Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
suki : Takže vyhrály ty šaty č.3?? lenya79 : Leni on pan Kožíšek za to teda asi nemohl..nám je slíbil taky v určitý čas a nedodal, ale pak se nám taky omlouval a chtěl nám je osobně dovézt, ale nakonec jsme si tam pro ně byla sama a paní se mi taky moc omlouvala :-) Takže chlap jako zase poctivej :-) Tak už se jim to narodilo jo? A co mají??? Já tam ještě musím jít pro nějakou výzdobu :-) Ale byla jsem tam tento týden a měli zavřeno :-(
Odpovědět
Suki: taky jsme se blbě ptala, takže nejsi sama, tam ti hosti píšou přání nebo něco namalujou a po svatbě si tam mů¨žeš dát i fotky :-)
Odpovědět
ssimmik ajo :-D ajo tak to nemám,popřemýšlím,asi taky pořídím,kde to sehnat??? hvězdi...ano,dnes jsem je byla zkusit a jsou fakt krásný,něžný jemný a perfektně padnou :-) :-)
Odpovědět
Jj, taky se do nejkrásnější svatby ještě chystám :-) třeba se tam potkáme, musím tam co nejdřív vyrazit ;-)
Odpovědět
Dobrou noc holky :-)
Odpovědět
Suki: taky nad knihou furt přemýšlím, myslím si, že nemusí být špatný, když ti tam někdo něco písne nebo čmrkne, ale aby to taky někdo udělal, když se bude tancovat a pivo poteče proudem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: snad to nebude tak hrozný, ne? ;-) aspoň víš, že nejsi sama, já v tom jedu taky :-D včera jsem to obrečela, dneska z toho už mám skoro srandu :-)
Odpovědět
JJ,ale to stačí nějakéj pěknej deník...nemusí to být na míru ne???? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: ano, je to poctivej férovej chlap. Prostě když je zprostředkovatel a ne výrobce, tak je to blbý. A lidi pak jsou samozřejmě naštvaní na něj, i když on za to nemůže. My tu knihu měli mít asi před 14 dnama už, pak že včera, tak tam přítel pro to jel a nebyla, tak nám ji dneska dovezl až domů. Narodilo se jim to včera, mají holčičku ;-) A tu knihu nám vyloženě dělali na zakázku, protože ji vůbec jinak v nabídce neměli....Takže nám vyšli max. vstříc. Ještě taky potřebuju něco na auta, tak to asi koupím u nich, ať jim aspoň uděláme ještě nějakej kšeft :-)
Odpovědět
Śuki: nevím, taky bych řekla, nevím jakej je rozdíl v pěkné prázdné knize a knize hostů, ale řekla bych, že žádnej a prachy stojí už jen ten název SVATEBNÍ ;-) :-D Lenya: nevím co je hrozný, ale kdyby si toho nevšiml chlap, tak já neee a to jsem na ně koukala stokrát, ale kdžy to víš, tak to hrozný je :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky, mrkně na zuzanashop, mají tam fantastický boty!!!!!! Jsem z nich úplně mimo!!!! Kdybych už neměla koupený, tak si koupím tam. Akorát jsou teda dost drahý :-( a kabelky - taky bych si vybrala!!! ale opět ty ceny a kytka do vlasů za skoro 2 litry mi přijde teda hard core, to si radši pořídím živou :-)
Odpovědět
to je tak se vším :-D Jak je něcé svatební zároveň rovná se DRAHÝ :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Holky dnes je tu vcelku mrtvo, ale je mi jasný proč, protože buď nám holky ulítly na svých košťátkách nebo je úpálily, což snad néééééé :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
holky,myslíte, že tyšatičjy budou dobrý??? :-)
Odpovědět
šatičky :-D :-D My jsme pálili už včera :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmik: ta kniha stála 299,- ale fakt je to jen obyčejnej potištěnej bílej blok...Takže když si ho koupíš v papírnictví a ozdobíš sama, tak ti udělá stejnou službu za třetinovou cenu... U nás si zase té chyby nevšiml chlap :-)
Odpovědět
leny, tak to já taky koupím v obchoďáku....píšu si do deníčku...další věc na zařízení
Odpovědět
Lenya: hoď foto knihy, ať se mám čím inspirovat :-D vy taky máte vínovou svatbu, že? Suki: o šatkách nepochybuj, hlavní je, že se v nich cítíš dobře ;-) :-) Brácha má dnes dvacet a bude spát u nás, teda se mnou v ložnici, doufám, že neumřu, jak dojde nažranej, už to vidím :-D :-D :-D ale co, dvacet má člověk jendou za život, ne, tak proč si to neužít ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: foto hodím zítra, dnes už jsem KO... ale vínová není...je to červený s růžovou...
Odpovědět
ssimikk cítímse v nich suprově x-) a snad neumřeš :-D ...to by byla škoda,takhle před svatbou :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Suki: já už jsem vydržela tolik věcí, že ožralej brácha vedle mě v posteli mě nerozhodí :-D spíš abych se nazbudila a neležela mezi náma ještě nějáká holčina, tak to by mě asi dostalo :-D :-D :-D a pokud se v šatkách cítíš suprově, tak už to neřeš, jsou krásný :-) ' Lenya: jasný foto stačí zítra, sama nejsem schopná dodat foto toho co máme :-N Teď jsme si dala sprchu, napatlala si ksochtík krémem na noc a jsem připravena do hajan, horší je, že se mi moc nechce :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: no chtěla jsem to vyblejsknout, ale foťák je vybitej, tak to bylo znamení, že to mám nechat na jindy :-) taky se jdu chystat do hajan...můj šel někam na čarodky s kámošema, mně se nechtělo...
Odpovědět
Lenya: tak to můj skoromanža šel poslušně na noční =-) jinak já už ležím v posteli ;-) Holky, přestala jsem brát anťáky a můžu říct, že je to super, protože na to nemusím myslet, není nad to mít o starost míň :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: co jsou anťáky? antibiotika nebo antikoncepce? :-D
Odpovědět
Lenya: antikoncepce ;-) Jdu spát, už se mi zavírají kukadla a jen ta představa, že malá zase dojde v 6hod. a začne mě budit s tím, že chce jít ne hřiště je dost děsivá :-o 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: WAW!!! Takže plánujete dalšího raubíře??? :-o Já mám vysazeno cca půl roku, ale dohodli jsme se, že do svatby žádný mimi a zatím to teda vychází ;-)
Odpovědět
holky,já jdu spát:-) Zítra jsu na svatbu kámošce, tak se aspoŇ inspiruju:-)))
Odpovědět
Ahoj holky :-) Lenya: tak jako druhý chceme určitě, ale teď hned taky nechci otěhotnět, po svatbě nějdřív ;-) Koukám, že dnes je hodně svateb, protože hodně lidiček z mýho okolí šlo tak na svatbu ;-)
Odpovědět
Tady je teda mrtvo, njn, čarodky asi udělaly svoje :-D jinak dort jsem ejště neměla, ale naši říkala, že není dobrej, tak nevím jak to všechno dopadne, odpol.ochutnám a asi budeme shánět někoho jinýho :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: myslíš dort od Ondrové? My jsme si je dávali k snídani :-D Ten, co jsme měli půcvodně vymyšlenej - medovník potaženej marcipánem- byl skvělej, fakt mňamka, na to jsme se shodli. Druhej, co nám dala jen tak na vyzkoušení, s čokoládovým korpusem a nějakým krémem a marmeládou potaženej fondánem, to byla hrůza. Něco tak sladkýho jsem v životě nejedla, brrrr, slaďoch příšernej!!! I tak ji ještě pro jistotu řeknu, že s cukrem může šetřit :-) Jinak všechno krásný, i cukroví, i dortíky ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?