Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Nic já holky pádím, dnes šla malá mimořádně spát :-o teď vstala, tak jdeme něco dělat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romčo, nezkoušela jsem ji nalepit, ale velikostně se zdá být ok :-) Uvidíme, jaký udělá efekt po nalepení :-D Rosťa si včera dělal srandu, že až přestane lepit, tak si ji můžu přilepit kanagonem :-D Holky vy jste v pohodě, už máte skoro všechno hotové. U nás je ženich stále absolutně nevybavený :-D Ale jsem v klidu, už jsem si zvykla... Nemám bižu (budu kupovat po zkoušce účesu), kompletní spodní prádlo, jmenovky a já nevím co všechno... Romčo, sehnala jsi někde těstoviny kolečka? A písmenka? Já je zatím nikde neviděla, ale ta holčina, co jsi posílala (nebo někdo z června), je v galerce měla.. Co s botama? Vždyť máš?!
Odpovědět
Profilova fotka
romca: už to s botama čtu :-) Simi, papa
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka -- jj, písmenka mají v albertu,a po kolečkách jsem se ještě nedívala, ale myslím, že je budou mít taky nebo v Kauflandu
Odpovědět
Profilova fotka
romca: aha, já se v albertu dívala, ale na Svoboďáku a tam mají zúžený výběr. Skočím ještě jinam :-) Ta kolečka dělají Zátkovy těstoviny a ty se myslím prodávají v Tescu, ale tam jsem se zatím taky nedívala..
Odpovědět
Profilova fotka
holky...co máte s těma těstovinama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka,, no na Vinohradech v Albertu písmenka mají určo
Odpovědět
Profilova fotka
Romi, díky za tip :-) Leni: speciální recepty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nějaký kolečka mají v Ikee :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: Já si myslela, že je tam mají! Jen jsem se tam ještě nedostala :-D
Odpovědět
Leni holky se baví o těchto kolečkách :-D http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Ha, hvězdi nás odhalila :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no to je mi jasné :-) napadlo mě to :-) na co jiného byste to potřebovali že :-D V Ikei...100% ;-)
Odpovědět
lenieka: Jéééééééééééé tak to pardón :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já teda tombolu budu řešit až jako poslední :-) Až mi řeknete, jaký to mělo ohlas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni zkoušela jsi ten Publisher? jak se spouští, nevíš?
Odpovědět
lenieka: To je na ty noviny,ne? Já právě nevím kde to dělat...asi ve wordu,ne???
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, ještě nezkoušela...nějak nebyl čas :-) ale počítám, že se k tomu tento týden dostanu :-) Tady v práci ho totiž nemáme :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdi: ano, já to chci na pozvánky ke stolu... Ano, we wordu. Zadala jsem to do nápovědy, ale žádná reakce. Doma jsem se k tomu ještě nedostala a tady v práci to asi stejně nemáme...
Odpovědět
Profilova fotka
Tady se dá stáhnout zkušební verze: http://trial.trymicrosoftoffice.com/t...
Odpovědět
lenieka : Leni je to česky?
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooj :) tak jsem teď dorazila a stihla vás i dočíst! Zkoušku mám za A (samochvála smrdí, ale jsem jediná s ačkem :-D ) Musím ještě uvařit oběd a jdu čučet na hokej. Noo a co teda ten sraz a rozlučka? Nějak jsem z toho nepochopila, co kdy kde... :-D Ale já mám před státnicema, tak taky nemůžu v červnu... musíme to zvládnout během května.
Odpovědět
Profilova fotka
gratuluju :-) asi z tebe holka něco bude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: děkuji :-) no to bude, další registrovaný na úřadu práce :-D
Odpovědět
ahoj holky :-) :-)
Odpovědět
lutsousek : Kecale :-D suki: Ahojky, tak jak ses rozhodla s tím líčením?? Já mám vizážistku a kadeřnici v jednom :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek -- supéééér - gratuluju :) tak jsme sice nekupila kravatu ale mám botky :)
Odpovědět
romca13 : No, tak tomu říkám skok :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ale teď zjišťuju, jestli jsem si neměla vzít o číslo větší, sakra,,, ale ty mi zase byly volnější kolem nohy, do pytle,,,
Odpovědět
Romi, taky mám problémy s botama..nic si z toho nedělej :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?