Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
ssimmikk: nechic byt sobec :-) ja ve ctvrtek tak dojdu :-D
Odpovědět
Kam dojdeš ve čtvrtek? :-)
Odpovědět
v utery sorry :-D
Odpovědět
Jsem si říkala, co je v úterý :-D
Odpovědět
snad ve ctvrtek ne? :-D
Odpovědět
no vidíš, už to taky pletu :-D
Odpovědět
holky :-D :-D
Odpovědět
nzodiova? taky pletes? :-D
Odpovědět
jasný pleteme všechny :-D
Odpovědět
Chčije a chčije
Odpovědět
ja teda ne :-) ja nemam ani pletaci jehly :-D
Odpovědět
Mitote: ty pleteš nohama :-D
Odpovědět
Článek se načítá
ssimmikk: to tezko ja mam rovne sikovne nozicky :-D
Odpovědět
holky mam vybrane dvoje sat yna vecer na prevleceni, oboje by byly v bile, tak ktere? http://www.facebook.com/photos.php?&i... http://www.facebook.com/photo.php?pid...
Odpovědět
Dobré ranko :-) mitote: Chtěla jsem se zeptat, zda bys mi tu kartičku mohla půjčit do toho Storage na neděli??
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem zase po dlouhé době tady. Včera jsem byla poprvé na zumbě, jsem vyřízená, všechno mě bolí, ale bylo to super, určitě bubu chodit pravidelně. Co ten srazík? Pokud by to bylo v úterý, to by mi vyhovovalo. Ve čtvrtek nemůžu, to jsem v Praze. Snoubence jsem poslala na dovolenou do Tater, si teda vybral počasí, má jim celou dobu pršet, tak nevím, jak si to tam užije :-)
Odpovědět
hvezdicka: musela bych ji mit do 12h zpatky
Odpovědět
mitote : V tu neděli?? No tak ja se domluvím s tím mým a uvidím,ju?? ;-)
Odpovědět
jo v tu nedeli...musimt o vratit kamosce do kvetinarstvi a navic s n mam resit kytky na svatbu
Odpovědět
mitote : A do těch 12 bys mi ji půjčila??
Odpovědět
spis do 11 abych ji ji do 12 zavezla ale jako nevim jak to udelam kdyz nebudu mit auto
Odpovědět
Aha, tak to asi nemá cenu, když nevím ani kde to je a tak...no a dneska odpoledne bys i ji asi nepůjčila,co? :-(
Odpovědět
no pujcila ale kde kdy jak my ji vratis?
Odpovědět
mitote : Tak kde mi ji můžeš půjčit??? ;-)
Odpovědět
hvezdicka: ja nevim, do 11 budu ve storage, pak jedu ke kadernici tak budu tak do pul druhe, pak jedu domu pro kralika, pak s nim na kontorlu na veterinu, pak ho jedu vratit domu a pak jedu pro lukyho do prace a s nim se jedem podivat na vybrane saty na prevleceni....a je nejakych 6h vecer :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, tak si to s tom Storage pořádně užijte a já budu závidět, co jste pořídily pěkného :-)
Odpovědět
lutsousek: jasan, dyztak ji jeste nekdy pujcim :-)
Odpovědět
mitote : Co z toho pro mě plyne :-D :-D lutsousek : Ahojky Luci můžu se zeptat jak velký máš ty medvídky???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, no to je dneska počasí na pos..... :-D :-D :-D no jinak jsem teda včera koukala na hokej a ještě, že jsme vyhráli :-D No jinak dneska jsem měla jít večer s holkama na taneček do města, ale jak vidím to počasí, tak nevím nevím...:(:( Hehe sotva vlezu do práce, tak půl hodiny se nic neděje, nejela nám klientská linka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jo, to by bylo super :-) hvězdička: jaj, tak to teď z hlavy nevím a nemám čas to přeměřit...když tak později. Ale moc veliký ne... asi ty střední. lucinecka: Luci, jede ti ta stránka jak má??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?