Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: popřemýšlím o tom ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi: ono vevnitř ani není moc co chystat :-) je tam klasika...kytka a židle...hotovec...:-)
Odpovědět
nikaa666 : Jasný Leni ;-) No jak říkám, že pokud budu moct, tak klidně pomůžu ;-)
Odpovědět
lenieka : Jasně, že přerušíš balení :-D :-D :-D Si to nemůžeš nechat ujít,ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi: dik za nabidku :-) budu te mit v denicku kdyby nahodou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni: tak o tom nepremejslej...to je snad jasny...prosimte.. sbaleno mas za chvilku ;-) Plavky, paero, klobouk a zabky....a jedes ne ;-)
Odpovědět
nikaa666 : Není zač ;-) Jinak mohla bys mi prosím poslat ten zasedací pořádek??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi...jj musim to pohledat
Odpovědět
nikaa666 : Děkuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
U zasedacího pořádku by se měly dodržet určité zásady: 1. Uprostřed stolu bude sedět vždy ženich s nevěstou 2. Vedle nevěsty otec ženicha, pak matka ženicha 3. Vedle ženicha analogicky matka nevěsty, pak otec nevěsty 4. Vpravo vedle ženichovy matky svědkové (někdy již sedí s partnery naproti) 5. Čestnými místy v blízkosti novomanželů a jejich rodičů budou kromě svědků také poctěni i prarodiče, dále sedí sourozenci a přátelé. Někdy sedí manželské páry u sebe, ale bývá i zvykem, že jsou rozsazeni, aby se obě velké rodiny co nejdříve seznámily. Potom je důležité, aby každé místo bylo označeno malým papírkem nebo jmenovkou.
Odpovědět
nikaa666 : Dobrý no, tak to je tak rozhážu, že nikdo nebude vědět kdo kde sedí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale píšou tam, že není problém to nějak upravit podle sebe :-)
Odpovědět
Článek se načítá
nikaa666 : Jo nějak to vymyslíme :-D Ale děkuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni - já chci taky odkaz na travesti :)
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: tak jó, no ;-) Budete se držet zasedacího pořádku? Já chci mít své rodiče vedle sebe, k nim mý bráchy s dětmi a svědky až potom. Úplně naopak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni: já se toho držet budu...my si rozumíme všichni...takže nemám problém s tchánem....a ono stejně sto bude platit jen na oběd...pak myslim, že už nikdo na svým místě moc nebude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my taky budeme mít rodiče po svých stranách,,, s tchánovcama vycházím skvěle,,, ale asi budu chtít raději naše u sebe :)
Odpovědět
Holky a jak to mám udělat, když z mojí strany tam nebudu mít nikoho :-( Myslím rodinu.
Odpovědět
Profilova fotka
teda s tím zasedacím pořádkem jste mi nasadily brouka do hlavy... já bych chtěla svoje rodiče vedle sebe, ale i máti říká, že to má být naopak. :-S
Odpovědět
Ahoj holky :-) Kdo tu shání buxusový koule? Našla jsme malý z 69kč a velký za 79kč :-) Jinak já chci mít rodiče vedle sebe, né tchýni ]-( a tchán už tu s náma bohužel není :-(
Odpovědět
Profilova fotka
romca: přesně tak :-) lutsousek: no vidíš, já to mamce ještě neříkala. Ale už o hodně věcí jsem ji přesvědčila, že budou jinak, než si myslela, tak sand to projde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi: vedle tebe bych posadila svedky
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka: tak taky budu mít svoje rodiče vedle sebe a hotovo :-) už jsme to odsouhlasily obě!
Odpovědět
ahoj holky, tak jsem byla na zkoušce účesu a super,alefotku nemám:-D A vlezla jsem do Evanie a zas mám dilema s šatama. Mrkněte do alba a poraďte prosím.Aleb objektivně...zajímámě které šaty se kemě prostě hjodí víc a líp mi sednou.Děkuju:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
suki: mně se na tobě víc líbí ty 2 z Kriss Bey....
Odpovědět
lutsousek :-)
Odpovědět
Suki jednoznačně dvojky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsem pro dvojky :-)
Odpovědět
tak to jsem si celkem oddechla :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
suki: no už radši nikam nechoď po salonech...takový dilema bys měla pořád :-D ale ty 2 jsou prostě úžasný a hrozně ti sluší!!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?