Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
angebot : Tak to hodně štěstí :-) Příjdeš zítra na sraz?? :-)
Odpovědět
hvezdicka07 : zítra ne, bohužel, právě se musím učit na ty příjmačky.. jsem udělala všeho všudy dvoje TSP... Ale tak aspon to zkusím, školu dělám i tak, ale toto by mě bavilo víc.. ;-)
Odpovědět
angebot : No pro mě jsou TSP opravdu záhadou :-D Kdo to vymyslel byl buď genius nebo naprostej debil, ale zatím jsem slyšela to druhé :-D
Odpovědět
hvezdicka: a jindy pozdej nemuzes?
Odpovědět
mitote: No jedeme tam na 8, tak nevím, kdy budeme hotový :-( A ve středu by to nešlo??
Odpovědět
hvezdicka: no to zrovna vubec to budu ve skole zehlit dva prusery po terminu :-D
Odpovědět
mitote: A co pátek ?? ;-)
Odpovědět
hvezdicka07 : Luci TSP nejsou o tom, abys je vyřešila celé :-)) Stačí perc. 50 a už se můžeš dostat ;-)
Odpovědět
hvezdicka: moment mrknu kdy psala ze je v praci a muze mi to dat
Odpovědět
angebot: Já vím, ale já nevyřeším ani tu půlku :-(
Odpovědět
no v patek jedine odpo ale to zas nevim do kdy ma asi Vonekl nebo co to je otevreno :-(
Odpovědět
mitote: Tak to se nedá nic dělat no :-( Jedině, kdyby jsme se vrátili brzy, tak bych jela, ale to nevím, jestli to výjde. Vidím to tak do 11,12 hod u toho dr. :-(
Odpovědět
Článek se načítá
no uvidime co jeste ostatni holky, Simmikk, Luc a Nikaa :-)
Odpovědět
mitote: Se ti taky přihlásili, jo? Jako Luc1979? :-)
Odpovědět
ano ano prihlasily :-)
Odpovědět
mitote: Super a nepojedeš tam víckrát?? ;-)
Odpovědět
hvezdicka07 : já taky ne, ani omylem.. mám max. 25 bodů.. a i to stačí, zkus to a uvidíš :-)
Odpovědět
angebot : Tak příští rok :-) Teď už je pozdě :-(
Odpovědět
hvezdicka: no to nemam paru :-) kdyz nevim co tam je :-D jo a jinak definitivne rozhodnuto pro lilie :-) jo a majoranka je doma...ma teda jizvu pres cele brisko, asi 7cm a prisla o dva ceciky...takze ma ted totalne sterilni a upravenou klec ze nesmi skakat ani se natahovat....a basti vitaminky...zitra mame volat jak nam je a za tyden kontrola...jen doufam z eji to moc neboli, porad lezi a odpociva chuderka moje, ani bio mrkev nechce
Odpovědět
no holky ja jeste zvazuju a mam v hlave cerva ze si dam na dalsi rok prihlasku dalkove napsychologii...ten vycvik je paradni, dostal me a chci to delat porad :-)
Odpovědět
Ahoj holky :-) Tak já zítra snad dorazím, pokud skoromanžu neodvolají na nějákou cestovku :-|
Odpovědět
takze POZOR: zitra ve 12h se ze Stareho liskovce odjizdi do velkosladu, jedou dve auta...ja a z amnou ssimmikk...takze ja mam tri mista a plus nejaka ssimmikk...mohu nekoho vzit drive na trase lisen - bohunice - liskovec... kde jdede necht napise do me IP
Odpovědět
jo a tchynka mi vcera dala 9 balicku ubrousku, tri druhy...no nevim co s tim budu delat :-D je toho moc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem byla v neděli ve Voneklu i v tom S... nevím, jak se to jmenuje. A ten druhý je daleko lepší - větší. Mají tam toho hodně, určitě se vám tam bude líbit ;-) Hlavně mají suprový ceny! To pak člověk fakt nechápe, jak na tom vydělávají v těch obchodech, e-shopech apod. Ještě, že jsem si nic neobjednávala přes net, bych byla akorát nas.aná...Tak ať dobře pořídíte!!! ;-) Zítra bych možná na srazík došla, ale nevím, jak se zdržím u bráchy, jdu jim dát oznamko. Leda někdy k večeru, ještě uvidím..
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko :-) Holky, jak se dostanu do těch velkoskladů? Stačí živnosťák?
Odpovědět
nikaa: n v tom voneklu prave musis mit zivnostnak plus jeste nejaky minimalni obrat, proto to mam pres tu kamosku
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak se mi tam podivejte po těchto umělohmotnejch kouličkách....maj je všude děsně drahý :-( http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
nikaa: mrknem nastesti po tech taky koukam ale ty ceny :-p dyztak mi dej do IP cislo na sebe a ja ti napisu kdyz budou kolik stoji abychom tije dyztak vzali
Odpovědět
Profilova fotka
tady dneska nikdo neni? Já zas měla kočky sen....byl den svatby a já neměla ani šaty vyzvednuté, altán nachystaný, nehty udělané...nic se nestíhalo a ještě k tomu většina lidí nepřišla....děěěěěěěs
Odpovědět
pekny no :-D me uz se o svatbe dlouho nezdalo...ani na to ted nemam tolik casu a myslenek, musim dnes sehnat leky na bolest kralikovi a vvyzivu a navic do nej musim strikackou rvat vodu s medem protoze neji ani nepije...jo a jeste pampelisky....takze kdo mate v lizkosti pampelisky?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?