Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
lutsousek jiste ze ne...to vis v lisni a na vinohradech je vinoteka na kazdem rohu :-D a mandlicky jsem si k tomu vzala :-D
Odpovědět
Lutsousek: užiju a pak šup do postýlky teda néééé, hup na skoromanžu :-D
Odpovědět
hej holky kdyby me nebolelo v krku taky na nej skocim, tri tydny uz nic :-| :-S
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no to je fakt... ale to jsou na každým sídlišti :-D no, já mám co kecat..my máme vinotéku přímo v našm baráku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak se u toho nelíbejte! ;-) :-D :-D :-D
Odpovědět
lutsousek: oooooooooo, my mame skoro v baraku vecerku :-D
Odpovědět
jasný, se Mitote nelíbejte, ale já jak někomu nemoc předám, tak sjem hned fit, tak to riskni, nejpřírodnější lék je vypotit se na cizím těle :-D
Odpovědět
no jo ale me kdyz neni dobre tak se me faaaaaaaaaaaaaakt nechce :-/
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak jestli sis vzala ten panadol, tantum verde a teď to zapíjíš vínem, tak věřím, že ta chuť se dostaví :-D :-D :-D a Simča má pravdu! ;-)
Odpovědět
Mitote: přenech jednou iniciativu na skoromanžovi a užíj si to :-p x-)
Odpovědět
nevzala jsem se od lekarny nedostala ssimmikk: ja jsem vzdycky mrtvej brouk :-D
Odpovědět
Mitote: to jako fakt? :-x
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to jsme se dostaly k dobrýmu tématu teda :-D ale teď jsem někde četla, že je prej nejlepší to provozovat pravidelně- 1-2x týdně, prý to pomáhá předcházení různých infekcí :-)
Odpovědět
ssimmikk: jasan :-D jsem lenoch :-D nebudu se prece drit :-D
Odpovědět
Lutsousek: ano, fakt se sex nemá zanedbávat nebo´t to vede k tomu, že chlap v pozdějším věku dřív nemůže a SEX je prevence různých onemocnění ;-) SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX x-)
Odpovědět
no tak uz je jasny proc jsem nemocna...
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: tak to jsem hned o něco chytřejší!! Díky :-D :-D :-D akorát že mě to chvilkama nebaví a pak jsem zas jak utržená ze řetězu :-D
Odpovědět
Lutsousek. to jsi jako já, chvílema jsem k nezastavení a z toho nic a když je to nic, tak mi chlap říká, že jsme ANTISEXICKÁ :-D
Odpovědět
Lutsousek: nevím jestli je to pravda, ale četla jsem to :-N :-x
Odpovědět
Takže já raději nebudu nic ponechávat náhodě a dnes nebudu antisexická :-D a jdu na věc, tak papapa, pak se t ještě ukážu, pokud mě to neskolí :-D
Odpovědět
holky klid ja taky obas bych ho ojela i ve vytahu a obcas se musim premlouvat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: tak papa :-) pěknou zábavu! mitote: no ve výtahu, fuj, styď se.. sodoma gomora :-D :-D :-D
Odpovědět
ve výtahu, ju? Hm, zajímavý, tam jsem to ještě nezkoušela :-D
Odpovědět
lutsousek: to vis mame nakladni :-D ssimmikk: neboj ja taky ne :-D al ejendou s emi zdalo ze jsem se tma milovala s ucitelem herectvi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
lutsousek: koukala jsem na vase fakturky, pekne ses s nikkou rozjela :-) ja uz tu susim tacek na storage...mozna ususim jest ejeden :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no to jo :-D ale já říkala, že potřebuju hafo organzy :-D a zrovna byl den matek- tzn. pro moji mamku, babičku a F. máti... a ty kytky stály nejvíc..ale měly ohlas :-)
Odpovědět
Mitote: ty máš teda sny :-D a to jsme si myslela, že mám takový jen já :-N a nestyď se za výtah, tam se zavřeš a máš soukromí, ale já jsem to jednou......................raději už jdu, tak páááááááá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: neee, ještě počkej, tohle zní zajímavě :-D :-D :-D
Odpovědět
lutsousek: jake kytky? ssimmikk: hej to chci ty tecky...sup sup
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?