Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Dobré ranko...zdravím suki a Romču ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
suki ...hmmm, tak to tě chci jako vizážistku ;-) Si drahá? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka07 ...tsss a mě ne jo? To je diskriminace ]-(
Odpovědět
:-D no tak můžem se domluvit ;-) ;-) stejně jsem přemýšlela, že se do toho dám :-) Mám nějaké zkušenosti od vizážistky, bývala jsem jako modelka na kurzech líčení, tak jsem se tam něčemu naučila :-) :-)
Odpovědět
kamarádky jsem na svatbu líčila :-) bohužel ta moje vizážistka je na dovolené, jinak bych k ní šla, byla úžasná. Paní Sobotková z Brna.
Odpovědět
Profilova fotka
suki ...takhle bych si oci v zivote nenamalovala..si fakt šikovná...jenže ono zase asi jde o to, že ty vizážistky většinou používají docela drahý líčidla, který vydrží...tobě třeba vydrží líčení celý den?
Odpovědět
efendy.a : Promiň jsem Tě nějak přehlídla :-( , tak zdravím i Andrejska ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka07 ...no to už je lepší..taky tě zdravím Luci:o)
Odpovědět
efendy, právě jsem včera psala holkám, že v práci se mě holky několikrát ptaly, jak to, že mi vydrží stíny, jak kdybych se právě namalovala:-) No já mám líčidla-stíny z parfumerie a makeup-La Roshe. Ale muselo by se to zkusit, jak by ti to vydrželo ;-) když jsem byla u paní Nekvapilové, tak říkala, že jsem krásně namalovaná, že to se prý jen tak nevidí :-N :-x a nešlo jí to odlíčit :-D :-D Ale holkám se nelíbilo, jak mě nalíčila :-|
Odpovědět
suki : Máš suprově velký víčka....a krásný velký oči, tak to se pak na ně maluje samo :-D
Odpovědět
Holky pěstujete někdo kvítka?? Mám tu cibulky Amarelisu, ale je mi to líto vyhodit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
suki ...tak to máš určitě taky kvalitní líčidla..já používám stíny od Avonu a odpoledne už po nich není známky...A můžu se zeptat na značku těch stínů? Chtěla bych přejít na něco kvalitnějšího. Tak kdybych náááááhodou nebyla spokojená u paní Přichystalové, tak aspoň vím na koho se obrátit ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hvezdicka07 ...u nás se stará o kytičky přítel...mě vždycky všechno umřelo, ptž nějak zapomínám zalívat :-p
Odpovědět
efendy tak jo :-D stíny se mrknu, jak přijdu domů, nemůžu si teďka vzpomenout :-p ale bude to až večer:-) Základ je dát Makeup, pak pudr a pak teprve stíny a to potom drží jak přibitý :-D hvezdi děkuju :-) já kvítka nepěstuju, všechno mi hned zdechne.
Odpovědět
Profilova fotka
suki ..ty dáváš make-up i na víčka? To by mě nikdy nenapadlo...musím to zkusit
Odpovědět
efendy.a a suki: Tak to koukám, že to není s těma kvítkama je u nás :-D Já si je kupuju a můj drahoušek se o ně stará...teď mi kvetou všechny orchideje...krása ;-) Můj je šikulka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka07 ..tak to nám kvete jen jedna..máme celkem 3, ale u dvou pes ochutnal pár korinku a zatim se nevzpamatovali :-(
Odpovědět
efendy.a: No, tak tak to nevím, zda se vzpamatují, protože oni jsou na kořínky choulostivé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka07 ..musejí..já jim věřím..i když už je to skoro rok a furt nic mno nic jdu uklízet
Odpovědět
efendy.a : A já vařit na zítra, tak hezký den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka07 ...a copak budete mít dobrého? To já mám dneska o starost míň, ptž mi navařila včera mamka..taky přeju pěknou sobotu
Odpovědět
efendy.a: Budu zkoušet recept od Lenieky ;-), tak jsem zvědavá :-D Jsou to plněná kuřecí stehna a brambory :-)
Odpovědět
efendy, jj i na víčka a mimochodem, lehce přejedu i rty a pak drží i rtěnka :-) ;-) hvězdi, mně vydrží akorát palmy :-D
Odpovědět
já nevařím, jsem v práci:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jen jsem na vás přišla nakouknout - přišla jsem se mrknout na receptík na oběd :-) Já budu dělat bramborovou polévku a kuřecí na kari (s kokosovým mlékem, jsem na to zvědav).. hvezdi: doufám, že vám to bude chutnat :-) s provensálským kořením opatrně, je hodně aromatické. Já ho tam dala moc. Jinak nic exkluzivního to nebylo, ale dobré to bylo :-D ssimikk: super! pro balonky bych si k tobě asi zajela, onoto je docela veliký, ne? bydlíš na trati 8? :-)
Odpovědět
lenieka : Ahojky Leni, pozdě...posipala jsem to taky nějak víc :-D No to neva...jo a solila jsi to ještě nebo to je v tom koření???
Odpovědět
lenieka : Jo přemýšlela jsem, že bysme se v Po mohli setkat na tom nádraží a já Ti vezmu ty balónky a přísavky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucí, závisí, jaké kořená máš :-D Já mám provensálské byliny - tam sůl není, takže jsem to solila. Mrkni na složení koření ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a nemáte receptík na nějakou dobrou buchtičku? Nejlíp s nějakým ovocem...něco bych ukuchtila, ale chtěla bych něco novýho a co se určo povede
Odpovědět
lenieka : Jo tak to mám taky...koukala jsem, ale někdo to šikovně utrhl, takže složení tam vůbec není :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?