Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucinecka: a k tomu cvičení :-) chodím na Běhounskou do Bon Figure... stojí to tam jen 70Kč na těch 10min cvičení a pomáhá to :-D bolí mě celý tělo... prý to nahrazuje 1,5hod v posilovně. Ale chodím chvilku a samovolně hubnu a ta postava se zpevňuje :-) ale chodím teda po,st,pá...
Odpovědět
mitote : Chtěla jsem napsat, jestli by to šlo v neděli, protože v sobotu jedeme na rodinnou oslavu...ne zítra...už v těch dnech mám guláš, tak pardón :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek:Já si myslím, že stačí když zajdeš k obvoďačce :-) Jéé tak to píšeš, že ten pás pomáhá jo?? Hmmm asi by jsem měla taky začít na něco chodit...Hehehe, tak třebas by jsem se někdy k Tobě přifařila a zkusila to co?? Nevadilo by to?? :-) No a zpevnění potřebuje, hlavně potřebuju, aby jsem dala pryč ty moje kapsičky na čokoládu :-D ( špeky na bokách) :-D :-D
Odpovědět
lucinecka02 a lutsousek: Hollky vaše starosti bych chtěla mít :-D Já mám totiž opačný problém a můžu sníst kolik chci čokolády a nepřiberu... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lucinečka: no to není pás, je to takový přístroj, kde je plošina a ta silně vybruje a na tom cvičíš :-) Mně tam dotáhla kamarádka, tak chodím s ní a už jsem dotáhla i svoji kamarádku. Takže už jsme tři, ale chodíme dopoledne... Jj, ty špeky na bokách jdou blbě pryč.. ale jdou :-) hvězdička: njn, každej máme jiný problém s postavou :-D ale chtěla bych vidět ženskou, která prohlásí, že je se sebou max spokojená úplně ve všem (nedrží diety, nechodí cvičit, nepoužívá žádné krémy atd.) :-D
Odpovědět
lutsousek : To nebylo nic proti Tobě, jen někdy bych si to chtěla vyzkoušet z tý druhý strany :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: však já to nevzala proti sobě... :-D jako že každá máme svoje problémy, takže si člověk nevybere :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka07 : hihi tak já asi taky nejsem tak tlustá, ale tak ještě by jsem chtěka hubnout :):) lutsousek. aha, dopopledne :(:/ sakra, tak to je pasé..Já by jsem tam šla třebas je jednou s Váma se juknout a pak by jsem chodila sama, to je v pohoděěě ;-) jj kapsičky na čokoládu jsou blbě..:(:( a nebo mě pošli třebas odkaz, že by jsem tam zvládla jít sama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucinečka: no my chodily v 6 večer, ale paní majitelka si hodila svoje směny na dopoledne kvůli dětem a ta slečna, co je tam večer je na nás už moc málo akční :-D potřebuju dostat do těla, abych byla na svatebce v těch plavkách aspoň trochu koukatelná :-D dám ti odkaz do IP :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: jj už ho tam mám děkují..No já chodím na 8.00 do práce 2 týdny a pak chodím na 9.45 jeden celje týden..-No uvidím, třebas to nějak zvládnu :):) a kam pak pojedete na svatebku?? :-) Jéé kdyby bylo na mě, tak by jsem se taky vdávala už teď :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucinečka: když máš práci na moraváku, tak to je od toho cvičení kousek :-) No svatebku přesně nevíme, spíš podle toho, kolik vybereme do kasičky a pak se rozhodneme, kolik zainvestujeme :-) Ale zatím u nás vede Kuba a Dominikánská... ikdyž teď jsem viděla i super last na Maledivy x-) Ale zase spadnout na zem :-D Možná to bude jen Egypt hned po svatbě a exotika pak někdy v zimě..
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: hmm tak to máš přesné představy jako já..Jen nevím jak si bude představovat svatební cestu polovička :):) Možná by jsme jeli i jen na Kanárské ostrovy, sice jsem tam byla už dvakrát, ale tak uvidíme ještě...Mám v plánu, že by jsem chtěla hned po svatbě vypadnout a jet na svatebku...Takže vejk po svatbě být doma a pak odjetttt :).) uvidíme, ale ještě jak to bude, přece jen je to daleko ještě :-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lucinečka: no my se naštěstí shodli na té svatebce, ale ten můj by chtěl právě taky hned po svatbě odjet...takže v tom červenci by byl u nás ten Egypt. Ale řeším, jak to je s pasem... No pro vás to je daleko...ale i já říkám, že je to daleko- až za dva měsíce ani ne :-D Když si vezmu, že ten můj nemá ani košili ani vestu zůženou, tak nějaká svatebka je fakt daleko :-D
Odpovědět
Tak jsem se teď fakt nasrala...po týdnu vařím a půl hodiny jsem se musela drhnout se sporákem...hrůza :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: tak to věřím, že jsi naštvaná.. to byla ta nejhorší práce pro mě.
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: hehe tak to pak jo...No to já doufám, že tou dobou bude mít vše pořešenéé a pak už budu řešit jen maličkosti...Jak to vidím, tak budu zmatkovat jako blázen...Uaa to bude horor :-D :-D A máte někoho kdo Vám to bude vše organizovat, nebo ne?? :-)
Odpovědět
lutsousek : Jako tohle je na moje nervy něco... ]-( Mě to umývání nevadí, ale nešlo to ani dolů :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lucinečka: nene, nemáme. To nejtěžší u nás bylo oblíct ženicha a ještě to není hotový :-D Zařídit dodavatele už šlo samo... většinou po mailu. A kupovat dekoraci, to je moje :-) Akorát výroba vývazků mě nebavila a teď mě ještě čeká dokončit jmenovky...
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: tak mě nebavilo ani to umývání..každý den děkuji za myčku a skloker.desku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.super.cz/vtipky/18170-diet... A my řešíme diety :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek : no u nás to problém nebude jak to tak vidím...Ženich bude raz dva, teda aspoň doufám..I když s chlapama je to horší něž s ženskýma :-D :-D No jako koukám, že všichni si polovinu věci dělají sami, tak to jsem zvědavá jak já něco budu dělat sama.. :-D Jako taky budu muset, ale nejvíc se těším na nakupování těch ozdůbek a výbaviček na stůl..no prostě výzdoba :-) Čerevno - bílá, jupííííí :-) :-)
Odpovědět
lucinecka02 : ČERVENO - BÍLÁ?? Jako klasicky červená nebo bordó?? Kdyby bordó, tak můžu přenechat pak nějaké věcičky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka07: no chtěla by jsem klasicky červenou.. i bordó je moc krásná, ale přítel ty barvy bere trošku jinak...kdyby jsem to zde vypsala, tak by některé nevěsty asi nechápaly....hihi... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka07: jo, ale jinak děkují za ochotu...Kdyby náhodou byla bordó, tak by jsem se ještě pak ozvala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucinečka: no já tušila, že s tím mým to až tak snadno nepůjde :-) Ale snad už ho brzy dokopu pro tu košili...
Odpovědět
Profilova fotka
Jéééé holkyy, já mám na Vás trošku malej dotázek..:(:( když si chci napsat text do "Alba k přípravám" a chci to barevným písmem a dle mé úpravy, jak to mám udělat?? hihi...
Odpovědět
Profilova fotka
lucinecka: :)))) to musíš vložit takový speciální znaky, jako když tvoříš webovky... pošli mi do Ip ten text a já ti to pošlu zpátky v tom tvaru, který vložíš do alba,ju?
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: Děkují Ti moc..máš to tam ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
lucinecka02 : Jo však v poho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, lutsousek ..zkus si koupit v lékárně calcium v tabletách..mělo by to být bez předpisuju..já to používám, když mě štípne komár a hodně mi to oteče..btw nejhorší otok jsem měla na svatbě sestřenky, kdy sem na jedno oko skoro neviděla, tak doufám, že na mojí svatbě se to nestane :-D Jink dneska sem udělala první 3 oznamka a je to docela piplačka, sem zvědavá, kdy dodělám zbývajících 27...pak ho dám do albíčka
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?