Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
ja sjem u tv sama milacek maka :-( maka kazudy vecer :--(
Odpovědět
romca13 : No Lucka Vondráčková má tak celkově lepší písničky než tetka Helena si myslím a hlavně se mi víc líbí její hlas. :-) mitote: No u Lucky Bílé mám ráda jen některý písničky, protože ona má hroznej ječák :-D lutsousek: No vidíš a to si furt stěžujete, že je tu nuda :-D
Odpovědět
hvezdicka: no tak Helene je hlavne zombie ceske kultury po tech plastikach :-D jo tak aj Bilou muzu, a jeste Basikovou, od obou mama uplne vsechny CD npocinaje jejich kapelama jako stromboli a arakain :-D a pak amm sand skoro vsechny muzikaly co se daji koupit...jo a Janu Musilovou zeru a jeji sansony :-P
Odpovědět
Profilova fotka
to koukám :-D
Odpovědět
lutsousek: no sup sup naber kondicku a kecame :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak období černé mám taky za sebou, ale nosím ji i teď (ale ne od hlavy k patě :-D), u nás jede v tv hokej a uchcávacích písniček mám víc :-)
Odpovědět
mitote: Tak Helča chce být pořád mladice, důchodka jedna :-D A basikovou teda nesnáším popravdě :-D lutsousek: Co Ty nepřidáš názor k debatě??? ;-)
Odpovědět
lutsousek : Už máš skoromanžela doma?? :-)
Odpovědět
ja ted prakticky cernou nemam miluju barevne zelene bilou ruzovou zlutou a vsechny barevne kombinace Hilfigera...to jsem azse dnes u nej uchcavala nad trickama :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mně nevadí ani Lucka Bílá, ani Lucka Vondráčková ani Bára Basiková... ale Helenku taky nemusím :-D
Odpovědět
hvezdicka: na Basicku mi nehrabte :-D to je me mladi :-N v Johance z Arku byla genialni 8-) ja jeste nemusim gotta jako jo hlas super ale ty pisnicky =-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: už joo, ale čeká na telefon, kdy budeme mít tu kartičku k dispozici my... jelikož asi bude o víkendu makat. A chtěl jet taky...
Odpovědět
Článek se načítá
mitote : Tak já napsala jen svůj názor, že ji nemusím :-)
Odpovědět
hvezdicka: ja nic nerikam, ja jen rikam na ni nesahat :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
lutsousek : Nebudeme muset si ji půjčovat od Gabči?? :-o
Odpovědět
Ahoj holky Lenienka: to nevím, jen vím, že jedeme do hotelu s plnou penzí, teda letíme =-) pane bože, se snad dám na modlení :-| Jinak písničky si poslechnu od každýho něco, ale že bych vyloženě u někoho žrala, tak to nééé :-D Lutsousek: gratuluji ke zkoušce, šikula, ani jsem nepochybovala, že by jsi to neudělala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: Luci, no asi budeme muset.. nebo já nevím. S tím chlapem mým je hrozná domluva...pořád mám čekat půl hodiny na další akci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: děkujiiiii :-) no koukám, že jsi mi věřila víc než já sobě :-D teď už jen v úterý poslední a hurá na státnice :-N
Odpovědět
s mym chlapem je to taky tezko :-D asi se vsema ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jako před chvílí mi oznámil, že byl na dnešek domluvenej, že pojedeme do Fontány... tak paní volal že nic. :-| Teď čeká až mu zavolá zpátky ten s tou kartičkou... se z něj už fakt pos... :-D
Odpovědět
lutsousek: Veselo máš s chlapem :-D
Odpovědět
lutsousek: aproc jste tam nejely?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: já ani nevěděla, že tam máme jet... to je ten vtip. Až když před chvílí přišel z práce, tak mi řekl: Tak Fontánu už dneska nedám, zavolám jí a přesunu to. :-D Co na to chceš říct?! :-D :-D :-D hvězdička: jj, veselo :-) a to je od rána do večera v práci... a i tak mě stíhá pobavit :-D
Odpovědět
Lutsousek? je to chlap, co po něm můžeš chtít, mně to neudivuje, u nás je to podobný :-D ale fakt jsem ani chvílu nepochybovala, jsem ti věřila na 100%,jsem to prostě věděla, že to uděláš :-) Jinak ve Fontáně budete mít super svatbu, byly jsme to tam omrknout, paní byla příjemná, furt kecala, v pohodě, prostory jsou super, věřím, že tam bude fajn svatba, na úrovni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: jj, je to chlap. Proto se směju a nejsem naštvaná :-) No tak ta tvá síla přesvědčení mi tu zkoušku zajistila, to je jasný! Díky Ti!!! No na úrovni nevím teda... možná když to bude na začátku nazdobený (mnou před obřadem), ale večer to nechci vidět. :-D Ale je fakt, že ty prostory jsou super... i na ten obřad ta louka dole :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Joo, Simi, co ty open office? Zkoušela jsi to?
Odpovědět
lutsousek: no bud se smat nebo ho zabit :-D jo jinak uz mame dohodlou a vybranou altku an saty pro druzicky jen cekame n amiry od holek aby s emohla koupit :-D a bude se siiiiiiiiiiiiiiiiiiiit
Odpovědět
Lutousek: ano, zkoušela a pěkně se v tom dělá, je to jednoduchý :-) ale to se musí asi nějak obnovovat nebo něco, ne? Už jsme si řekla, že si konečně koupím tiskárnu, abych to měla na čem i tisknout :-D
Odpovědět
lutsousek: Luci zítra nepojedeme do toho skladu ne?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi - nepojedeš do té Ikey???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?