Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi tak kdo byl a co jste nakoupily?
Odpovědět
kachorka : Byla jsem já, lutsousek a nikaa666 :-) Nakoupili jsme hlavně organzy a nějaké drobnosti, ale to se hnedka sečte :-D
Odpovědět
holky me uz zase nejede notas :-( rano jeste jel a ted uzzase ne :-(
Odpovědět
ahojte nevěsty, nemáte někdo tip na svatební noviny? ;-)
Odpovědět
angebot: ne a nemuzu se k nim dokopat :-D
Odpovědět
:-D dám do alba fotky, co už máme nakoupeno, kdyby se chtěl někdo třeba inspirovat
Odpovědět
čauky holky:-))) už budeme mít oznamka x-) x-) a objednala jsem šatičky pro družičky a pompadurku:_)
Odpovědět
a zase mizím,jdu večer do divadla, tak se jdu chystat :-) :-) :-)
Odpovědět
suki: sikovna, uka oznamka a saty druzickam
Odpovědět
angebot to srdce na auto taky chci ale v bile, vypada hezky? nebo umele?
Odpovědět
mitote : je umělé a vypadá překrásně :-) Na bílou limuzínu jak dělané ;-)
Odpovědět
angebot: ja prave premyslim jestli to nevypada umele i na pohled vis :-) jeslti to neni moc preplacly :-D jeste mam v albu na 18.9. takove zelene srdce, tak mrkni, mezi temito dvema se porad rozhoduji
Odpovědět
Článek se načítá
šatičky mám v albu :-) ;-)
Odpovědět
suki: a tys nekde koupila nebo nechala sit?
Odpovědět
mitote: no mě se líbí ten v albu co máš ty, ale není o nic míň přepláclej než ten co mám já :-D Myslím, že to vyjde na stejno.. Hlavně nikdo to nebude studovat z 20ti centimetrů že.. Takže pohoda ;-)
Odpovědět
angebot: no to ne no ja nevim kterej :-D
Odpovědět
mitote: a máš někde fotku toho bílýho? to nevím jak vypadá...
Odpovědět
no uplne stejne jako ten tvuj jen je bilej
Odpovědět
Ahoj holky, tedca dnes jste na psaní trochu kašlaly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak jsem konečně dorazila domů :) dnešní nákup byl super... akorát tam neměli ty úzký organzy :-( Jak budu mít čas, ještě nafotím do alba ty kravaty... a tchán se mi dneska chlubil bílou košilí, takže další problém vyřešen :-)
Odpovědět
lutsousek : Jo, jo bylo to super a skoromanžel ani nic neříkal, že jsem tam nechala moc peněz, ale byl nadšenej z těch růží co jsem dovezla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: jako z těch živých? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda, vy toho dneska nakecáte... vás ani nestihnu dočíst :-D
Odpovědět
tak já sem jednou za rok jdu a zrovna se tu nic neděje, to je jak naschvál :-D
Odpovědět
lutsousek: Jo, jo z těch živých :-)
Odpovědět
ja ted bastim, jinak luky odvazi znamymu pc ten novej ez asi idesla zakladova deks, to je tak deset tacu ale pry nam to opravi zadara...no jeste ze je to protekcni pc :-D byme asi ranilo...jinak pul dnes jsem spala, pul dne delala skolu a do toho zuzlam tantum verde abych ten krk nejak prezila
Odpovědět
Profilova fotka
já jdu akorát jíst, muž přivezl potravu :-D hvězdička: tak za ty peníze se nedivím, že se mu líbily :-D ty, co jsme brali ke dni matek měly taky úspěch. mitote: a už je ten krk aspoň lepší?
Odpovědět
lutsousek: no vzhledem k tomu ze jsem si prave asi zapichla kost v krku tak nic sila :-|
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: ježíííš... to se mi naštěstí nikdy nestalo. A co jíš? Rybu?
Odpovědět
no udelala jsem lososa a bylo tam moc kosti a ani nebyl dobrej ale takovej nahorklej :-/
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?