Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Ahoj holky :-) Tady je teda mrtvo :-( v kolik chcete jet v nedělu do toho velkoskladu? Mně by se to hodilo co nejdřív, skorom anža chce jet na sever.moravu =-) :-N
Odpovědět
ssimmikk: no tak to si porid letadlo na nedeli :-D
Odpovědět
Mitote: no občas bych to letadlo opravdu potřebovala :-D ani né letadlo jako tryskáč :-D
Odpovědět
ssimmikk: zkus vojaky treba budou zase vyprodavat nejaky ojety :-D jo mam hotovou prvni celenku pro druzicky, vysla me cca na 30Kc kdyz to zaokrouhlim nahoru a je bila s maslickou a delala jsem ji asi 5min :-D
Odpovědět
Mitote: díky za poslání :-) jinak to je fajne za 30kč a za 5minut hotovo, pak hoď foto ;-)
Odpovědět
ssimmikk: potrebuji zmensit foto jsme u lukyho na ntb a tady nic neni nemuzes mi prosim zmensit par fotek abych je sem mohla hodit? prosiiiiiiiiiiiim
Odpovědět
Profilova fotka
ahooj, jsem se zase byla zmordovat na cvičení :)) asi jsem vypadala hodně jetě, jelikož mi paní dala 15min masáž jako bonus.. :-D
Odpovědět
je to bych si taky dala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, nebylo to špatný :-D
Odpovědět
tak kdo mi zmensi ty fotecky? :-( halo
Odpovědět
Profilova fotka
mi to pošli na mail
Odpovědět
lutsousek: ho dmi ho do ip
Odpovědět
Článek se načítá
Mitote: klině mi to pošly :-) nebyla jsme tu sorry :-|
Odpovědět
no tak mi nekdo poslete mejl :-D kde nic tu nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: máš ho tam :-D
Odpovědět
lutsousek: ty uz taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak už to máš zpět :-D
Odpovědět
dikec a rovnou muzes rici jak se ti libi lukasuv vohoz a celenka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: není zač :-) Luky je švihák lázeňský! Ta vesta s regatou vypadá krutě. Ta čelenka je dobrá na samovýrobu. To je pro ty malý družičky?
Odpovědět
lutsousek: no taky ten jeho vohoz stal skoro jendou tolik co muj :-D jojo pro male :-) jinak pro ostatni tady je komplet vohoz chlapa a ta celenka http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jen bych nechala Lukymu zkrátit ty rukávy u saka. Manžeta má 1cm přesahovat rukáv saka. Má to fakt dlouhý... a vypadá to, jako by mu byl velkej. :-| Jako nemyslím to špatně :-) je to můj názor a navíc je to i pravda.
Odpovědět
lutsousek: jo to budem resit jakmile koupime manzetove knoflicky tak pak nekam skaknem a jeste to upravime :-) nohavice uz ma ok :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata! Tak jsem dnes byla na gelových nehtech u nás za 250 Kč a krása. Nemám umělé, jen moje s gelem a francouzskou manikúru ;-) mitote: No nejsou mu hlavně dlouhý ty rukávy u košile??? Já chci taky nálet do Ikei :-D
Odpovědět
Holky, já jdu do vany a asi raději do hajan, dnes je den vyloženě na hovno ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
kachorka: tak to je super cena za nehty! Já mám právě taky jen svoje potažené gelem... ale platím 350 u kamošky.. :-|
Odpovědět
kachorka: no nenamahal si je ohrnout a zapnout :-D jinak mu jsou akorat jo ja u kamosky platim za to stejny co vy 400 :-/
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: Půjdu ještě 2 x, ale před svatbou má dovolenou, takže budu muset jít už týden před tím v pátek. Tak jsem vymyslela, že mi dá pod gel sv. výzdobu a aby ji nikdo neviděl, tak mi to přelakuje růžovým lakem, který si na svatbu odlakuju a zůstanou mi krásné ozdobené nehtíky 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
kachorka: :-D :-D :-D hej, tak to si krutě vymyslela!!!! to by mě nenapadlo... super!
Odpovědět
Profilova fotka
holky dobrou noc :) jdu do sprchy a spát...
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak ty popůlnočky jsou k dispozici ;-) kdo máte zájem, dejte vědět. Cena 190,- Kč :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?