Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak bacha holky...zapínám tavnou pistoli a jdu lepit mašle na skleničky :-D :-D ten můj než odcházel do práce říkal, ať prej nevyhoříme :-D tssss tak mě nevěřit :-N
Odpovědět
Nikaa: mám, to si piš ;-) :-D a né jen jednu :-p :-D
Odpovědět
nikaa666 : Leni ode mě to máš už taky v IP ;-) Jinak ta tavná pistole je super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no tak to bude asi na splátkový kalendář :-(
Odpovědět
Prší, prší jen se leje a už mě to pěkně se.e :-|
Odpovědět
Nikaa: spíš aby na skleničkách nebyly nalepený tvoje prsty :-D Kolik teda jsi schopná splácet měsíčně? :-D
Odpovědět
ssimmikk : To nejsi sama, ale buďme rádi, že neplaveme jako na severu Moravy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
noooo...kolem a kolem...tak bůra měsíčně :-D :-D
Odpovědět
nikaa666 : Leni s takovou velkou splátkou ať se nedostaneš na ulici :-D :-D :-D
Odpovědět
Nikaa: tak nic nooo, tak to je exekuci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi..máš pravdu....tak to stáhnem na 8,40 ;-) Ještě by mě mohli vzít barák, za to že nestíhám splácet
Odpovědět
Profilova fotka
simi: ale Nolinu nemám :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Holky dneska jsem se ptala na ty noviny a fakt nevím co by za ten tisk chtěli :-( :-( :-( Jinak jsem se taky snažila sehnat lístky do divadla, jelikož je dneska předprodej na příští měsíc, tak jsem tam sjela a ani jeden lístek nebyl na moje chtěná přestavení volný :-( To byl dneska zase den :-(
Odpovědět
Leni, nevadí, něco ti zabaví, to prodá a za to si koupím novou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: ;-) holky...se mi vysipaly korálky...jako hledat tyrkysové na modrým kobercu je labužo :-D hvezdi: a na co jsi chtěla?
Odpovědět
holky tak co zítra, kdy a kde? a kde se sejdem? ;-)
Odpovědět
Nikaa: tak to musí být sranda, popelka hadra, ju? :-D
Odpovědět
angebot : Deni, tak na 4 (některé příjdou později) u http://www.veselavacice.cz/ ;-) Jo někdo si dává sraz na čáře v 15:50. :-)
Odpovědět
ježiš to vubec nevim kde to je :D co tam jede?
Odpovědět
Profilova fotka
simi:popelka semůže jít zahrabat...obzvlášť při tom super osvětlení co tu máme :-D :-D angebot: sraz na čáře :-)
Odpovědět
angebot : To se mě neptej :-D :-D Já se povezu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak jsem konečně douklízela... fuuuj. Muž ještě nedojel, ale doufám, že venčení zítra zvládne a můžu přijít už na ten sraz na čáru. :) Nika: jeee, ty máš tu pistoli? Nemohla bych si ji půjčit na ty prokletý jmenovky?? Moc prosím... jsem se ptala u Vágnera a vedou jen ty tyčinky, ale pistole nee a já se nikam do hobby shopu nedostanu.
Odpovědět
Jo už mám taky jmenovky ;-) Ještě je natisknout na tvrdý papír :-)
Odpovědět
cauky tak jsme koupily manzetove knoflicky :-) i za peknou cenu a podle me docela hezke al eme se nelibi zadne :-D nikaa: neboj ma mama te z exekuce vyhrabe :-D ssimmikk: pekna basnicka prsi prsi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
angebot: je to na běhounské, vedle karibiku, jak je ta obchodní pasáž... vedle je chlebíčkárna barunka. (u Jakuba ze zadu) ;-)
Odpovědět
Tak jsem si na netu pustila pojišťovnu Štěstí...nesleduju to, ale včera se tam Brožová vdávala, tak to chci očíhnout ;-)
Odpovědět
Tak já nevím jestli zítra dojdu chap asi pojede na výjezd ]-( Mitote: z exekuce Niku nikdo nevyhrabe, znám exekutora, takže mám navrch :-D Já jdu holky do vany a něco dělat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: já ji mám taky pujčenou :-) ale až udělám co potřeuju, tak se zeptám, jestli ji můžu pujčit ještě dál ;-) ju?
Odpovědět
tak pokud to zítra najdu tak možná přijdu, ale nevím co dřív, mám zrovna zkoušky :-/ tak spíš až jindy.. to pořád dokládám a nakonec už budu mít po svatbě :-D dnes jsme vyzvedli prstýnky u kamaráda v mogati diamonds a jsou krásné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: ahaa, no koukám, že tento druh zbraně je silně nedostatkový zboží :-D :-D :-D tak se pak když tak zeptej, kdybych ji nesplašila... A nikdo jiný už na půjčení nemá přímo doma? Holky, nesoukromničte, musíme si pomáhat :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?