Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote ..já bych se k Vám někdy přidala, až zase pojedete do toho Stronge, pokud neva Taky mám možnost v práci půjčit kartičku, ale akorát do toho Voneklu
Odpovědět
Profilova fotka
lucinečka: máš to tam :) efendy: to neznám... zkusím, ale jestli to zabírá, letím do lékárny :) Díky za tip!
Odpovědět
Ahojík holky :-) Teda to počasí je dnes děsný a má ještě pršet a pršet ]-( Ale jinak je mi dnes fajne, akorát přemýšlím co podnikneme odpoledne? :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: ahoj :) no to mi vykládej s tím počasím, ani pes dneska nechce ven :-D Mně za chvilku dorazí na kafe mamča, prej chce vidět ten můj nateklej ksichtík :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek ..tak budu držet palce, ať ti to taky pomže..pak dej vědět, jestli to mělo nějakej efekt
Odpovědět
Calcium je dobrý, ale my používáme mast a to na vše, ať má malá vyrážku nebo cokoliv hned bereme calciovku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: poačí je na prd...to je tak vlést si do betle a nedělat nic a jen se flákat...A to je v háji, že takové počasí má být celej květen..Tak by mě zajímalo, kdy dojde to léto..:(:(
Odpovědět
Lucinecka: tak kdybych byla sama, ta si vlezu do betle a budu koukat na film nebo něco vytvářet, ale s malou to nejde, to celej den poslouchám, že hcce jet na hřiště a já neví co všechno, možná s ní zajedu do koutku do Olympie nebo Shopping parku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: :-D :-D tak to pak jo...no kdyby bylo pěkně, tak zajít na hřiště není problém, ale v tomhle počasí?, to je děs...Tak zajít do Ikea, prcka dát do koutku a projít si Ikeu :):) to by bylo moje :-D
Odpovědět
Lucinecka: všude berou do koutků děti od tří let, takže mám smůlu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: a sakra... :(:( tak to pak je úplně špatenka...
Odpovědět
Lucinecka: ano, to je noooo :-| takhle když jí chci někam vzít, tak tam musím být s ní, ale co nadělám, ještě musím půl roku vydržet ;-) ani nevím jestli by tam sama byla, to chce pak zkoušet po chvilkách, aby si zvykla =-) Co máte holky na odpoledne v plánu? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
efendy: v sobotu jedem :-) jeste me napadlo nechce jet nekdo v nedeli do freeportu hate? :-)chci mrknout na sat yna prevleceni a nejake boticky :-) jinak uz mam dvoje saty vyhlidle u Gabiny Paralove, teda i po sleve jsou za 3 a 4 tacky ale jsou to desnej ulet :-D
Odpovědět
Mitote: no na Hatě bych jela hned, ale nevím jestli v nědelu nepojedeme pryč, takže smůla :-|
Odpovědět
hm to sme nepotesila ja uz to planuji pekne dlouhu :-(
Odpovědět
Njn, tak my jsme nedaly ještě P matce oznámko, takže bychom tam měly, no ]-( ale co nadělám :-N
Odpovědět
ssimmikk: no ty nase jeste ani nedosly do tisku, ale zitra snad dojdou :-D
Odpovědět
Mitote: tak vy máte čas, ale co mám říkat já, svatbu pomale za měsíc :-D
Odpovědět
no jo ale jsou taci co ji planuji dva tydny predem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: jj to asi jo..pěkně pomalu, ale ať si pak zvykne :-) No a jestli se týkala i otázka mě co máme v plánu, tak já jsem do 15.15 v práci a pak asi pojedu domů a nebudu dělat absolutně nic :-| večer cca o půl osmé mám scuka s mamkou a jdem jen na skok do Vaňkovky..moc se mě teda nechce jet kvůli 20 minutám z Řeček do města.. Takže můj plán na odpoledne je zcela vyčerpávající..asi si sednu doma na gauču a budu si číst knížku Zatmění...
Odpovědět
Lucinecka: pěknej plán, hned bych to brakla, nechceš si to vyměnit? :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: no to je úplně super plán, jsem z něho hrozně nadšená :(:( hihi...jasně,hned si to stebou vyměním...tak co mám dělat?? :-)
Odpovědět
Holky nemáte někdo typ na svatební koláčky?? P. Buchtová taky selhala :-(
Odpovědět
proc selhala?
Odpovědět
Lucinecka: dojeď a vymysly nějákej plán na celý odpoledne, to je dostatečný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: :-D :-D hehe velmi nenáročnééé :-p :-D
Odpovědět
Lucinecka: však ano, je to nenáročný, kor když chčije a chčije, no :-(
Odpovědět
mitote : Prodává koláčky jen se zákuskama :-( A to já nechci, protože už máme objednané cukroví :-)
Odpovědět
to je vtipny :-D nechapu proc jen se zakuskama :-D
Odpovědět
mitote : Taky to nechápu :-( No, ale takhle mi to řekli :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?