Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Ahoj holky :-) Hvězdi, taky můžeš dojet k nám a jet se mnou, to nechám na tobě, ale do toho druhýho asi nepůjdu, ještě nevím =-)
Odpovědět
ssimmikk: Děkuju taky za nabídku. Počkám jak se domluví lutsousek s tím svým a uvidím :-) A jak je to tam se vstupe??? Kdyby chtěl ten můj semnou jet nevadilo by to??? :-)
Odpovědět
no ja jsem taky pro abychom prvne sly do toho Storage, do toho Voneklu bych jela jen v pripade ze by tam bylo neco co ve storage neni a je potreba ale pry je storage lepsi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: a při tom vstupu je to teda jedno? Jako že nás jde tolik?
Odpovědět
snad jo ve voneklu nebyl problem
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Byla jsem v tom Storge a tam puslí na jednu kartičku jen 2 lidi! Nakonec jsme řekly, že jsme nevěsty a pustili nás 3... Jo a bublifuky jsem jaksi zapomněla objednat, jsem si byla jistá, že dojdou. Takže neprodal byste mi někdo 2 bublifuky bílé, jedno jaké? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mění celou situaci :-|
Odpovědět
Profilova fotka
lenya: Vem šatičky někdy na sraz, ráda bych je zkusila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pavlikce: Já koupila kravatu bílo-zelenou na Aukru. Mrkni a vydraž si třeba levně: http://www.aukro.cz/item1028117787_lu...
Odpovědět
kachorka: Tak to je průser, protože kartičku má jen Gabča ne??? A ta bere Niku a ssimmikka,ne??
Odpovědět
Profilova fotka
tak srázek bude za dva týdny opět??? já už se těším :) zase :)
Odpovědět
Profilova fotka
kachorka: ta kravata, co jsi dala odkaz je naprosto úžasná. přesně nějak takovou si představuju, i v té žluté. akorát tato je moc sytá. :-( potřebovala bych světlounkou. jinak holky díky, zkusím ještě tu vaňkovku a orlí. jsem netušila, jaký bude problém sehnat žlutou kravatu ]-( bože to jsem si zase na sebe něco vymyslela ...
Odpovědět
Článek se načítá
aha takze muzu vzit jen jednoho cloveka? no tak se musime nejak prostridat holky proste na deset tam pojedu treba ja a ssimmikk do jedenacti vypadne, v jedenact najedou dalsi dve kterym ju predame, pak dyztak dalsi a jak skonci posledni tak si pro karticku zase dojedu...jinak to asi nepujde 8-(
Odpovědět
Áhoj holky, jsem tu jen na skok, tak OK, Tak pojedem Mitote už na 9.30hod. a je to, ať tam pak holky nechodí do noci, protože je to fakt na víc jak hoďku =-) Mně to vyhovuje hned ráno, pak chceme jet pryč, ale podřídím se většině :-)
Odpovědět
jo slo by to tak no...jinak nevim jak...a je tu teda pekny ticho :-/ tak napiste kdo vse jede, ja, ssimmikk. lutsousek, nikka, hvezdicka....kdo dal? takze mitote+ssimmikk 9:30, lutsousek+hvezdicka 11:00, nikkaa 12:30
Odpovědět
Tak když tam pustily tři holky, tak se může Nikaa k někomu přidat, ne? Myslím, že by to šlo ukecat nebo by prošla jedna s ní, šla ven a prošla by s druhou, ať tam nejde sama, co? Ale jinak na 9.30hod.souhlas ;-) Ticho je tu otřesný, dřív bylo aspoň co číst, teď je to tu horší, jak v márnici :-|
Odpovědět
presne tak vsichni to pekne flakaj...hm ale me uz taky v hlave stresi zkousky :-/ kor kdyz nemam zapisky :-D
Odpovědět
holky ahojte, až bude zase sraz, pošlete mi prosim někdo zprávu do IP, nestíhám Vás číst :-) Jinak jak jste se bavily o tom obchodu na Orlí, tak manža si tam koupil taky nádhernou košili, regatu i manž.knoflíčky, ale je fakt teda, že e-shop je o dost levnější, což nás teda pak dost zklamalo no.. :-|
Odpovědět
angebot: skoda mohla ses tu zeptat no :-(
Odpovědět
mitote : no to byla taková akce kulový blesk :-) měli jsme to vyhlédnuté v jednom eshopu, ale tam nám paní řekla, že to nejde zkusit, tak jsem našla tento obchod, tam se nám to moc líbilo, tak jsme to zrovna koupili, i když nám paní řekla, že přes eshop je to levnější.. bylo to perfektní, tak jsme to vzali no.. co už teď :-| ;-)
Odpovědět
zak u kosile je rozdil asi stovky nebo u te nasi ale u vesticky uz je to sila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky...já nemůžu tak pozdě....ve 12:30 sestřenka má narozky myslíte, že by nás tam ráno nepustili 3? V Makru to šlo taky ukecat vždycky
Odpovědět
Profilova fotka
kači: dík ta kontakt...Nakonec jsem včera mluvila s mamkou a ona má nějakou holku v Boskovicích, takže asi pujdem spolu nakonec tam :-) Holky, bude některá z vás dělat svatební noviny? Já se k tomu pořád nemůžu dostat, už od vánoc to mám rozhrabané :-D
Odpovědět
Dobré ranko holky :-) nikaa666: Leni já se taky na ty svatební noviny chystám. Včera jsem prošmejdila net a asi dva vzory se mi líbily, takže si to nějak upravím a udělám to podobně. Jinak v jakém programu to děláš?? Já to budu dělat ve wordu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-) hvězdička: tak s tím Storgem teda nevím jestli pojedeme... Ale jestli jo, tak tě vemem do auta :-) Včera F. dojel z práce až o půlnoci, tak nebyl čas to moc rozebírat. Dneska slíbil, že to proberem, tak dám večer vědět. Jinak svatební noviny nedělám... nechce se mi to sepisovat. A navíc bych musela jít k tchýni pro fotky a to už se mi vůbec nechce. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: zatím je dělám jen na papír :-D mám vytisklejch hafec vzorů a vybírám co kam dám :-D Fotky už mám jakš takš pohromadě...ale nějak se mi stratila fotečka babiččiné svatby :-D musím vyšmejdit někde novou. Ještě nevím v čem to budu dělat..asi si nechám poradit nějakej vhodnější program než word a excel...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky a zkoušely jste to dělat v MO Publisher? Je to super na letáky, brožury, etikety atd. Já v tom dělala ty jmenovky, viněty atd. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: tak to zkusím..dík za typ :-) je to volně ke stažení?
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: no měla bys to mít přímo v počítači. Patří to k wordu, excelu atd. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tady je zase mrtvo :-/ holkyyy já si chci povídat... za chvíli mám zkouško z práva, nervy mám na pochodu... potřebuju přepnout :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?