Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jaj, tak to jo... já teda lososa dělám jen ty filety, podkovy ne..
Odpovědět
lutsousek no ja delala potkovy poprve auz nikdy vic :-(
Odpovědět
Dobrou noc děvčata a hezké sny ;-) lutsousek: Ještě jednou děkuju za fajn dopoledne ;-)
Odpovědět
Tak jsem se dnes zařekla, že se pustím do svatebních novin a už jsem si je trochu namyslela, tak uvidím, tiskárna už je taky doma, tiskly jsme na ní fotku a supéééééér, jsem si nikdy nemyslela, že by tiskárna udělala, tak krásný fotky, ae taky má nejvyšší rozličení co je, tak aby neudělala :-D to by mě teda nakrklo :-p Mitote: já teda ráda ryby, ale nejraději vánočního kapříka :-) Lutsousek a sehnala jsi ve skladě vše co jsi chtěla?
Odpovědět
jo my mame i papiry na fotky a tisknem doma, je to krasny a levny :-) ssimmikk: ja rada vsechny ryby ale ne s kostickama :-(
Odpovědět
Mitote: taky mám fotopapír, ale přijde mi lepší si nechat třeba ty dva tisíce fotek co mám na vyvolání nechat někde udělat, pač si myslím, že fotmát 13x18 je super a nevím zda je to levnější, když počítáš barvu a papírl, řekla bych skoro nastejno :-) jako na občasnej tisk fotek OK, ale tisknout 2000fotek, což potřebuju, to bych tu tiskárnu zavařila :-D Jsem zvědavá co si zajímavýho dám na té Sardinii, jako něco jejich, doufám, že z toho nebudu srát ještě dva týdny :-N :-D ]-( máte někdo nějáký doporučení co si tam nenechat ujít za jídlo? :-p
Odpovědět
no tak ja 2000 snad ani nevyvolala za cely svuj zivote :-D :-D :-D jnak jidlo nevim no...nekupuj si nic u hladovyho okna :-D jen hotel a restaurace :D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no, jako ty podkovy fakt nekupovat. Nestojí to za to... :-| hvězdička: nemáš zač :-) dobrou noc! ssimmikk: gratuluji k pořízení tiskárny :-D Simi, dej si mořský plody, ty nikdy nezklamou ;-) Hlavně mušle a krevety..
Odpovědět
lutsousek: uz nikdy vic ;-)
Odpovědět
Lutsousek: mušle a krevety? To mi přijde slizký, neví jetsli to pozřu :-D doufám, že se mi neobjeví nějáká vyrážka nebo tak něco :-D ale začla jsme mít obavu, protože letadla zase nelítají, abych se vrátila, kolik stojí loď ze Sardinie do itálie, nemáte někdo představu? Abych věděla kolik sebou euro a nějak se dostala dom :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: :-D :-D :-D toho se neboj. Navíc nevíš, co je dobrý, dokud to neochutnáš! Ústřice, ty jsou slizký..ale mušle jsou lux. ;-) No a loď je hafo drahá... mrkni se na net, na ceny trajektů... Každopádně se sopka už klidní a chrlit by neměla... tak se neboj, že by ses nedostala zpátky.
Odpovědět
Lutsousek: sopce nevěřím ]-( je mi jasný, že to nebude nejlevnější, ale v krajní nouzi by mi nic jinýho nezbylo :-N Takže ústřice si nedám a něco od nich zkusím, byla jsme u moře a nikdy si nic nedala, tady máme zaplacený i jídlo, tak se těším, že něco sezobnu :-) týden nevařit, ty brďóóóóó, aby se míi to nezalíbilo :-D to se mi nestalo tejden nevařit :-D Jinak co jsi ve skladu nakoupila, máš vše? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
ssimmikk: musela a krevety bych nepozrela stejne jako jinou morskou havet :-D jo bbacha kalamary jsou pekne hnusny, takovy tuhy zvykacky, brrrrrrr
Odpovědět
Profilova fotka
ježíííš babizny!!!! :-D :-D :-D já miluju mořský plody a vůbec středomořskou kuchyni a vy to takhle haníte! Víte, jak je to zdravý??? :-D :-D :-D Simi, no jako nakoupila...akorát neměli ty užší organzy. Ale jinak máme všechno! :-) Ještě musím do nejkr.svatby pro truhličku :-)
Odpovědět
lutsousek: tfuj....jeste rekni ze jis kraliky, psi a kocky a koncim s tebou :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: králíky jo :-D :-D :-D nic proti Majoránce :-D :-D :-D
Odpovědět
lutsousek: tsss...ja kdyz vidim kralika v obchode v tom vakuovym obalu tak vidim tu krasnou chlupatou Majoranku ...tfuj :-( jinak uz je holka dobra, uz stehuje a prevraci zachod, tluce s miskou o zem, zere jak za narodak a panackuje :-D dokonce se sklebi na psa :-D uz jen ve stredu vytahnout stehy a je to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jaj, tak to já jsem odchovaná na těch v králikárnách a pak na smetaně od mojí babičky :-p :-D :-D :-D to je vzpomínka na dětství. Ale je fakt, že už jsem ho nejedla tak deset let... Tak to je fajn, že se z toho dostala a je jí dobře!!!
Odpovědět
lutsousek: no ja kralika min pet let nejedla a uz nikdy jist nebudu :-) maja pozna ze jsem ji sezrala nejakyho kamosa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: njn, to je tak, když si to pořídíš jako domácí zvířátko :-) ale já jedla ryby ikdyž jsem je měla doma v akvárku :-D :-D :-D
Odpovědět
lutsousek: to je jiny...kdyby me plaval doma kapr taky ho nezeru :-D
Odpovědět
Lutsousku: mořské plody nehaním, nikdy jsme mušle a nic na ten způsob nejedla :-N jsem an to zvědavá, ale jako zase nejsem na takový jídla zvyklá, tak nevím :-p Nic holky, já jdu do hajan, jinak v týdnu mi dojdou botky, tak jsme zvědavá =-) brou noc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: tak dobrou noc! A pak hoď botky do alba, ať můžeme achat! :-) Tak si na té dovči schválně dej něco z moře a pak mě můžeš nadat, že to bylo hnusný :-D
Odpovědět
no pokud jde o cizi jidla ja jsem strasnej srab :-D uplne neuveritelnej, co neznam to do huby nevezmu :-D ssimmikk: a kde sje objednavala? ja potrebuji na prezuti
Odpovědět
Lutsousek: dám a njestli bdu mít ještě na svatbě srajdu nebo vyrážku, tak uvidíš ten mazec :-D :-D :-D :-D :-D brou noc :-)
Odpovědět
Mitote: mám malinkej podpatek, ta snad nebudou vypadat hrozně, mám je z aukra za 500kč, tak jsem ráda, hlavní je to, aby mi bylo a když jsou nízký, tak v nich vydržím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak já budu připravena k útoku olezlé nevěsty u Belcredi :-D :-D :-D ale nee, neboj. Nic se ti z toho nestane!!! :-) já už se taky loučím a jdu zalehnout, tak dobrou noc a sladké sny!
Odpovědět
tka toje dobry ja aukro moc nemusim, hodn eme irituji ty jejich poplatky za prodavany veci 8-( ja nasla jeden krasny esh p z brna ale vsechyn boty za 1500 a vic :-( ale maji bozi kulaty vejir, ten musim mit :-D to je laska :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko :-) tak jsem holky zase vychytala uper akcičku v Ikey a už mám na altánek všechno..takžeeee....o víkendu ho dodělám a další věcička z krku :-) Simi: kamoška se teďkonc zasekla v Maroku kvůli sopce...měli se vracet v pátek a furt je tam drží :-( Já bych ani zaboha nikam teď před svatbou neletěla... ale tak snad už to bude za ten měsíc v poho ;-)
Odpovědět
Dobré ranko holčiny ;-) Leni a co měli akci v Ikei?? Neměli tam náhodou malý květy na organzu? Včera jak jsme se dívali?Potřebuju, ale nevím kde koupit :-( Asi v nekrasnejsi-svatbe, co? ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?