Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Holky, já se loučím, jdu do hajan, běžte taky, kdo to má pak dočítat ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: si běž no....dobrou :-)
Odpovědět
Si půjdu, musím ráno vstávat :-)
Odpovědět
ssimmikk: nene udelame ti tu nec na rnao :-D
Odpovědět
Profilova fotka
se přidám k simči....ráno do práce....holky to vy neznáte co :-P :-P lutsousek: no vyhodili....nějak mě nezvládaly :-D tak jsem musela do školy dřív :-D to byla prča
Odpovědět
Mitote: a to jste kamarádky, joooooo? :-(
Odpovědět
nikaa: ja ti dam do prace...n amuj domecek kasles :-D hele stavite i jen drube stavby vc venku? :-D ssimmikk jojo cteni je pry dobre :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: udělám to co si domluvíš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já jsem ráda, že mám i na zítra navařený a všechno udělaný a můžu se vyspat- práce eeee. :-N Ale taky půjdu zalehnout....
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou nevěstinky :-) zítra se na vás těším :-) pápá....začíná kůstka :-) to je můj večerníček :-D
Odpovědět
Já musím zítra vařit, bude maso a brambory na šlehačce a udělám jahodový dortík :-)
Odpovědět
nikaa: no to je parada :-) tak za tri roky si zamlouvam u vas hrubou stavbu vc venku z cihel :-D a kdyb jste mi sehnal yi pozemek nezlobila bych se :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ssimmikk: mňam :-) já dělala jenom rizoto...ale to je moje jedno z nejoblíbenějších jídel
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jasněěě všechno bude....:-) já mám už od včera lasagne :-) takže mám vystaráno i na zítra a můžu s váma jít juchat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
už fakt du baby :-) páček shledáček
Odpovědět
Lutsousek: mňam rizoto :-) Nikaa: jak děláš lasagne?
Odpovědět
nikaa: beru te ale za slovo jasnacka?
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, lasagne jsem měla dneska na oběd. Mňamka :-)
Odpovědět
ja uz jsme lasagni prezrana...
Odpovědět
Lutsousek: ty jsi měla rizoto, neeee? :-p Já lasagne nikdy nejedla, asi jsem divná, coooo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: rizoto jsem vařila dneska pro toho mýho až v noci dojede a na zítra, aby měl co papkat, až budu s váma na tahu. Já měla dneska na oběd lasagne bolognes 8-)
Odpovědět
Já chci recept, musím kouknout na net, kde je a zkusit :-N fakt jsme teda divná, protože vy to všichni měly a já néééé :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: to je nesmíš žrát furt víš?! :-D já je měla dneska poprvý v restauraci a musím říct, že ty moje mi chutnají víc 8-)
Odpovědět
Tak já jdu holky do pelechu a snad zítra dorazím, nevím, P asi pojede do itálie :-(
Odpovědět
no to uz je par let co jsem je mela denne :-D ze by nas simc apozval ana lasagne? :-D
Odpovědět
Mitote: já je nikdy nedělala, tak to by jsi mě měla pozvat ty na ochutnávku :-)
Odpovědět
Brou noc holky :-)
Odpovědět
ssimmikk: to nastudujes :-D
Odpovědět
Napiš mi do zítra recept na kus papíru a snad se zadaří a bude to k jídlu :-) :-p :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: dobrou noc a poslala jsem ti recept do IP :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?