Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Mitote: tak věřím, že to budeš mít koupený na pořád, takže žádný výmluvy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: já jí kafe dělat nebudu, když chce podlahy... na řezy se vykašli, mně stačí žemlovka. A kytku teda asi jako jo... v rámci kolaudační párty u bazenu..tak já jí donesku pěkně vytisklej recept na ten tvůj řez a návod na pěstování :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taaaak nádobí hotovo...teď vysát a pověsit prádlo...:-( holky holky...já chci taky na kolaudačku :-D :-D nesoukromničte tu :-D
Odpovědět
holky vy jste se spikly proti me :-D pozor mam hlidaciho psa...jak budede osklive, kosn vas do nohy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: já uklízela a prala ve čtvtek večer... takže nezávidím. Neboj, tě přibereme... mitote nás ráda pohostí všechny. :-) ale musíš něčím příspět do mlýna... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nooo...tak stačí že jí ten barák naprojektuju ne :-D :-D
Odpovědět
Nikaa: kliodně, ale to tě musíme nějak teda zaúkolovat, to by jinak nešlo :-D Lutsousek: jj, souhlas Mitote: nespikly, ale to by ti prošlo moc lehce :-D
Odpovědět
Nikaa: jasný, když to ale neschválíme, tak budeš muset jít začít někde uklízet a vzdát se projektování :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rozdělíme si role :-)..už to mám..my jen přijdem a mitote nás pohostí :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
uklízet? ajajaj..doma mi to stačí :-(
Odpovědět
Nikaa: to né, to bychom jí musely pohostit potom i my a to by nešlo, to já se teda raději ujmu té žemlovky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: ovšem, toto je nápad hodný projektové inženýrky!!! :-D
Odpovědět
Článek se načítá
nikaa: uz mame vybranej :-D posku ti odkkaz staci kyz me reknes jeslti ho svepomoci zvladnem do dvou a pul mega :-D takze o nika dela projekt, lutsousek podlahy, simca kytky a ja hostim
Odpovědět
Nikaa: to dáš neboj, já ti koupím novej mop a hned to půjde od ruky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jdu na chvilku potančit z vysavačem....je to lepší než cvičení kolikrát..se u toho zapotím dycky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: ti udělám i finanční plán, když budeš moc hodná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já jdu obědvat, tak tu moc nekecejte.... 8-)
Odpovědět
Nikaa: jj, taky se vždy u tančení s vysavačem zapotím :-D
Odpovědět
nikaa: mas to vIP :-D lutsousek: ooo to by byl krasne jinak podlahy mame vybrane parador :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: na ceně se pracuje? jen je teď náš rozpočtář trochu zasekanej a já taky na to nemám čas...ale když budeš trpělivá ;-) mop? Simi...takovej ten z tý reklamy.,..jak se odstřeďuje sám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: si myslíš, že jsme nějací looseři :-D my ti nebudeme pokládat podlahy..my ti je uděláme :-D z litého potěru, anhydritu atd. :-D
Odpovědět
nikaa: nechci cenu chci rici jeslti se vlezem do tech 2,5 nebo ne :-D to co jsem ted poslala :-D nizkoenergeticky
Odpovědět
Nikaa: já na reklamy nekoukám, ale nebuď náročná seženu ve slevě nějákej za kilo a budeš ještě ráda :-D
Odpovědět
lutsousek. neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: co neee :-D když ti je neuděláme, tak si s těma prknama paradoru můžeš přitápět :-D Mně se ty eko stavby hrozně líbí, ale v rámci životnosti jsme pro klasiku z cihel...
Odpovědět
Profilova fotka
simi...to já když se vnoci vzbudím a jede mi telka, tak tam běží teleshop a tam ho ukazujou furt...za 1000 dobrý ne....to by pro mě za ty prachy musel umejvat sám :-D mitote: u nízkoenergetockých jsou šíleně drahý zdroje na vytápění, rekuperaci atd atd...s normálním domlek sae do toho vlezeš...ale pokud tam budeš chtít nějaké soláry a čerpadla tak s tím nepočítej
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: cihla je cihla....ani Ytong nebrat....brrrr
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: jj... prostě klasický cihličky a domeček bude dlouho jak ze škatulky..hlavně ne ty rychlokvašky na klíč... brrr!!!
Odpovědět
Profilova fotka
no nic slečny... Lutsousku: dobrou chuť :-p
Odpovědět
Hihihi, holky, nic založíme firmu a budeme všem radit, jak stavět, cihličky, cihličkýýýýýýýýý :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?