Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi: :-D :-D tak jestli to jsou byliny, tak to asi je bez soli. Kdyby to bylo prov. koření, tak asi se solí. To ochutnej -) efendy: mám jen na piškot, na něm zakysaná smetana, jahody a přelité pudingem se šťávou. Navrch se pak může dát šlehačka. Kdyby jsi chtěla, pošlu ti to...
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka ...to zní moc moc dobře..pošli mi ho prosím...díky :-)
Odpovědět
lenieka : Mě takýýýýýýýýýýýýýýýýý :-D Děkuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D ok, jdu vám to sepsat :-)
Odpovědět
lenieka a efendy.a: Já ráda zkouším nový věci a hrozně ráda peču, ale musím na to mít klid a prostor...když se mi tam někdo motá, tak to mě fakt nebaví :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi: tak tak :-) Ono má své výhody mít chlapa, co neumí vařit a nekecá do toho :-D Tak jsem vám to poslala. Jdu se vrhnout na vaření, pak se ještě ukážu...
Odpovědět
lenieka : Skoromanžel se mi tam nepleta, ba naopak někdy pomáhá, ale spíš když se mi tam motá tchýně nebo tchán...to je někdy o nervy :-D Leni a co to pondělí?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucí pak ti písnu, smaží se mi cibulka :-D
Odpovědět
lenieka : Jo dobře ;-) Tak ať Ti to neshoří :-D :-D :-D
Odpovědět
cau holky...ja se vcera nechala namalovat v Douglasu mely akci se zackou BeYou :-) no prave jsem resila s tou vizazistkiu, jaktoze i kdyz mam drahe stiny tak se vpijou.. no doporucila i emulzi pod ty stiny specialni asi za 200,- vydrzi dlouho takze se to vyplati a ty stiny fakt....jak prilepeny na tom oku a jeste jakoby tu barvu zlepsily :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote ..Ahojkky a jak se ta emulze jmenuje? Já asi zkusím tu, co tady psala myslím Lenieka od Art Deco. lenieka ...Leni, ty pudingy asi taky jahodový, že? Raději se ptám, abych to nepokazila :-D A vanilkový cukr celý? Jinak díky za recept..dneska ho asi zkusím
Odpovědět
Ahoj holky :-) Efendy a už jsi zkoušea ty kiwi řezy c jsem ti posílala? :-) Jinak Leni, jak chceš, lampiony jsou lehký a jsou složený je to taková placka, takže nic velkýho, pokud počkáš do příštího srazu,tak ti je tam donesu nebo se můžeme někde sejít, jinak na trati osmičky bydlím, skoro na konečné, zastávka Dunajská ;-) tak jak chceš ty, klidně se můžeme i někde sejít ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Jinak na víčka si taky dávám makeup, když se maluju a opravdu líp drží :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk ...jéé na ten sem úplně zapomněla..ale asi nejdřív zkusím ten on Lenky, ptž vypadá rychlejší...díky za připomenutí..ten příjde na řadu asi příští týden..to búdeme mít celej víkend návštěvu, tak snad se možná i sní. Jinak make-up sem si ted zkusila dat, jenze to vypadá pěkně blbě..ptž sem si neuvědomila, že mám ted nejakou moc suchou kuzi na vickach, takze sem pekne supinata :-S Nestává se Vám to taky, že máte takovy supinky na vickach? Mě se to zacalo delat posledni dobou a ne a ne se toho zbavit..kdyz to namazu kremem, tak to navic silene pali..nevim co s tim :-(
Odpovědět
Efendy, já se jen ptám, je mi to jedno, ale řekla bych, že to bude hodně stejný, když má kourpus, zakys.smetanu a pudink se šťávou :-D Tak s tím zkušenosti nemám, zkus si to máznout calciovou mastí, ta je dobrá, chlapa pálely ruce a jak si to mazal, zbavil se toho, taky je měl úplně suchý a proto ho to pálelo, jinak ti neporadím......a zkoušela jsi třeba jak je jelení lůj, tak včelí? Mám ho z oriflame v takovým kelímku a je dobrej :-) ale být tebou nedávám si na to makeup a nic takovýho, to bych řekla jen zhorší :-|
Odpovědět
efendy, tak s tím já teda zkušenost mám a to hodně špatnou...tím mi začal exém okolo očí, kterého jsem se nemohla zbavit, anebo to může být alergie na nějaký kožní přípravek...to je raz dva. Nezanedbej to, ať se ti to nerozleze. Mně pomohl až protopic, ale to je jen na recept a ty to nemáš v takové fázi...třeba bude stačit ta Calciovka, každopádně vypozoruj co ti to dráždí a nedávej si to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk ...jj je to hodne podobny...ta calciovka neni na predpis? Ten zazracny kelimek mam taky, tak to asi zkusím..horsi uz to snad nebude suki ..jako exem to nevypada..to spis bude si myslim alergie na stiny...koupim si nejake kvalitnejsi a uvidim..jen sem zvedava,jak me bude licit na svatbe vizazistka, kdyz budu mit takovy supinkovity oci:o(
Odpovědět
efendy: jééééé, tak to nevím, mně dává mamka tu Calciovku, ale mysím si, že by jsi ji měla koupit, zkus se zeptat nebo bych ti ju sehnala, kdybych měla možnost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk ..oki zeptám se ..díkec Dneska ten hokej musíme vyhráááát!!:o)
Odpovědět
efendy, u mě to taky jako exém nevypadalo a pak to byla hrůza, ale ta calciovka by mohla pomoct ;-) Rozhodně musíme vyhrát :-) :-)
Odpovědět
ssimmikk: ja davam makeup i pudr ale prost eme to nedrzi :-/ efendy: no je to takova mala stribrna tuba maji to v Douglas a je toznacka BeYu, ale kdyz reknes ze chces emulzi na oci tak ti ji daj :-)
Odpovědět
Huráááááááá :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak a zítra o zlatoooooooooooooooooo
Odpovědět
heh...ja to nesleduju :-D jn vim ze tady porad nekdo venku krici goooooooooooooooool :-D
Odpovědět
gooooooooooooooooooool, goooooooooooooool, gooooooooooooooool :-D :-D :-D :-D :-D :-D hihihi, aspoň nějáký vzrůšo :-D ale že bych to nějak extra sledovala, to se říct nedá :-D
Odpovědět
ja vubec a nudim se jak prase 8-(
Odpovědět
Tak sleduj hokej a nudit se nebudeš :-D :-D :-D nebo zkoukni nějákej film ;-)
Odpovědět
ssimmikk: koukam na novu je tma nejaka hovadina :-D a mela bych se ucit |-|
Odpovědět
Tak se uč, to je rozumný ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
efendy: omlouvám se, že píšu až teď, koukali jsme na hokej a pak byli na výstavě bonsají :-) Ano, ten vanilkový cukr jeden celý. A puding může být i vanilkový, ale s jahodovým tobude mít lepší barvičku. Přece jenom růžový prášek s cerveným sirupem bude lepší ;-) Asi už to máš stejně hotový ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?