Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Lutsousek: raději soukromě, nebudu se tady tak rozepisovat, vy budete jen číst a co já z toho pak budu mít? jen ostudu, ne? :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no kupovali jsme tři kytice těch anturií... každá po 10 květech.. tak to stálo skoro 500, myslím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: ale beru tě za slovo! :-D to chci slyšet...
Odpovědět
ssimmikk: nenenene my s epoucime :-D lutsousek: jako zivych?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jj živých, dyť říkám, že byl den matek :-D :-D
Odpovědět
Lutsousek: no je to hodně veřejný místo, ale naštěstí jsme byly v autě, ale teda bylo tam pěkně vidět, noooo :-N to jsou právě ty chutě, teď a tady :-D :-p jako ještě mi řekni, že v životě jsi nesexíkovala mimo domov? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: já nic neříkám... :-D :-D :-D jen mě zajímalo kde... ale když v autě, tak to je snad už klasika, ne?! :-D :-D :-D
Odpovědět
jo holky v nedeli jak pojedu vrtit karticky budem resit kytku, jsme domluveni na liliich a pry mi da cely katalog lilii na vyber :-D ssimmikk: no ja jen v lese a dost des bes :-/
Odpovědět
auto je stejne frekventovane jako postel :-D :-D :-D myslim ze nam tuhle debatu adminky promazou :-D
Odpovědět
no v autě jóóó, nóóó, ale kdybychom tam aspoň nebyly tak vidět :-N jako až dyž jsem odjížděla pak svojí cestou domů, tak jsme si uvědomila, že to bylo jako kdybychom to dělaly venku :-D čuňata, nooooo :-D né že nic neříkáš, jen se pochlub ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: teď seš zvědavá ty, co? :-D :-D :-D ale to fakt až soukromě :-D mitote: nepřivolávej to... tady je volná diskuze :-D
Odpovědět
Mitote, ať promažou, já sjem si jí přečetla :-D Mitote v lese, ju? Zajímavý, ale nejhezčí to bylo na vyhlídce na město, to je jako se milovat nad městem, nevím ;-) x-) ale jako autobusově nádraží v Olmiku vede, no :-N
Odpovědět
Článek se načítá
ssimmikk: a kde jste parkovaly? :-D lutsousek: me taky nakrm ucho soukrome :-D
Odpovědět
Lutsousek: no tak to vysyp a nedělej caviky :-D =-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky až někdy osobně :-D :-D :-D to je totiž fak neobvyklý místo. Zlatý auta, lesy atd. Ale nádraží je taky bomba!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
No nádraží je bomba noooo, ale dnes už bych do toho nešla :-p hele taky jsme to řekla, tak piš a nemel, chci jít plnit pravidelej sexík a ani nemůžu :-(
Odpovědět
Holky víte jak má daleko žemlovka od sexu? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já už taky za chvilku půjdu plnit, muž volal, že je na cestě domů :-) Jen Simčo pěkně běž, jak jsem řekla, až osobně :-D byste se mnou ještě přestaly mluvit, že jsem prase :-D
Odpovědět
Lutsousek: taky jsem prase, ale co už nadělám noooo :-D tak mi to napiš osobně do IP :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: jak daleko? :-D
Odpovědět
Lutsousek, přečti si debatu a zjistíš, že vůbec, pač my jsme od žemlovky přešly k sexíku :-D dobrou chuť holky :-D ;-)
Odpovědět
Lutsousek: teda nic v IP nemám :-( řekni, třeba mě inspiruješ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: máš, ale běda, jestli to použiješ proti mě nebo prokecneš veřejně :-D :-D :-D
Odpovědět
hej taky ke me do IP no sup sup sup :-D ne ze si to nechate pro sebe ja vam taky rekla o lesiku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: ty a lesík jsem amatéři :-D
Odpovědět
Tááák já už mám klid na duši, tak jdu do sprchy a pak šup šup šup na věc :-D x-) pak se tu ukážu, dkyž tu ještě někdo bude :-)
Odpovědět
lutsousek: no dovol ja si jeste ted prijdu jak prase kdyz na to vzpomenu :-D a vis jak to zrovna bylo hnusny :-( ssimmikk: budu tu :-D a do auta nechodte :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, sledujete vizitu na nově? to je děs... miminka s rozštěpem...
Odpovědět
jo koukam :-/ no aspon ze to jde resit :-) jako ja budu stopro minimalne na rizikovym :-/
Odpovědět
Profilova fotka
no to jo... já mám kamaráda, co měl rozštěp... ale je vidět, že medicína pokročila.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?