Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: mame jich plnou zahradu...nase Julinka je papa taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, dneska bohužel srazík nestíhám :-( Ale příště přijdu. Jinak dovolená na horách byla skvělá, sněhu mraky, sluníčko, moc jsem si to užila.
Odpovědět
nikaa: a odkud jsi? nemuzu se pro par stavit prosim? potrebuji do ni dostat ziviny a pry je to nej
Odpovědět
Profilova fotka
No bydlím v Blansku a domeček máme v Rájci-Jestřebí :-) Klidně se stav, si můžeš narejpat kolik chceš 8-)
Odpovědět
jejky jak je to daleko od brna? nemate to pocurane od psu?
Odpovědět
Ahoj holky, můžu se přidat k Vám? Jsem ze Židlochovic (teda ještě dva roky zpátky Brnem odkojená :-D ale museli jsme se přestěhovat) a netuším, jak často sem budu stíhat nakukovat, protože mám doma už dvouletou potvůrku Simču, ale ráda se k vám podívám na nějaké svatební tipy atd. Svatbu máme 4.9. a kvůli dcerce je to takové vše ,,za pochodu" , příjde mi, že nestíhám a nemám zařízeno ještě nic a asi to bude celkem v ten den díky ní estráda, nepostojí a neposedí ani vteřinu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no je to necelých 40km :D od psů? di ty.....to je celé oplocené :-) janula2008: ahojek....no jasně že se můžeš přidat ;-) Tak povídej...už máš šatky? kde bude hostina a obřad?
Odpovědět
nikaa: proberu to se skoro manzou jestli nenajdem nekde bliz a dyztak se stavime dnes nebo zitra ale to by bylo az vecer :-D fakt neva?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: dneska je to passe :-) jsem na sraziku :-) ale zitra k večeru se klidně stavte :-) A ty nepujdeš na srazík?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, takže dneska ve 4 v Maxovi? Budu od 1 lítat po městě, tak se sem už nedostanu :-) janula2008: ahoj, vítám tě :-) mitote: tak to tam dneska v tom skladu pořádně oběhejte a dej vědět, taky tam chci pak zajet. A na sraz dneska nepůjdeš? Teď jsou pampelišky všude, tak určo budeš mít pořádnou zásobu :-) my je trháme pro želvy... v okolí Kuřimi, České je jich plno.
Odpovědět
Nika děkuji za přivítání, zkusím dnes večer zapracovat na albu ;-) šaty mám půjčené z Krissbey na Úvoze (ta ženská tam je úžasně příjemná, snad se budou šaty ženichovi líbit, myslím,že z toho co jsem zkoušela jsem snad vybrala dobře =-) ) určitě taky vložím foto, ale musíte si odmyslet neučesanou a nenamalovanou hlavu :-D Obřad budeme mít tady v Židlochovicích na radnici, oběd bude www.pavir.cz a večer chystáme pro cca 40 lidí posezení s grilováním na Robertově vile taky tady v Židlochovicích (je to taková historická budova), starají se nám o to právě majitelé Paviru, kteří tam mají prostory, hlavně doufám, že vyjde počasí, aby mohly být altány i venku. Hrát by nám měl Honza Hlaváček. Zatím tak mapuju tady ty stránky a orientuju se v tom, co všechno je potřeba zařídit, chodila jsem jen na partnerské www.modrykonik.cz, které jsou zas celé jen o dětech. ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janula2008: Jééé Kriss Bey, tam se mi taky líbilo a měla jsem tam zamluvené šatky :-) jsem zvědavá, které si vybrala ty ;-) Zrovna od tama má i Suki šatky :-) Je to tam teď nějaké populární.....Židlochovice moc neznám, ale ta vaše restauračka vipadá zajímavě ;-) No a počasíčko, snad vyjde ;-) Já mám 2.9 narozky a většinou to slavíme na zahradě a většinou bývá krásně :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Nik, vložila jsem ti je do alba ;-) na mě se shání šaty celkem na pytel, co jsem tak viděla,protože i bez bot mám 182cm, takže jsem pěkná žirafa a všechno bylo kratší, no a po Simči mám ještě širší boky a v podprsence nic nic, takže co sedělo na délku, nesedělo přes zadek atd :-N
Odpovědět
Ahoj holky :-) Jqanula vítám těmezi nevěstama, taky mám dvouletou rošťandu, přesně, jak píšeš, takže vím co to je zařizovat svatbu, dnes máme srazík, nechceš dojet? Někdy bychom měly podniknout setkání i s dětma, to bude sranda, dkyž se sejdou dvě neposedy :-D jinak Simča je moc pěkný jméno ;-) taky jsem chtěla Simonku, ale skoromanža nechtěl mít mladou a starou :-D Jinak já holky valím, budu tu zítra,večer jdu na srazík, papapapa
Odpovědět
Ssimikk, na příští srázek se třeba přidám, dnes ještě ne, ale děkuji za pozvání ;-)
Odpovědět
Ahoj všem :-) :-) Vidím, že Kriss Bey je IN :-D :-D Vítám Janču :-) :-) :-) Šatky máš pěkné, sedí ti :-) :-) Já mám taky 2,5 letou treperendu,takže vím p čem mluvíš :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janula2008: no moc hezké;-) sluší ti....a ta výška...páni... Ty co jsou na fotce za tebou vystavené ( na té druhé ) jsou napodobeniny těch mojich ;-) jsem je viděla za výlohou :-D Teď letím na poradu...t
Odpovědět
Ahojky, tak ten slet na velkosklad nestíhám :-( Teď jsme teprve dorazili z nemocnice, ale štve mě to, že jsem to nevychytala :-( Tak večer na srazíku :-) Jo jinak zdravím novou nevěstu - janula2008 krásný šatky :-)
Odpovědět
lenya79: Leni a jak se může do těch velkoskladů?? Na ŽL nebo ještě něco potřebuješ?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi - http://www.beremese.cz/album/view.php... není to ta kravata, jak se ti líbila?? já teda dojdu tak po půl šesté, ještě musím jít něco vyzvednout,, těším se na vás
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dnes taky na chvíli dorazím. Ve 4 mi to vyhovuje. Normálně mi od 4 začíná power joga, ale dneska nejdu, takže se na hoďku dvě zastavím :-)
Odpovědět
romca13 : Jo no, ale mě pak přišla spíše růžová :-| Tu co máme jsem maximálně spokojená :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak přemejšlím, jestli si mám jít pro obídek, nebo si šetřit místečko na žebra :-D :-D hvezdi: prej tam musíš mít ještě nějakej minimalni obrat :-(
Odpovědět
nikaa666 : To znamená co??? :-o Leni doneseš mi dneska ty srdíčka a tu organzu?? Kolik to dělá nevíš?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: já bych řekla, že si je dáš tak i tak :-D Zítra budou odeslány podprdy, takže v pátek by mohly přijít 8-)
Odpovědět
lenieka : Leni a už máte ty prstýnky??? ;-) Jak tak koukám na ty alba, kdo už to má za sebou, tak už se nemůžu dočkat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, už se těším! My jsme byli v tom velkoskladě Storge nebo jak v Horních Heršpicích a kamoška tam měla s sebou nějakou kartičku od nich, třeba něco jak do Macra... Přítel je podnikatel, bylo to na jeho hospodu.
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi: donesu všechno....mám to ssebou :-) Napíšu ti to do IP kolik za to... leni: no když teď pujdu na obídek tak si dám asi něco menšího ;-) O víku tam jdem s holkama na žebírka a pak pařit, takže tento týden o ně nepřijdu :-D podprdy supeeeeer :-) jsem teda napnutá jak kšandy, jesi bude sedět 8-)
Odpovědět
nikaa666 : Abych na to měla je totiž vysoké datu :-D :-D :-D
Odpovědět
nikaa666 : datum :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?