Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Lutsousek: tak tavnou pistoli nemám, ale možná ji má kamoška, zeptá se ti, ale zítra bych ju neměla určitě :-N
Odpovědět
Tak jsem se koukala na záběry zatopenýho Ostravska a teda nechtěla bych to zažít :-(
Odpovědět
angebot : Deni dojdi na chvíli...mozek potřebuje taky voraz ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: jo, to by bylo fajn :-) Já bych si ji fakt i koupila, ale nikde jsem ji neviděla ve městě a jinam se nedostanu. Jsem hledala ve městě výtvarný potřeby a po zrušení těch na Husove už nikde jinde nejsou... a tam měli vždycky všechno.
Odpovědět
ssimmikk: ty jsi teda ale oskliva :-D holky ja dnes zjistil aze jsem zapomnela dat do konce dubna prehled o vydelku na socialku...jaj..pomoc...pruser
Odpovědět
Profilova fotka
holky..koukněte...už mám hotové skleničky http://www.beremese.cz/album/view.php... a taky jsem přidala košili...ale je to blbě nafocené..dochází mi totiž baterky :-(
Odpovědět
nikaa: fakt cool :-) ty bych si i koupila :-D
Odpovědět
nikaa666: Leni, ty jsi šikula..vypadají krásně ;-)
Odpovědět
Nikaa: ta košile je super, fakt krutá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: no krutý!!!!! fakt super. A jak jsi lepila ty korálky? Bys to mohla dělat na kšeft! ;-)
Odpovědět
jo nikoo chci dve sklenicky :-D sup sup vyroba at jede :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky...klidně..objednávky sem :-) a dík za pochvalu..se teď jako červenám 8-) korálky jsem navlíkla na vlasec, a obmotala...ale samo to nedrželo, takže jsem použila fintu fň a musela jsem je průběžně svazovat :-) Jako skleničky z Ikee za 38 to jde ne :-D
Odpovědět
Článek se načítá
no to je super :-D hele a nesly by ty skleicky i gravirovat?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: nevymýšlej ještě gravirovaní :-D mně by ty skleničky vyhovovaly i bez toho :-D
Odpovědět
lutsousek : Co je to gravirovani?? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
já tam původně taky něco chtěla...ale takhle mi to stačí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: no že ti tam dají datum svatby nebo jména, jak na prsteny..na skleničky se většinou pískuje :-) nikaa: mně se to líbí i bez toho... :-)
Odpovědět
lutsousek : Jo pískování znám, ale gravirování neee :-( To je stejné?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, mně už je po tom mým i smutno... jsme se od pátku prakticky neviděli. Vstával ve 4 ráno a přijížděl ve 12 v 1... a v neděli odjel ráno a ještě se nevrátil... aaach jooo.
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: gravíruje se laserem...třeba do dřeva..bo do kovu :-) my tím máme uděláno na prstýnkách datum a první písmeno jména :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: gravírování se dělá pomocí cnc strojů a laserů ;-)
Odpovědět
lutsousek: no ja jsem hrona ja musim mit vsechno :-D i zdobeni i gravirovani :-D :-D :-D jinak to ti nezavidim, muj je doma...a uz i plni manzelske povinnosti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: nesmutni....já takhle bývám 14 dní vždycky :-) Taky mi bývá večer v pelechu smutno...ale zato je pak zase hezčí to, když se vidíme :-) a jsme si vzácnější
Odpovědět
Mitote: nebuď náročá nebo jí to tam Nikaa napiš fixou a máš klid :-D :-D :-D Jinak v tom, že chlap neí doma, v tom má Nikaa pravdu, sice je člověku hodně smutno, kor když se vidí furt a pak nic, to nechci vidět, jak mi bude tejden bez malé, to bude teprve něco :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: no tak to jsem na tom ještě dobře... ikdyž u nás teď hrozí, že bude od pondělí do pátku do noci bývat v Praze nebo jinde po republice... se zblázním. Takhle to má tchýně s tchánem celý život... blbí betonáří :-D
Odpovědět
ssimmikk: no jo zase to do me ryje co...jen pockej se naseru a nebud s tbeou mluvit :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jooo, ale když přijde domů, tak stejně žádný manželský povinnosti neplní, neboť je hotový :-D
Odpovědět
Lutsousek: to je ještě dobrý, můj taťka dojede třeba jednou za měsíc, někdy jednou za dva metry, tak to je pak teprve :-|
Odpovědět
Mitote: nemluv :-D :-D :-D známe se, že?! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: jj, to můj táta takhle taky jezdil a jeho otec taky- ale ten jezdil pryč třeba na rok (irán, irák)... jsme na tom ještě dobře :-D ssimmikk, mitote: jooo, pohádejte se, poperte se a roztrhejte si občanky :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?