Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
lenya79 : Tak o nic jsi dneska nepřišla...moc jsme se tam dneska nezdrželi, ale jinak to bylo fajn :-) No já bych se tam chtěla podívat, ale nemám s kým :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem tu, ale jen na chvíli než ulehnu do pelechu
Odpovědět
ja jdu nahazet fotky z dnesniho nakupu a pak nakres saticek :-)
Odpovědět
ktere jsou nej? http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Ahoj holky :-) Lenya: to jen někdo o něo nepřišel, víš ;-) příště ti to snad vyjde :-)
Odpovědět
Mitote: tak to nevím, všechny mají něco do sebe, záleží tak jaká je to zelená a jak si to představuješ, všechny nákresy jsou super :-)
Odpovědět
Ale asi ty první nebo třetí, kde je ta barva na střídačku =-) ;-)
Odpovědět
no ja jsem pro dvojky nebo trojky :-) jinak limetkova zelena a smetanova stuha :-)
Odpovědět
Mitote: nevím, všechny vypadají dobře, v tom ti neporadím, každý mají něco do sebe ;-) jsem ti poradila, co? :-D
Odpovědět
no to jo :-D no jako stejne ta stuha bude asi oddelavaci :-) a jeste svedkyne se vymrucela prehoz pres ramena jako mam ja :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko tak jsem promokla cestou domů uplně durch :-D :-D Ale stejně to včera nějak rychle uteklo :-( mitote: v neděli bych jela :-) tak mi pak dejte vědět kterou...pro mě samo čim dřív, tim líp :-D
Odpovědět
Dobré ranko :-) mitote: Taky bych v neděli ráda jela, takže bych byla moc ráda, kdybys mi dala taky vědět :-) nikaa666: No včera jste utekly hrozně brzo :-(
Odpovědět
Článek se načítá
nikaa: no hned tuhle ne :-D az po vyplate :-D vcera me tech 700,- trochu zruinovalo :-D
Odpovědět
Ahoj holky, takže ke srazíkům ještě něco dodám, to že tam včera zůstalo nezaplacený pivo za 29kč to je v pohodě, ale jako,že Lutsousek platila v mamutovi 100kč navíc to už je dost, takže si to buď každá bude psát nebo si to hlídat, protože nejde, aby někdo za někoho něco pokaždý platil ;-)
Odpovědět
ssimmikk: hej tak to je haluz :-D jeste ze jsem tam nebyla :-D
Odpovědět
No to bylo poprvé v Mamutovi, teda myslím, že mi to tak Lutsousek říkala a tam jsi byla taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jdu vás jen pozdravit. Jsem zavalená prací a po obědě jdu k zubaři a asi se už nebude vracet - chci se mrknout do dalších obchodů na šaty a taky reklamovat ty kraťasy s jinak dlouhýma nohavicema :-D Dneska mi psala sestřenka, že mi udělá dort přesně podle představ, jak jsem jí napsala, tak jsem happy :-) Pěkný den všem :-)
Odpovědět
ssimmikk: aha :-) ale v tom mam nastesti svedomi ciste, sve jedno vino a tiramisu jsem si pohildala a zaplatila :-D
Odpovědět
Mitote: to je jedno, kdo si to nezaplatil a věřím, že to bylo nevědomě, ale mělo by se s tím něco udělat, aby nakonec naplatil ten kdo odchází poslední furt něco :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-) včerejší sraz byl super, ale neobvykle krátký na naše poměry :-D S tím placením je to fakt. V tom mamutovi jsme s Peťou odcházely poslední a zůstalo tam několik nezaplacených vín... a včera to jedno pivo. Jako o nic nejde, to se prostě stává, když se pije. Ale včera se ani tak moc nepilo :-D lenieka: Jinak dlouhý nohavice? To je dobrý teda :-D S tím dortem super!!!
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: jsem si ani neuvědomila, že ta nevěsta má stejný šaty jako ty. Ale jsou krásný a má je super nafocený od Bigoše. I ty velký družičky měla krásně vyladěný... to hned musím ukázat těm svým :-)
Odpovědět
Lutsousek: kde jste včera přišly k tomu sněhu? :-D
Odpovědět
lutsousek: videlas uz finalni navrh mych druzicek? :-D jo a z te co delala porad problemy ve finale vypadlo ze me rekla ze pujde jen aby me neurazila ze jinak ona se svatbama nesouhlasi a nidky se vdavat nebude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: no haluz jako :-D :-D :-D jsem došla do auta a Filip se mě hned ptal, proč jsme čuměly na to auto jak na divnej úkaz :-D Že to vypadalo jak sníh v noci?? No a byly to květy od třešně. :-D Jsem si připadala jak debil...
Odpovědět
Lutsousek :-D jsem si říkala, že je to nějáký divný a ty hned, že e to sníh, tak jako proti gustu......... :-D ale aspoň byla sranda :-D Mitote: bych jí řekla, ať teda za družičku nejde, pokud to neuznává, že by mi to nevadilo a máš o starost míň ;-)
Odpovědět
Mitote: kdy chceš jet do toho skladu? já bych potřebovala co nejdřív, nejlíp tento týden? :-N
Odpovědět
ssimmikk: taky se tak stalo a hned se prihlasili dve ktere se mohly pocurat aby sly za druzicky :-D :-D :-D
Odpovědět
ssimmikk: co tam potrebujes? :-D no nejaka nedele...ja nevim....kolikateho je tato nedele a kolikateho ta pristi? nebylas tma nahodou vcera? :-D
Odpovědět
Mitote: takže ti za družičku nakonec nejde a půjde jiná?
Odpovědět
Mitote: myslela jsem ten druhej sklad, jak jsme se domlouvaly, do toho včerejšího bych asi už nešla :-D ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?