Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
miote, to je jasný ;-)
Odpovědět
suki: co? :-D
Odpovědět
mitote : Tak dík :-)
Odpovědět
jj ja valim se zubama a pak pro majoranku, od osmi ji operuji tak drzte tlapky
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: taky bych se přidala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-) suki: ty šatičky jsi vybrala moc pěkný, mně se na tobě hrozně líbí! :-) mitote: jéé, dej fotku do alba! A na tu šířku si zvykneš... my teda máme jen 3mm, ale sposta holek s tenkýma prstíkama mají široký a naopak si to chválí :-) A s tím noťasem to znám :-D ale ten můj už pak nejel... Jinak ten sraz teda ve středu? hmmm, no uvidím. Chtěla jsem jít cvičit na ten pp... do kolika tam budete? To cvičení je až v 6. A do té Nejk.Sv. bysme teda mohly zajít jeden den... už začínám být ve stresu, že nemám ani roličku organzy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, tady se mluví se srazíkem ve středu...ale mě je to celkem fuk..když vás hodně nebude moct, tak bych to klidně viděla i na jinej den :-) A s tou výzdobou to mám právě stejnej pocit :-D takže bych tam nejraděj zašla tento nebo příští týden :-) Budou mi dělat organzový stuhy na přání, tak aby to stihly ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak hoky..kde jste kdo...halooo srazík :-) kdy kdo můžete...sem s tím
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: No já bych v tu středu zaskočila po cvičení, ale došla bych až kolem 7 a to je vcelku pozdě. :-| A Kačka taky nemůže, říkala, že jde na nehty... tak co zítra nebo čtvrtek? A mohly bysme to spojit v ten čtvrtek i s tím nákupem :-) Záleží, do kolika jste v práci. Jé a tobě ji budou dělat tyrkysový ty stuhy? Já to chci vidět všechno na živo, jak ty barvy vypadají, abych si to uměla představit pak na těch stolech. Potřebuju toho fakt hafo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: vy máte prstýnky jen 3mm? Podle fotky bych tipla víc :-) Líbí se mi stejný styl prstýnků, jaké máte vy, ale právě nám říkali, že by musely být aspoň 5 mm. Asi máš hodně malé kamínky, že? V kolik je sraz nevím, ještě tu konkrétní čas myslím nepadl. Já jestli půjdu, tak taky jen na chviličku..
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka: Jj, Leni, ty jsou jen 3. Já myslela, že 4mm a ono jen tři. Ale my právě chtěli tenký... Kamínky jsou malý, ale vzhledem k velikosti a šíři prstýnku, jsou akorát. A aspoň ty kamínky nestály majlant. :-) Můžu je donést ukázat na sraz.
Odpovědět
Ahoj holky, na sraz bych šla taky a je mi vcelku jendo, kdy, ale ve čctrtek a pátek určo ne :-| a co zítra? Když vás spousta nemůže ve středu? Třeba v 17hod.? Zítra bych měla možná i jistý hlídání :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
zítra by to šlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zítra můžu po 17. hodině, ve středu po 15. a ve čtvrtek taky po 15. hodině,,,, a v pátek nemůžu, jsem do osmi v práci
Odpovědět
No tak to je fajne, zítra by to teda šlo, kdo se ještě přidá? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
oki...zítra klidně můžu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: taky nechceme široký. I když jsou diamantíky malý, tak ti nezanikají :-) Kamoška má 3 malé diamanty, ale každý zasazený jinde a moc vidět nejsou... Kdybych šla na sraz, tak by jsi je vzít mohla. Ale uvidím až zítra, jak to se mnou bude, něco na mě leze :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Luci: a ve čtvrtek bysme mohli do pro tu výzdobu :-)
Odpovědět
No tak já jsme pro aby se udělal sraz zítra, ale pokud chcete tu středu, tak se podřídím ;-) Nikaa: kdy chcete jít pro tu výzdobu, myslím v kolik? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka: No to je právě i tou šířkou a velikostí, že nezanikají :-) Na mě ty široký prsteny vypadaly hrozně... budu ho nosit zároveň se zásnubním a ty široký jsem měla jak dlahu na prstě :-D Jj, klidně je odpečetím a donesu :-) nikaa: to bysme mohly! Chlapa tam přemlouvám jak dlouho a pořád nemá čas... tak tam uděláme nálet :-)
Odpovědět
Teda já ani nevím, jak máme široký prstýnky, to abych je šla taky vybalit a změřila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: přesně, široké se mi taky na sobě nelíbily... Jsem ráda, že aspoň někdo tu je zastáncem úzkých prstýnků :-D Jestli je máš zapečetěné, tak na to kašli, podívám se po svatbě ;-) ssimmikk: já právě tu šířku celkem řešila. Ale to je tím, že nám je zlatník bude dělat na zakázku a moc vzorků tam nemá..
Odpovědět
tak holky, kdo chce jet a muze zitra? jinak jsou pakl jeste dalsi dny ale cim driv tim lip :-)
Odpovědět
lenienka: to my nee, nám prstýnky sedly, jak je měli udělané, tak jsme na nich nic neměnily ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka: neee, já jsem si jen tu papírovou krabičku přelepila páskou, abych na ně nečuměla :-D takže je můžu vzít! stejně jsem je dlouho neviděla, tak aspoň bude důvod :-) No pro mě jsou úzké lepší..zásnubák mám jen 2mm a na mojí ruce je i tak dost výrazný. Takže když k tomu dám 3mm snubák, tak mám 5mm na ruce a to je až až :-D ssimmikk: hlavní je, že ti sedí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: tak jo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no já dělám do 15:30...takže potom můžu mitote: no zítra bude ten srázek :-( to asi nepujde
Odpovědět
Ahojky holky, tak pokud chcete srazík zítra, tak nemám námitek, ale mohla bych až po 4 :-(
Odpovědět
Profilova fotka
já zítra můžu po 17. hodině,,, přial bych až tak v 17.30h
Odpovědět
lutsousek děkuju x-) x-) x-) Ty máš taky nádherný šaty...mně by teda takový neslušely, ale ty jsi v nich jemná...krásná x-) mitote no že je jasný,že si nemůže každýho s kým děláš pamatovat :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?