Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To se někdo má :-) Do Tišnova se jedeš podívat jen tak nebo kvůli někomu konkrétnímu?
Odpovědět
Profilova fotka
Leni: no tak ze snama na tom pravda nejsem moc dobře...kolik já toho namakám ve snech :-D no síla Romi: téda...se máš...vejlet, jen by mohlo být hezčí počasíčko co :-) A když už tu teda proběhlo to žrádýlko, tak na víkend se chystám udělat nějaký řezy co mě zaujali v čsáku od Alberta :-) posypané margotkou...tu my rádi :-) Teď jsme měli to tiramisu...a jen se po něm zaprášilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni: margotka mňam mňam :-) Já dělávám margot řezy - to je margotka vevnitř.. V Albertu mívají občas dobrý recepty :-) Taky jsem chtěla o víkendu něco upéct - v neděli jedeme k našim na pouť. Jenže tam pojedeme ze Šumavy, kde budeme celý víkend, tak nevím, kde bych to tam skladovala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Manžel vleze do postele a zašeptá něžně a vášnivě do ucha své manželky: " Jsem bez trenek.. " A žena na to: " Nech mě spát... zítra ti jedny vyperu!! "
Odpovědět
Profilova fotka
tak ty časáky z alberta si taky beru :) jinak do Tišnova jedu jen tak,, jede nás víc z mojí bývalé třídy,, je to v Tišnově v sokolovně je u toho doprovodný program a žrádýlko,,, a taky ráda uvidím učitele,,, je to přece už jen 10 let, co jsem ze školy,,, noa taky je tam v prváku moje sestřenka, ak tam přijede i teta, tak si uděláme pěknej den
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, nevíte některá, kde by se dal sehnat tvrdý barevný papír? už jsem obešla několik papírnictví a koukala i v hypermarketech, ale nic :-( ještě se chystám do vágnera, ale když neseženu tam, tak pak už nevím teda kde .. nika: ty margotkový řezy jsou dobrý. zrovna o víkendu je dělala skorotchýně. viděla to i někde v televizi a tam to sypali hořkou čokoládou. tak půlku posypala margotkou a půlku čokoládou. oboje dobrý, ale víc mi chutnala ta čokoláda. bylo to víc chuťově výrazný to hořký ke sladkýmu, margotka byla taková mdlá .. ale to záleží na každým, co mu chutná. ale chutnat určitě bude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
romca: to máte dobrý, že se takhle setkáváte a ty maturity s doprovodným programem - na gymplu jsme nic takového neměli ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni :-D Romi: tak si to hezky užij :-) a z čeho jsou ty praktický maturity?
Odpovědět
Dobré ranko holky, tak jsem dneska už zase tady ;-) Včera mě vzbudila babička, dneska pošťák :-D Leni, tak to jsi pilná jako včelička ;-) Já se pořád chystám na ty noviny, ale furt nic nemám. Kolik by to mělo mít stran??? Romi a kam jsi chodila do školy v Tišnově?? Já tam chodila na základku ;-) Takhle praktický dělá Zemědělka nebo Fortika???
Odpovědět
Profilova fotka
pavlikce: v tom Vágnerovi by mohli mít. Nebo ještě na Kobližné ve Vichru (naproti Centrumu).
Odpovědět
Profilova fotka
Lenieka - ten vtip je dobrej,,, no praktický jsou z gastronomie,,, takže tambudeou kavárničky, různý prostřený tabue, ochutnávky ze světových kuchyní a tak,,
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi - no já chodila do Lomnice na Fortiku,,,, a na noviny kašlu,,, se mi tím nechce dělat
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lenieka - tak ve vichrovi jsem koupilavčera kačenku :-D :-D :-D :-D :-D ale pak jsem zjistila, že v tom papíráku na kobližné, pod KB mají mnohem levněji,,,,
Odpovědět
romca13 : Romi já si to myslela, že mluvíš o Fortice, protože tam to takhle dělají i den otevřených dveří ;-) A jaký obor jsi studovala??
Odpovědět
Profilova fotka
no na fortice je jen jeden - hotelnictví a turismus
Odpovědět
Profilova fotka
Romi, jj, to papírnictví pod KB je dobré v tom, že se tam dají koupit i obyč věci, co třeba už jinde nemají... Simtě, jak mohli mít levnější kačenku, když tě stála 16 Kč? :-D Hmm to si dneska pošmáknete ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hvězdi: já taky noviny dělat nebudu...
Odpovědět
romca13 : Aha, tak já o tý škole nic moc nevím, ale vím, že takhle v tý sokolovně dělají akce :-D Tak ať Ti chutná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pavlikce: ve Vágnerovi by měli mít :-) ale ještě bych i zkusila nějaký hobby obchůdek s potřebama pro umělce a tak.... Zrovna mě ale nenapadá, kde může být....býval jeden dobrej ve městě,ale už tam neni :-( Tak to já posypu tou margotkou..je to takovej lehkej řez se zakysanou smetanou, a kdyby náhodou, tak max čokoláda se dostrouhat může vždycky ne :-) Rami: nechceš mě vzít ssebou do baťužku :-D Hvezdi: ani nevím na kolik stránek mi vyjdou ty noviny :-) ale počítám tak 5dvojstran....budu mít hodně vtipů a foteček ze svateb v rodině a tím se to docela zaplní....a kdy se knim dostanu to taky nevím :-D
Odpovědět
nikaa666: Tolik jo? No, tak to mám co dělat :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nika- jj, klidně i bez baťůžku,,jedu v 10.22h vlakem,, tak bu´d na nádru :-D :-D :-D Lenieka -- no stála mě 17,-,ale je malinká,větší měli za 44,- , a v tom druhým papírnictví měli za 29,- ale větší,,, jakože, kdybych šla nejdřív do toho druhého, tak bych koupila tu větší za 29,- :-D :-D :-D ale ta malinká je zase moooc roztomilá
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka --jo, a včera jsem byla v Albertu tady u nás ....vždycky tam mívali těstoviny písmenka,, nějaké italské za 29,- a no a včera,,, když jsem byla rozhodnutá je koupit, tak tam zrovna měli naše Rosické za 12,-, akže už jsou doma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Romi: tak fajne :-D hvezdi: ono já mám tolik podkladů, že snad to tam všechno narvu..a. taky chci udělat na poslední stranu křížovku a na první menu :-)
Odpovědět
nikaa666 : Jsi šikula ;-) To mi pak musíš poslat náhledy, abych se měla z čeho inspirovat, pokud by Ti to nevadilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi: až se mi to podaří vyplodit..tak klidně pošlu :-)
Odpovědět
nikaa666 : Ok, tak to se budu těšit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
můžu se zeptat, kdo jste kupovaly v těch velkoobchodech a jestli teda někdo bral organzu - nějakou širší, na kolik to tak asi vyjde?
Odpovědět
Pavlikce: barevný tvrdý papír i velké archy mají v Papeterii ve Vaňkovce. Organzu jsem koupila 1,5 x 3m taky ve Vaňkovce v NamaNamu za 199,- Kč. A mám holky velkou otázku: kde se dají kruci písek sehnat v Brně slušné svatební botky? Uzavřené, bez vysokánského podpatku, s dobrou podrážkou a za přijatelnou cenu? Už jsem byla u Bati, v Humanicu, v Mixeru, v Daichmanovi a nikde se mi nic nelíbí...
Odpovědět
Profilova fotka
romca: super! Já včera byla po cvičení v albertu na Veveří, ale písmenka neměli. Rosťa je dneska na služebce, tak až pojede zpět, tak mu řeknu, ať to vezme přes Vinohrady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lenieka - nebo já ti je můžu koupit a do nést na nějaký srázek, co???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?