Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Lucinecka: vsak dojdi na srazík, každej je vítanej :-) v lednu jí byly dva roky :-) , teď zrovna trůní na nočníku :-D Tak jako větší výdaj to je, my jsme počítaly míň, ale jako je to normálka, furt se to dá :-) Jinak svatebka je v nedohlednu, uvidíme na co zbyde :-D spíš teda, jak nás obslouží hosté ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek ..díky za představu..a kolik Vás na těch 2OO koláčků bude? lucinecka02 ...já jsem si na začátku napsala přibližně, kolik co bude stát a nedávno jsme se na to se skoromanžou dívali a byly jsme docela překvapení..už jsme utratily x desetitisíců a to nemáme zaplacené skoro nic důležitýho a nikde to moc vidět není, že jsme už tolik zaplatili... :-|
Odpovědět
Efendy, nevím, ale taky záleží, jak budou dobrý, mamka bylavna oslavě 20lidí a snědlo se 150koláčků, tudíž všechny a už nebylo, no :-) proto jich mám na 40 lidí 450ks+na výslužky, tam počítáme 5koláčků na osobu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: jéé vy máte i srazíky jo?? Jéé jak jsem psala, jsem nová, takže vůbec nevím..a kdypak máte sraz?, a kdepak??? ssimmikk a efendy.a: Aha, takže spíš máme počítat ještě víc než počítáme jo?? :-D :-D Hmm to bude darda...Já když to tak sleduju, tak jedna kamoška měla svatbu za 50 tis...pěknou, další zas měla za 90 tis. taky pěknou a další zas mít svatbu pod 180 tis. nepůjde, takže vůbec nevím kolik máme počítat...Já tak počítám 100 tis..tak snad se tak nějak vejdem..A když ne, tak se to nějak pořeší :-) :-)
Odpovědět
lucinecka: 100 byste mohly dat, my jsme na 120
Odpovědět
lucinecka: sraz se plánuje na příští týden, je každých 14dní :-) jinak záleží kolik máte taky lidí na svatbě a co vše chceš, když si vezmeš jen šaty za 8tis.třeba a k tomu boty, doplňky, kadeřnice, líčení, tak se pěkně našplhá jen cena za nevěstu, pak počítej ženicha a máš pěknou pálku a to ještě nic nemáš :-N :-x
Odpovědět
presne tak, kompletni ohoz uzenich vysel na 15 vc ponozek a ja mam snad nejlevnejsi saty za 6400 ale k tomu mas tacek boty, tri kila pompadurku, sperky, uces, liceni, zavoj a je to taky deset a vic
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: a kolik máte lidí?? a jsi náročná na tu svatbu??
Odpovědět
Lucinecka: :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk ..týjo tolik koláčků? To budete mít na hostině víc jak 10 ks na osobu? To by mě skorotchyně asi zabila...budete mít i cukroví? To se mi zdá zas docela dost 450 ks
Odpovědět
myslim ze nejsem, snazime se setrit kde to jde...same slevy akce a tak ;-) jinak na obed mame 30 lidi a na raut 100, mrkni do alba co mame a mas tam kompletni rozpis hostiny i rautu vc porci a cen ;-) a to mame na Brno dost levne podle me... treba oblek byl v akci z18 na 10 tisic ale to jsme chtely investovat, saty mam koupene za 6400, prstynky za 11 tisi cpo sleve chtely jsme kvalitni...myslim ze jsme tka zlaty stred
Odpovědět
Profilova fotka
tak my se zatím rozpočtu docela držíme. sice jsme někde platili víc, než bylo v plánu, ale zase třeba někde něco odpadlo. zatím to vychází, že se vejdeme do 60 tisíc při zhruba 50 lidech.
Odpovědět
Článek se načítá
Efendy, tak si vem, že 20lidí jich snědlo 150ks a bylo jich málo a koláčky se ti nezkazí a dojde fůra chlapů ti si poradí, můžeš je pak namrazit, takže z toho strach nemám a máme minizákusky :-) a to jsem mamce objednávku přiškrtila, měla objednaný přes 5krabic cukroví a 3kg čajovýho a 500koláčků jen na hostinu, tak jsem jí upravila, o čemž nemá ani ponětí :-D
Odpovědět
jo to ja nevim vubec co tchyne objednala na vysluzky :-D pry senemam starat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: no tak já to mám super, že kadeřnice atd..mám po ruce...nehty si udělám sama, jelikož na to mám kurz a dělám nehty mamce, sestře a kamarádkám, takže v pohodě, líčení a kadeřnice mám kamarádky, takže to budu mít za pusu, následně fotografové tam budou asi dva a budou to taky kámoši :-) ...jediné co bude dražší, že my kámoška zařídí prodloužení vlasů a to mě přijde na 4000 tis..sice mě to chtěla zaplatit jako svatební dar, ale zaplatím si to sama :) no a co jsem se koukala, tek jsem si vybrala šaty za 5500 v Židlochovicíh..ale dívala jsem se jen...beztak to skončí u úplně jiných šatů :-) Jééé a kdepak budete mít srazík??
Odpovědět
Profilova fotka
my máme 1000 koláčků....neděláme cukroví a na svatbě nás bude cca 65 + do výslužek :-) Já mám svatbu v Rájci protože tam bydlím...max bych asi ještě šla do Lysic, ale Letovice jsou pro mě zbytečně daleko a ne tak hezké jako třebas ty Lysice...to už bych raděj asi ty Křtiny ;-)
Odpovědět
Lucinecka: tak to je fajne, jak to máš vyhmátlý, to by se asi hodilo každé z nás :-D nehty sama, ok, dnes jsme na nehtíkách byla a poprvé jsme si dala barevný gel, ale jen na konce né na celý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hihi hodilo...já jdu na nehty za týden...ale chci jen na svoje namalovat a upravit :-) Simi a co ty nehty....dobrý? Já netušila, že se to dá dát jen na část nehtu :-) Jinak z rozpočtem jsme tak cca kolem 100 táců...raděj to nepočítám..až bude po :-) A to se snažím co jde dělat sama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa666 ..omg, tak to je síla, ale zas když nebude cukroví, tak se jich s ní určitě o hodně víc Já si teda asi necham napect tak 250 koláčků na hostinu a po 10 ks na osobu do vyslužek..to snad bude stačit díky za radu
Odpovědět
Profilova fotka
efendy: my máme rádi koláčky...a když to vezmu 10 na osobu...což sní asi každej....tak je to hned 750 i s lidma na večír...a výslužky....takže se to nezdá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: jj to já jsem si předminulej týden udělala nehty a mám jen gelem udělanou bílou francii a pak do toho jsem si udělala ještě zdobení a palce mám úplně jiné :-) prostě si s tím tak trošku vyhrávám :-) :-) nikaa666: no jde to i jen na část nehtu udělat gelama :):) třebas nějaké zdobeníčko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucinecka: no já mám ráda svoje nehtíky...jen je potřebuju nazdobit a zpevnit...ty gely prej ničí ty vlastní nehtíky :-( a těch se mi dá škoda :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem zvažovala o gelových nehtech, ale odradily mě ceny :-( Před svatbou si je možná jen nechám potáhnout gelem na zpevnění a francii... Taky jsem slyšela, že po sundání gelových dlouho trvá, než se nehty zregenerují..
Odpovědět
Nikaa. pokud máš pěkný nehty, tak je to škoda, to si nedělej, já mám po nechtech hovno, teď mám akrygel a je to lepší než gel :-) ale žloutne ]-( mám fialovo francii :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni: jsem objednaná k paní, která dělá nejraděj vlastní nehtíky....říkala, že něco vymyslíme..tak jsem zvědavá...a to potažení gelem se u nás dá za 250 v poho zvládnout 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa666: no tak já momentálně mám i typy umělé, ale jinak mám normálně svoje potažené gelem, takže jen zpevněné... No a taky jsem si nechala dát gel dolů a své nehty jsem měla v pořádku..Hodně záleží jak se pak postavíš k tomu, že gel nechceš..Buď Ti může nehtařka sundat takovou vodičkou a nebo ty vydžíš nějakej čas než Ti ten gel odroste..Což by jsem doporučovala já...Já to taky tak udělala, jak jsem již psala... :-) :-) pak stačí když sem tam po třeba 3 týdnech zbrousíš TROŠKU ten odrost gelu a nalakuješ... ;-) ;-) a gek odroste raz dva ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni: jj, potažení bývá levnějsí, ale gelové jako celé jsem našla ceny okolo 650 :-( Takže by sis je taky nechala potáhnout gelem a nazdobit nebo jen nazdobit?
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa666: no já když nehty dělám kamoškám, tak celé i s umělejma typama udělám za 300,- a když se jedná jen o doplnění, tak za 250 ,- :-) :-) ;-)
Odpovědět
Lucinecka a děláš i akrygel? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Leni: asi jen na moje si nechám něco namalovat....uvidím co mi řekne....jako potažení gelem se nebráním :-) ale nechám si poradit. Ty chceš celé gelové? lucinecka: já si chtěla taky kdysi dělat kurz na to...sama si dělám kde co na nehty...a už mi párkrát řekly, že kde si je nechávám dělat, že jsou moc hezké...a nevěřili, že nejsou umělé :-D Tak je mě líto je tím gelem tak jako zahlušit
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?