Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak co dneska? Pátek večer... Já razím ke kámošce slavit narozky, bude nás zase asi 12 bab :-N
Odpovědět
kachorka : Si žiješ Kači ;-) Já nic v plánu nemám :-(
Odpovědět
Ahojík :-) Kachorka, ty si teda užíváš, taky bych někam šla, ale dnes nemám hlídání, takže smůla :-N
Odpovědět
cauky tak jsem doma...no zajimavy den.uz mam novy notas...zaplatla jsem zalohy za saty na prevleceni ale v pondlei jdu rici ze chci usit ty druhe, nastresti je budou sit az koncem cervna :-) jinak jsem L. malem zabia prisel s tim jeslti si nemuz na splatky koupit notebook Apple za 35tacu 8-( podotykam ze mame dva netobooky a ctyrjadrovy pocitac se dvema monitory |-| tak jsem mu rekla ze o tom budu diskutovat az po svatbe :-x
Odpovědět
tady je teda zase mrtvo
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) nzodiova: Niki, my ji koupili na jednom veletrhu pro svatební salony (jsme se tam vetřeli :-D) pejsanek: no my máme DJ od obřadu až do noci... takže ti neporadím. Holky, kde a za kolik jste kupovaly oblek? Potřebuju pro tátu nějaký fakt levný, protože ho neunosí...
Odpovědět
lutsousek: tak asi zkus CaA :-) muj otec si koupil jako zenich za 10 :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahojek holky..fajn, že jste toho tolik včera nanapsali :-D My včera super pokoupili....máme tyrkysovou košili, máme z ní oba děsnou radost, protože když něco 3/4 roku sháníte a pak to vzáte a ona se náhodou oběví (sice teda jako značka za trochu větší peníz ) ale máme ji!!!!!!!!!!!! No a vestičku stříbrnou s regatou. takže ženich už je taky redy :-) lutsousek: když jsme potřabovali fofr oblek Luci, tak jsme koupili v Tescu jako vevnitř v supráči oblek dohromady za 300 :-) měli zrovna akci, ale bez akce se vlezl do 1000,- A dal se nosit. My ho měli na pohřřeb a 3x na ples...no nikdo nic nepoznal :-) Nechtěli jsme totiž kupovat nějakej drahej, ten jsme právě plánovali až na svatbu :-)
Odpovědět
nikaa: a kde jste koupily kosili a vesticku? :-)
Odpovědět
mitote : Gabčo půjčila bys mi dneska tu kartičku??? Odpadl nám program, takže dnes bysme tam mohli si zajet ;-)
Odpovědět
jo pujcila
Odpovědět
mitote : Super a kde a kdy si ji můžu vyzvednout? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Košilku ve Vaňkovce a vestičku v Maximu,,,ještě ji tam upravují :-)
Odpovědět
nikaa666 : Leni obdivuji tvého skoromanžela :-) Ten můj má svůj názor a když se mu něco nelíbí, tak si to prostě neobleče :-)
Odpovědět
no ja nevim no zalezi kdy, cca do 12h jsme doma na vinohradech a pak jedem do lisne na obed k rodicum... holky hodila jsem foto satu na prevleceni, jen budou v bile :-) http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
mitote : Jé ta Líšeň by se mi hodila víc, pokud by Ti to nevadilo ;-)
Odpovědět
mitote : Jo a prosím Tě a kde je ten velkoobchod Storage??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: on má tyrkysovou moc rád :-) si ji kupuje sám...a když jsme na ni narazili...a koukli na cenu, tak se nám trochu protočili panenky...ale když si ji oblíkl...no paráda...seděla krásně, je ze super matrošu a vyštíhlená...tak hned že se žení jednou za život a že ji berem...a u vestičky byl skvělej...museli jsme trochu čekat, protože v Maximu byl nával, ale vůbec nemrmlal a ještě říkal paní prodavačce, že máme hafec času :-) že klidně počkáma a byl hrozně nadšenej z toho že jsme nakoupili :-)
Odpovědět
no jo no...ja nevim no, je to dole u posty, Strnadova
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: no vidíš, to mě nenapadlo!! Super tip, díky :-) No my potřebujeme do těch 5 tisíc, to se v tom CA dá taky... 10 tisíc je zbytečný vyhazování peněz- vezme si ho na svatbu a na promoci... Ještě se mrknem v Peeku, tak taky ty obyčejný nejsou drahý... ale taťka je nadšenej a prý pojede do Tesca :-) A gratuluju k nákupu!!!! Supek kauf Leni. :-) Další věc je vyřízená... ale jako kdy někam dostanu toho mýho netuším... až do pondělí do noci ho neuvidím, pracuje a ani pak to s jeho časem nevypadá nejlíp. 8-(
Odpovědět
nikaa666 : Tak to jo, tak to máš super...já toho mýho chtěla narvat do vínové a ono se to nějak neujalo :-D
Odpovědět
mitote : A kde Tě najdu v té Líšni??
Odpovědět
hvezdicka na te stejne ulivi a jsou na sloupech cedule :-) nikaa: a kolik stala? :-) lutsousek: bratranek koupik v peeku tusim S.Olver za 6 :-) a v CaA jsou kolem trojky ;-) to muj otec vynosi do divadla a tak :-) a maminky obe si nechaji asi neco sit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: ty jsou od GP, že jo? Jsem si od ní taky koupila plesový šatky..ale to už je let :-D
Odpovědět
hvezdicka: pisu, dole je posta, je to ulice Strnadova
Odpovědět
mitote : Takže na Strnadové?? A písneš mi na sebe mob, kdybych Tě nemohla najít?
Odpovědět
lutsousek: no ja tam ve stredu vlezla poprvy a teda bomba ty jeji saty...teda ceny taky bomba ale jedno to hold preziju :-D jako super servis a co saty to original a napad :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak moje mamka už má oblečení komplet vyřízený i se šperkama :-) A tchýně je mi šumák, co na sebe obleče :-N Ale tchán už na sebe konečně sehnal oblek, sice pro něj jel až do Polska do nějakýho spešl obchodu, ale má ho! :-) On na svoje rozměry tady v Brně žádnej nesehnal :-D
Odpovědět
Ahoj holky :-) Nikaa: moc, moc gratuluju, super nákup ;-) jinak levný obleky mají v tescu na nádru co vím, tam se dá něco vybrat, v Carrefouru měli nedávno na oblek slevu, ale nějak jsem po něm nekoukala, tak nevím, měli tam gatě za 300kč a vrch taky za 300kč, jestli to tam ještě mají nevím :-N Mitote: šaty jsou super :-)
Odpovědět
lutsousek: no to tchan taky nesezene :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?