Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
lutsousek : Luci mohla bys mi přeměřit ty medvídky prosím??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: nemohla... nejsem doma :-N Budu tam až v pondělí.... ale je to ta střední velikost.
Odpovědět
lutsousek : Aha, tak to nic..střední velikost je kolik cm asi??
Odpovědět
Mitote: nekuchneš, já ti za to upeču žemlovku nebo řezy :-D Lutsousek: tak je to palma, která není nejlevnější, malá stojí v obchodě přes 500kč, kupovala jsme jí jednou mamce a ta je z ní taky nadšená, takže super dárek ;-) když chceš velkou, tak to jsou už tisíce, to není otázka stovek, ale je to moje uchylka, kamoška má velkou a furt jí nabádám, ať nám ji dá svatebním darem :-D Jinak s barákem bych to taky tak udělala, pokud by to šlo, koupit větší pozemek, ať nemám těsně vedle sebe sousedy :-) protože sousedi jsou někdy pěkný peklo, kor na baráku ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: Luci, já nevím... kdybych to věděla, tak ti to řeknu :-N Ale určo do 20cm... proč????
Odpovědět
lutsousek : Já mám totiž 19cm a jsou to mrchy malý :-(
Odpovědět
lutsousek: tssssssssssssss si to obezen al eja chci pozemek vedle :-D ssimmikk: sakra ty jis teda obchodnik :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: jeee, tak to budeme bez kytky...riskovat tolik peněz se mi při mém zahradnickém a pěstitelském umění teda nechce :-D Ale je krásná.... No jako s těma sousedama je dost blbý, chce to pořádnej plot a soukromničit. :-D Známýmu našich sousedi nepovolili ani bazén, že by je to prý obtěžovalo, kdyby tam jejich děti běhaly a řvaly.. co na to chceš říct. 8-(
Odpovědět
lutsousek: no hele bez bazenu ani ranu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: a kolik cm bys na to auto chtěla??? :-. :-D Dyť by ti stejně ulítly...
Odpovědět
lutsousek : No viděla jsem kamadka měla velký medvídky...a všude, když to vidím, tak mají mnohem větší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: tak proč jsi kupovala ty malý???? :-D Já velký nechtěla...za prvé to stojí dost peněz a za druhé nechci, aby mi tím odporem vzuchu ulítli... kdo by je pak někde hledal :-D
Odpovědět
Článek se načítá
lutsousek : Protože jsem si to nedokázala přestavit :-(
Odpovědět
Tak oni u těch medvídku píšou, že střední mají do 23cm nebo tak nějak ne? 8-( Jinak musím Mitote trochu obchodovat, mám to v krvi, ne? :-D Taky bych nechtěla barák bez bazénu :-) Víš co Mitote, počkám si s Lutsouskem, až budeš mít ten barák, pak ti dovezu žemlovku a Lutsousek kafe a místo té taneční podložky bychom raději ten bazén :-p :-D
Odpovědět
lutsousek: no abys taky pres ty velky vdela na silnici :-D ssimmikk: no kdyz me lutsousek udela ty podlahy a ty me zasadis nejakou kytku tak by to slo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: tomu říkám nápad... ano ano, ať je i s protiproudem a vyhřívaný, jasný, Mitote?! 8-) :-D :-D :-D hvězdička: tak to my nastoupili k autu s metrem v ruce a měřili výšku medvídků, jak to bude vypadat... :-N A velký jsme právě zavrhli hnedka...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: já ty velký nemám... já uvidím :-D :-D :-D
Odpovědět
Moje chyba :-( Měla jsem se na to někde zeptat no, ale snad mi to paní vymění :-)
Odpovědět
lutsousek: to by slo lukasuv stric dea u mountfieldu nebo jak se to sakra pise a sma si koupil bazen s protiproudem a vyrivkou :-D takze pres nej :-D jo to je mi jasny ze uvidis jen to bylo ze s velkyma bys nevidela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no počkej... ale když ti udělám cenu na podlahy, tak pak nepočítej, že bych donesla to kafe 8-) :-D hvězdička: vidíš, si je nech vyměnit a bude ;-)
Odpovědět
lutsousek : Jo, jo...budu to vyměňovat, tak snad to klapne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no s těma velkejma bych já určitě neviděla :-D si pamatuju, když jsem jela v autoškole s felicíí místo fabie, tak mi musel instruktor dát po zadek obří polštář, abych viděla ven :-D :-D :-D
Odpovědět
Lutsousek: taky vždy vše přeměřuju :-N jinak přesně, ja píše Lutsousek s vyhříváním, jasný? Jinak nebude žemlovka :-D Mitote: kvítko ti klidně zasadím, to já ráda, ale větší problém je u mě zálivka, když jsou v zahradě, tak nee, ale doma ano, proto si kupuju jen odolný kvítka a kdo mě zná, tak taky jen ty co hned nezdechnou, když jsou o trochu déle :-N bez vody :-)
Odpovědět
lutsousek: kafe zvladnu mame dolce gusto :-D jen doufam z enejak ypozemek bude, chtely bychom kolem mega :-( a c nejbliz brna :-)
Odpovědět
ssimmikk: to vim to jsme se vcera shodly ze jsme trapitelky a vrazedkyne domacich kytek :D
Odpovědět
Tak já pádím na výlet, když není kartička :-(
Odpovědět
Jinak Mitote, ale to by taky nešlo, jako chceš řezy, žemlovku a ještě ti dovezu kvítka, ne??? To teda nééé, to se musíme Lutsousku nějak podělit, protože ty máš na starost jen kafé :-D a vůbec co bude dělat Mitote ty, kromě toho že se budeš cpát :-D Lutsousku, musíme jí zaúkolovat, to by takhle nešlo :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no výborně... ten máme taky..takže aspoň latte ice a nestea, jasný???!!! Ne, že si budu muset donést vlastní kapsle...A to vyhřívání prosíme se Simčou, nezapomeň! :-D ssimmikk: jj, dvakrát měř, jednou řež :-D já co nevidím nebo si neumím představit, tak nekupuju...
Odpovědět
no mitote pujci ten bazen, zidlicky k sezeni a stolek na to kaficko :-D to je az az na pronajem :-D
Odpovědět
lutsousek: no jasn ekapsle vlastni my vedem jen lungo a latte :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?