Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
lutsousek: zmena, rezy nebudou, ssimmikk udela zemlovku :-D ja na ni chodim prave do rebia maji ji casto, levnou a dobrou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: a kdy budeš dělat další řezy?? Že bych si dala něco mňam sladkýho :-)
Odpovědět
Holky, tak to nevím kdy bude další řezík, dělám je nejčastěji ze všech buchet atd.a nebo doŕtík s jahodama :-) jako moc buchty nepeču, ale to jsou dvě nejčastější :-) Mitote: tak žemlovku, ju? Tu jsme nedělala aspoň půl roku minimálně, dobrej nápad na nějáký další obídek :-)
Odpovědět
ssimmikk: no pockej al ena ten obidek me zves :-D
Odpovědět
Mitote: no to teda nevím, jako abych tě pozvala na obídek, to budeš chtít určo i napít a na záchod atd., to už je moc :-D :-D :-D ale klidně se na žemlovku stav, než já se k ní dokopu, tak budeme mít stejně všechny po svatbách :-D :-D :-D
Odpovědět
Mitote. potřebuji vědět ještě něco ohledně včerejšku, jak jsi večer dopadla, teda v noci :-D ?
Odpovědět
ssimmikk: no voda by k ni stacila a vycuram se pred barakem ju? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda babizny, nesoukromničte, já chci taky žemlovku!! :-D
Odpovědět
ssimmikk: jeste nedopadla ale pry dopadnu kolem osme ale zatim kd enic tu nic :-(
Odpovědět
Mitote: ok, to je už jiná :-D umyješ za obídek aspoň nádobí? :-D nebo si doneseš i umělej tácek a vidličku? :-D :-D :-D Lutsousek: jasný, klidně, tak já tě taky zaúkoluju, aspoň mi skoč nakoupit suroviny :-D :-D :-D A je to, takže já jí nakonec jen vytvořím :-D ale výsledek je nejistý :-D
Odpovědět
lutsousek: tobych se musela o svou porci rozdelit a to neprichazi v uvahu :-D
Odpovědět
Mitote: škoda, ale vím něco novýho, teda spíš si to myslím ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ssimmikk: ok, to beru! Nakoupit na to suroviny ještě zvládnu :-D jen mi dejte vědět, kdo ji jak chce... jako rozinky, skořici, ořechy... :-D A vodu a kafe si vezmu vlastní... stačí, když mi tu vodu ohřeješ :-D
Odpovědět
ssimmikk: a pomuze mi mycka? :-D hej me to staci do ruk ja uz si poradim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: nebuď hamoun :-D
Odpovědět
ssimmikk: hned rici sup sup kde jsi? lutsousek? nezavid :-p
Odpovědět
Mitote: myčku nemáe, ale pokud si jí doneseš, tak nic proti a klidně ji tu už můžeš nechat :-D Lutsousek: já porci bez rozinek, ořechů.............jak vůbec máe holky rádi žemlovku, to jste ještě žádná neřekla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: já s rozinkama, bez ořechů a bez skořice :-D
Odpovědět
Lutsousek: to jsem ráda, máme 3tis.doplatek za vodu, takže to mi kousek ušetřís :-D ale jako nevím jestli ti jí ohřeju, dones si ju v termosce, ještě mi nedošlo vyúčtování za elektřinu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: :-D :-D :-D ale termosku nemáme... tak já zkusím splašit aspoň nějaký dynamo a budu si tu elektřinu vyrábět sama :-D :-D :-D
Odpovědět
ssimmikk: nemam ale chtela jsem si ji prave od vas odnest :-D ja zeru jakoukoliv zemlovku holky valim pro vino za pul hodky jsem tu
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: :-D :-D :-D utíkej, já už ho popíjím...mám romantickou chvilku s panem Ryzlingem :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, já se na půl hodinky taky loučím, mám napuštěnou vanu :)))
Odpovědět
Lutsousek: :-D musíš vystihnout počasí, sluníčko ti vodu ohřeje :-D teda holky vaše romantický chvilky se mi líbí, ám tam nějáký Italský víno, že bych si taky dala :-p
Odpovědět
tak já na hodinku, mám ve sprše skoromanže, tak jdu za ním, musím plnit někdy svoje skoroanželský povinnosti :-D :-p x-)
Odpovědět
lutsousek: k nam domu prijel pan Portugal :-D ssimmikk: tys mi nenapsala ty nove info co mas? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak už jsem se vynořila z bublin :-D
Odpovědět
lutsousek: to je fajn :-) ja dojela s litrem a pul :-D
Odpovědět
A já holky ještě neodešla, takže jdu do té vany :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: užij si to! ;-) mitote: no nejsi žádný troškař! :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?