Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
u nás už je taky komplet,, trda oblek a košile je půjčená, tak doufám, že to všechno klapne
Odpovědět
romca13 : Už to máš za pár...budeš krásná nevěsta...já snad taky, pokud mě do tý doby nešlahne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no je to za pár, za šest týdnů,, jako to letí jak blázen,,, a ty budeš taky krásná,,, hlavně se nenervuj _)
Odpovědět
Profilova fotka
Pššššt, běhá mi z toho mráz po zádech! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni - jako já si to teď hrozně moc začínám uvědomovat,,, že je to fakt za chvíli...
Odpovědět
Holky letí to jako voda :-) Před chvíli byl leden a my měli zamluvéné jen místo a na všechno čas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romi já se uklidňuju tím, že to je až konec června, ale vy to máte opravdu za pár. Více méně za měsíc! Mazec!
Odpovědět
Profilova fotka
leni - no to je no,, když si vezmu, že za 6 týnů budu plašit,, tak se mi zvedá tlak,,,
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně, ale to zvládneme ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak sjem si vás dočetla a zase pádím, dopoledne jsem byla na vyšetření,pro dort a oznámka a teď jdu s Miškou na plavčo, brácha má dnes dvacátiny, tak pak k našim na dortík, pak písnu jakej byl od pí Ondrové ;-) Snad se tu večer ukážu, papapa :-)
Odpovědět
Holky budete někdo ještě něco chtít u Květuše?? Budu o víkendu objednávat :-) Tak, kdyžtak do IP :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem po delší době zase tu ;-) Jdu si za váma "postěžovat" :-( Včera přítel dovezl oznamka a málem mě trefil šlak - máme tam chybu ;-( Vím, že ostatní máte s Nejkr. svatbou dobrý zkušenosti, ale já teda, co se týká oznamek, bohužel ne :-( Pánovi to šíleně tvalo a s každým náhledem byl problém. Když jsme pak chtěli poslední finální náhled, řekl nám, že za to chce dalších 150 Kč. Tak jsme to nechali už být a vybrali si jeden z druhů písma, který nabízejí. Jenže ten vybraný styl asi zřejmě neumí znak & a tak tam místo toho máme něco jako 3. Prostě takový jakýsi paskvil ]-( Můj si teda toho vůbec nevšiml, ono to totiž je schovaný jako za jménama, ale i tak...Prostě mě to štve za ty prachy... A asi bohužel nic nezmůžem, když jsme to sami chtěli :-S Prej v rámci dobrých vztahů nám dá slevu, ale hodlám mu to večer až k nám přijde, pěkně vytmavit, jak takový styl písma mohou vůbec nebízet!!!!! ]-( Co je mi platná sleva, když je to špatně a nové teda nehodlám objednávat. ještě jsou k tomu malinký kartičky, kde má být L&M (jako ty cigarety :-) a máme tam něco jako L3M. Fakt paráda :-( A místo bordó mašliček nám k tomu dali červený ]-( Tak ty prej nám snad vymění... Ale i tak, prostě mě to štve za ty prachy fakt ]-( ]-( ]-( Jo a chlap z Nejkr. svatby řekl, že s tím Kyoprintem rozvazují spolupráci, že s nima mají blbé zkušenosti. A přítel mi k tomu řekl, že jsem detailistka a řeším zbytečný prkotiny ;-( Tak jsem byla naštvaná double :-( Dneska jedem pro ochutnávku cukroví a dortu k pí Ondrové, tak snad mě nezklame. Kámoška mi totiž řekla, že stejný dort jako my měli taky a že byl šíleně přeslazený. Tak už budu hlásit radši předem, že méně cukru ;-) zatím pa a hezký pátek a víkend všem!!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se musím pochlubit, že zkoušku jsem úspěšně zvládla. No jinak mi dnes zjistili krev v moči, tekže nic moc. Snad z toho nic nebude. A taky jsem valila vyzvendout prstýnky, jsou úžasné, pak je nafotím nebo vezmu na sraz. lenya: teda to je pech s těma oznamkama, si dokážu představit jak tě to štve, to bych byla taky pěkně nasra... Hlavně mi přijde sprostý, že vám neukázali tu konečnou formu, bych to zkusila uhrát na to. My měli od p. Ondrové taky jedem hrozně sladký, takže ji pak na to upozorním.
Odpovědět
Ahojky, kamarádka si nechávala dělat oznámka přímo u Kyoprintu a žádné problémy nebyly, byla spokojená. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-) lenya: teeda, tak to je dost blbý ty oznamka!!! Bych byla teda pořádně naštvaná... My je teda máme taky z Kiopryntu a žádný problém nebyl... ale co zakázka, co jiný borec, co je dělá. :-| (asi) No a budete je chtít po nich udělat znovu? Já bych to teda chtěla... to & prostě musí udělat, aby to vypadalo jako & a ne 3. peta: gratuluji ke zkoušce!!! :-) já měla dneska poslední den školy, udělala dva zápočty, nechala svázat bakalářku... A co tě trápí, že ti zjistili tu krev moči? To teda nezávidím... :-( A ty prstýnky chci vidět! :-) Jo, ten sraz příští týden by byl fajn....se aspoň odreaguju od zkoušek!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! těším se na sraz, kdy bude?
Odpovědět
Profilova fotka
lenya: No to je hrůza, to bych byla nasr..á. Budeš prodávat ty popůlnočky? Přineseš na sraz? :-p
Odpovědět
Profilova fotka
sraz: Ve středu nemůžu, jdu na nehty :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: Právě, že mě netrápí nic :-D zjistila to náhodně při preventivní prohlídce, tak to pošle do laboratoře a uvidíme. Mamka mi sbalila foťák, tak prstýnky zatím nemůžu vyfotit, ale už jsem si ho třikrát zkoušela :-D Asi je budu muset taky zapečetit. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
peta: tak to je dobrý teda :-D no aspoň sláva té preventivce! Jooo, zapečetění na mě zabralo :-D :-D :-D Nic, jedeme k našim na čarodky a zítra na oslavu k F.rodině, tak tam předáme zbytek oznamek- očekávám stejné reakce jako u rodičů 8-( 8-( :-D Tak pěký víkend nevěsty! :-)
Odpovědět
Peta: neboj to bude dobrý, erytrocyty v moči můžou být třeba z písku nebo nějakej zánět,( teda pouze pokud tam byly i bakterie), a nebo taky z ústí močové trubice, ta může být podrážděná od zlobení se skoromanžou =) záleží kolik těch eráku tam bylo..... každopádně hlavu si z toho nedělej =)
Odpovědět
Ahojky holky, tak jsem zase tu :-) lenya79 : Tak my měli z nejkrásnější svatby taky oznamka a dopadlo to všechno super, takže nechápu, že ty jsi dopadla takhle blbě :-( Snad se Ti to brzy vyřeší :-) p.e.t.a: Gratuluju ke zkoušce...jsi šikulka :-) Krev v moči je, když máš nějaký zánět...nebolí Tě močák? Většinou to mám z toho :-(
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsme tu, byla jsem s miškou chvíli na čarodkách a super, byl tam kamoš s dvojčátkama, tak malá byla chůvička a byla z toho úplně na větvy, že má dvě miminka a né jen jedno :-D Lenya: s těma oznámka je to teda kruťárna, ještě že jsme je vytvořily sami, ale máme v nich chybu :-( řešit to už nebudu, protože na to kašlu a my si toho taky hned nevšimly :-o Sraz by byl fajn, pokusím si zařídit hlídání, ale došla bych až k večeru a ještě se shodněte na tom dnu, zatím jsem se dočetla o středě, pokud se nemýlím :-N
Odpovědět
Peťo, můj taťka to měl taky, ale mnohem víc, chytlo ho to, že se nemohl pohnout a zvracel, pak jsem ho hned vezla na pohotovost a měl v moči krev, pár dní si poležel a bylo to v pohodě, buď ráda, že jste na to přišly a včas a třeba ti nasadí nějáký léky, ale snad to nebude ani nějak nutný, uvidíš, pokud tě nic nebolí, tak to bude v pohodě ;-)
Odpovědět
Ahoj holky:-) Tak já už jsem ukončila výběr šatů :-) :-) Byla jsem ve spoustě salónů a prostě ty moje favoritky vyhrály:-) Zkusila jsem znovii ty Paladium,ale nebylo to ono, takže už jsem zaplatila zálohu a mám je x-) x-) x-) Ve skutečnosti jsou tisíckrát hezčí než na fotce x-) x-) x-) Jinak s těma oznamkamaje to teda drsný ]-(
Odpovědět
Suki: super, že máš šatky :-) Lenienka: sorry, ale nějak jsme minula to tvoje oznámko :-N je pěkný ;-) Jo a Peťo gratuluji k dnešní zkoušce :-)
Odpovědět
:-) jj, jsem taky ráda,tak semi nějak ulevilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se právě vrátila z města, byl za náma p. Kožíšk z Nejkr. sv. a dovezl nám ještě knihu hostů - je suprová!!! Je na ní stejný motiv jako na oznamku. No a k oznamkám se nám snad 1000x omluvil, že by on byl taky naštvanej, kdyby se to stalo jemu. Ale že ty náhledy dělá Kyoprint a on už je samozřejmě po nich nekontroluje. A že s nima dnes vypověděl smlouvu, protože mají hodně zakázek a tím pádem vše dodávají pozdě a sekají tam chyby, ale nechtějí za ně nést zodpovědnost. A ty mašle prý jiný nemají a nevymění nám je - Kyoprint. On se nabídl, že nám dají nějaké jejich a navážou nám je. Tak to si už můžu zajistit sama, ale vybodnu se na to. No a nakonec jsme čučeli jak éra, protože řekl, že buď ať ti oznamka vyhodíme a budem dělat, že nikdy neexistovaly a nebudem je platit a necháme si je prostě udělat jinde anebo, že nám dá 850,- Kč slevu. A protože už není čas si je nechat dělat jinde, tak jsme brali tu slevu :-) a tu chybu nějak přežijem. Zkusím koupit nějakou zlatou propisku a trošku to tam domalovat a uvidíme :-) Nakonec jsme se teda rozešli v dobrém s tím, že zajdem společně na panáka :-D Bylo mi ho pak líto, protože jeho manželka včera porodila a on je chudák na to sám a asi neví, kde mu hlava stojí. Jinak truhla od nich i vývazky jsou špičkový, fakt spokojenost ;-) Jo a cukroví od pí Ondrové taky mazec. Udělala nám 2 minidortíky, jeden s marcipánem a druhý s fondánem a na to bordó růžičky, co budou na dortu a pár kousků cukroví - výborný. A vůbec nic za to nechtěla :-) Taky jsme byli v květinářství ve městě, kde jsem uvažovala, že bych možná prubla kytku. Prodával tam borec, tak jsem byla celkem na rozpacích.... Ale byl v pohodě a říkal, že ta co chci, by přišla na 700 - 800, což mi přijde úplně v pohodě cena... Akorát jsem si zkusila vzít tam 10 kal do ruky a přišlo mi to jako obří snop :-S Na mě prostě moc veliký... Tak budu muset zkusit tak 5 a basta... kachorka: já jsem je ještě neukázala skoromanžovi :-) ale určitě s mu líbit nebudou, tak ti je můžu donést, no problem ;-) Akorát na sraz ve středu nepůjdu...Můžem se ale klíďo domluvit někde ve městě, že ti je půjčím na vyzkoušení domů. Já dělám vedle Vaňkovky, tak jsem v centru pořád... ssimmikk: co tam máte za chybu?
Odpovědět
Lenya: ani se raději neptej :-|
Odpovědět
holky,asi blbej dotaz,na co je kniha hostů??? :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?