) Ten ohňostroj bude jen takovy symbolicky pulnocni, ne moc dlouhy, kamos, co to zarizuje, rikal, ze tak za 3-4 tisice. Jeden kamos mel na narozkach moc peknej a rikal, ze to koupil normalne jako sadu v nejakym obchodaku asi za 2 tacky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, lenieka ....ke koláči jsem se ještě nedostala, tak díky za info..určitě použiju jahodový, ale dneska to zase asi nevyjde:o/ A to už mám na něj úplně chuť suki ...dívala jsem se na ně na netu a je to taková střední cesta, tak si nějaké asi pořídím...nemáš náhodou zkušenosti se stíny Mary Kay? Zítra mě snad kosmetička zkusí nalíčit jejich stíny, tak možná zkusím nejdřív ty
Odpovědět
lenya: no my mae a tchyni a asi nechame sit kostymky, mame urco se sukni, tchyni nevim...jinak uz jsou hotove kravaty pro tatu, tchana a svedka tak v pondlei pro ne letim :-D jinak my tak ymame ohnostroj, vychazi to do 5tisi :-) jo a k tem lampionum...no ty tma urco vypoustela Vendula22 ktera mela na prhrade vcera svatbu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenya79 ..Leni, koukám, že máme na dnešek stejný program..my jedeme odpo s mamkou taky do Olympie nakupovat nějaký ohoz pro ni..a máme úplně stejný problém..ona má schýzu, že má škaredný nohy, takže sukni nechce, ale já ji přesvědčím..jediná výhoda je, že na mě dá, tak taky držte palce, ať něco vyberem...pak pisni, co jste koupili..btw..kam jdete nakupovat?
Odpovědět
holky, nevim ted ajeslti v Olympii maji dost kostymku, moc me tam zadn yobchod nenapada, to uz je na tuhle modu lepsi Vankovka ;-)
Odpovědět
romca13: No někdo na sukně není :-) lenya79 : No a kdo by nám to pouštel??? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
efendy.a: :-D :-D :-D tak to jsme se dneska fakt programově dobře sešli :-D akorát my jdem teda mrknout prvně do Vaňkovky...v Olympii mi přijde, že jsou spíš samý obchody pro mladý... to ani nevím, kam bych tam maminu zatáhla - ona si taky myslí, že má hnusný nohy, ale já rozhodně nechci, aby měla mini :-D půjdem mrknout určitě do Peeku, tam mají nahoře krásný společenský šaty, pak do Domu zn. módy a ještě je tam cosik... Pak jdu odpoledne za kámošem zkoušet svatební účes, tak ho poprosím, aby mě vyblejsknul a pak to sem hodím, ať můžete okomentovat ;-) mitote: souhlasím s tebou, v Olympii mě nic nenapadá, my jdeme určitě do Vaňkovky
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: nejaky kamarad leda.....Nam to zarizuje kamos - majitel toho hotelu, kde mame hostinu. On s tim uz ma zkusenosti, kdyz poradaji silvestrovske oslavy...
Odpovědět
Profilova fotka
lenya - to určo musíš hodit sem fotečky,, už se těším
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
romca: jo, urcite to sem pak dám, taky se těším - resp. jsem hrozně zvědavá, jak to bude vypadat, co jsem si vybrala, není to ale nic složitýho, jen jednoduchý culík, omotaný mýma vlasama a nahoře nad čelem to bude natupírované....
Odpovědět
no ohnostroj neni problem do tech 5 tisic jsou pripravene hotove sady kde jednou skrtens a uz to vali cely ohnostroj :-) lenya: jj ve vnakovce je Peek, Dum znackove mody, Prostejov atd....ale v Olympii? :-/
Odpovědět
Profilova fotka
lenya - a máš tu někde obrázek toho účesu?
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme minule sehnali v Olympii satky pro Radkovu mamku na svatbu, tak to půjdem zkusit tam a Vaňkovku si necháme v záloze jako druhej pokus lenya79 ..ty fotky sem určo hoď a mamku můžeš taky...nemají v tom Peeku a Domě mody ty šaty moc drahý? Mamka je pak moc nevyužije, tak nechce něco moc drahýho
Odpovědět
efendy: no DZM je drahej ale v Peeku maji pestrou skalu jak znacek tak cenove, najdes tam od pa rkorun az po desetitice ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a máte už bižu? Kde jste ji kupovali? Neznáte nějaké dobré stránky?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jj, máš pravdu s tím ohňostrojem, dneska už to není žádná věda ;-) jo a ty lampiony včera asi fakt byly ze svatby bo jsem si říkala, kdo by to tam vypouštěl, když jsou zrovna ohňostroje. No ale mazec byl, že tam byly i kolotoče a ty lampiony lítaly úplně těsně vedle nich, že jsem si říkala, že by to bylo docela hustý, kdyby to vletělo na ty lidi .... :-S romca: nemam....ale mam predstavu neceho takoveho jako jsou na techto strankach se satama (tu znacku totiz mam moje saty) www.whiteone.es - podívej se na kolekci 2010 Tak můžeš mrknout, jsou to hodně jednoduché hladké vlasy. Já si na krucánky apod. moc nepotrpím, jsem sportovní typ. Takže nebudu mít ani čelenku ani závoj.
Odpovědět
Profilova fotka
efendy: v tom DZM maji prevazne znacku Gerry Weber, ktera je drazsi, divala jsem se na ceny sama a cca 4-5 tisic saty. V tom Peeku je to rozhodne cenove prijatelnejsi, daji se tam najit veci za 2 tisice, ale i za 10. Presne, jak pise mitote.
Odpovědět
efendy: me ji vyrabi kamoska, jeslti chces, hdoim kontakt...vybrala jsm i co chci, barvy, koralky a budu to mit a rozhodne levneji :-D lenya: no ja je vypoustet nebudu protoze jsme pousteli jeden zkusebni a uplne nam to stacilo....
Odpovědět
Profilova fotka
efendy - no já, už bižu mám,,, a kupovala jsem ji u ťamanů za 200,-
Odpovědět
Profilova fotka
mitote--- my taky vypouštěli jeden zkušební a byla to nádhera,,, fakr krásný
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: my vypustime jen 1 ...symbolicky...Jak dopadl ten vas zkusebni??? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
efendy: zkus se mrknout na bižu v Olympošce v takovým obchůdku úplně na konci, fakt úplně až poslední ochůdek, ale teď nedokážu říct, na který straně to je :-N Mají tam velkej výběr, já si tam koupila naušnice a náramek k tomu jsem si pak koupila v myší díře, jak tam mají tu bižu z Jablonce...
Odpovědět
Profilova fotka
romca13 ..u tamanu maji i buzu? A kde prosím? mitote ...no ja z koralku asi prave nic nechci, jinak bych si to taky asi zvladla vyrobit sama..spis asi neco strasovyho Tak do DZM pro nas nema ani cenu chodit,ale do Peeku zajdem, pokud dneska nic nesezenem v Olympii.
Odpovědět
Profilova fotka
efendy -- no třeba pod nádrem,, tam toho mají hafo,, záleží co hledáš, tam třeba měli hodně štras,, no vlastě já se ani po ničem jiném nedívala,,, a třeba pod nádrem jak se jde už k tescu , tak po pravé straně tam je obchůdek je s bižu,,,,, a taky v Metě něco měli,,,
Odpovědět
Profilova fotka
zkusím ti najít odkazy, co jsem třeba u tamanů viděla,,, mmt
Odpovědět
Profilova fotka
lenya79 ..ted si vubec nevybavuju, ze by tam nejakej obchod na konci s bizu byl...jedinej, o kterym vim, je ten bijous...nebo tak nejak u infostanku...nemyslis ten obchod,kde maji svatebni saty u Aska?
Odpovědět
jako jo je to krasny ale zalezi na pocasi...nam skro nefoukalo ale trosku neco fouklo jemne casem a fakt jsme byly posray abychom to tady nepodpalily a to jsme to poustely na volnym prostranstvi a lital jak se mu chtelo
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?