Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
nzodiova: no ja mela vcera se svou problemovou byvalou druzickou rozhovor a jsem stastna ze nejde :-D aasi nepujde vubec na svatbu :-) pac kecy co mela jako ze me nechape a ze ona rodinu nechce a ze pri slove svatba se ji chce blit...no...uffff....
Odpovědět
ssimmikk: jojo co druzicka to rpoblem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahooj :-) ssimmikk: chudák malá teda, takový šoky po ránu :-D A do kdy jste tam ještě seděly s Peťkou? nzodiova, mitote: dneska mi přišel lístek z pošty, že už přišly šaty pro ty moje holky.. a samozřejmě peníze mi během těch tří týdnů zvládly dát jen dvě z pěti. 8-( Až když jsem jim dneska napsala, že teda jako šaty jsou na poště, tak to začaly řešit, že mi to teda dneska pošlou... to je děs! :-N
Odpovědět
Ahoj Lutsousek, nevím, za chvílu jsme šly a tak tak jsem dojela dom, jak se mi udělalo zle :-N jinak Peťa šla ještě do města a jak jsem jí nechala jít, tak jsme začla chytat paniku, aby se jí něco nestalo, protože nikdy nevíš a navíc dnes musela mít pěknou kocovinu, že? :-p
Odpovědět
lutsousek: no k penezum jeste nastesti nedoslo ale uz vsem rikama t setri :-D :-D :-D to zas bude neco, no ja uz ze vsech tri tydny doluji miry a to ponich denne dupu, chybi mi jeste dve
Odpovědět
ssimmikk: No já mám dvě a ta jedna vydala problémů za deset :-D teď se nějak uklidnila a snaží se usmířit tak dělá hodnou. mitote,lutsousek: Taky jsem zvědavá na to až přijde na placení a hlavně jestli mi pošlou své míry, hlavně ta jedna, nechce nikdy říct nic o své postavě, přitom má postavu pěknou, nechápu. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: no na to cvičení nešla, takže nevím, jak dopadla :-D ale psala mi, že musí být ve škole, takže v pořádku je určitě. No taky bych se o ni bála... mitote: no tak to pevné nervy... já jsme z nich na palici totálně :-D
Odpovědět
Lutsousek: to jsem ráda, ale já tak tak dojela dom, abych sebou někde nesekla, jak mi bylo, chlap se zhrozil a uložil mě do betle :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: ježiši a z čeho se ti udělalo tak zle??? už je ti líp?
Odpovědět
Lutsousek: nevím, jak jsi mě zmasírovala a Peťa pomačkala, tak mi bylo líp, pak jsem došla ven, furt dobrý a jak jsme došla na zastávu, tak to na mě padlo, bylo mi hrozně, polil mě pot a točila se mi hlava, ale fakt hrůza, modlila jsme se, aby ta šalina už jela, pak jak jsem jela nevím, nepamatuju si to pomale, došla jsme dom a nemohla jsme ani stát, asi nějáká slabost nebo nevím :-( ráno jsme vstala a bylo mi dobře, takže nevím,d řív jsme měla klapsový stavy, ale to jsem sebou sekla a hlava se mi před tím netočila, tak nevím co to bylo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: chůdě malý!! No hlavně, že jsi to ustála a dojela v pořádku domů! Jsem nevěděla, že je ti až tak moc zle, to bysme tě zavezli domů!!! Měli jsi říct...
Odpovědět
no holky me by masaz taky bodla :-) zatim jen denne masiruju toho sveho ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ssimmikk: to se mi občas taky stává. Ale nebývá to tak hrozné, jak píšeš. Halvně že jsi došla domů v pořádku. lutsousek: doufám, že jste na mě s tím cvičením nezapomněly ;-)
Odpovědět
Lutsousek: právě, že mě bolela hlava, ale jinak mi bylo fajn, tak nevím, nějak to na mě pak spadlo, nevím, ale je to OK :-) Mitote: to mi ani nemluv, každej den bych se nechala masírovat :-D
Odpovědět
ssimmikk: no ja taky a neo skrabat na zadech :-D to je lepsi nez sex :-D :-D :-D
Odpovědět
Lenienka: ano, ale takhle mi fakt ještě nebylo, jsem myslela, že padnu, ale je to už jedno, je mi dobřééééééé :-p
Odpovědět
Nic já holky končím, budu tu večer, jdu dám něco malé na sezobnutí a pak někam pofrčíme, doma je to k nevydržení :-N papapa a pěknej den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka: já nezapomněla, ale ty ses ještě nepřihlásila :-D Dneska se mnou měla jít Peťa, ale nakonec musela do školy...ale já jsem si natáhla achylovku, tak mám teď útrum, než to přejde. Dneska jsem musela mít oddychový cvičení :-) Příští týden snad už půjdu...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Simi, nemáš pít tolik kofoly, pak je ti zle :-p Já si jen šla koupit něco na jídlo a mazala jsem dom. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: tak se hlásím :-D kdy bude další? Achilovku? Z čeho? Nepřeháníš to s tím cvičením? ;-) Jo a Peti ahoj, ještě jsem tě nestihla od té doby, co jsi se nám vrátila, přivítat ;-) Včera nám přišla sms, že máme hotové prstýnky. V pátek je chceme jít vyzvednout,. Juchůůů :)))
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka: Děkuju Leni, hele nevíš jak dlouho ta Ladies Night trvá?
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka: no nevím, jak se mi to povedlo, ale ano při cvičení... tak jsem dneska měla jen lehounký program a mám si dát pauzu :-N Ale klidně jí zavolej a domluv si termín... je tam číslo přímo na tu Světlanu- majitelku. Dávala jsem ti ty stránky? Tak to ty prstýnky určo dones na další sešlost! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ozvu se večer nebo zítra, jedu za kamoškou na kafíčko... papa
Odpovědět
Profilova fotka
peti - zjišťuju, jak dlouho to trvalo v Praze,,,
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: Luci, právě koukám na jejich stránky, mají tam napsané, že ceny jsou smluvní, to s nimi pak mám smlouvat?? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
peta: :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
takže k Ladies night --- záleží, jak se tam člověk chce zdržet,, je to asi půl hodiny + film + program po filmu,,,, záleží jak dlouho tam kdo chce být :)
Odpovědět
ahoj holky:-) Jak se máte? :-)
Odpovědět
My už sháníme poslední věci:-) Potřebujem kravatu a kapeníček. Já ještě botičky a nějaký ty ozdůbky:-) No finišujeme :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?