Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-) jsem dneska byla pro ortel nad bakalářkou a je schválená :-) tak jsem šla pak do Vaňkovky a koupila si botičky x-) A mamka si konečně koupila šaty, boty i bižu na svatbu. Další věc vyřízená a objednala jsem si ty kravaty v Assante. Tak prý v úterý budou :-) Takže dneska super den! Akorát jsem nikde nenašla košile pro ženicha :-| lenieka: to oznamko moc pěkný, povedlo se! :-) A na ten power plate se pak můžeme domluvit a uděláme další skupinu cvičící :-) Je to tam na objednání, tak teď jsem byla ve skupině po 3 a cvičí se po jedné... tak když by jsme šli i Peťou, tak uděláme další turnus!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, lenieka ..oznamko je moc pěkný:o) co tam máte za citát? sem slepejš, tak to nepřečtu lutsousek ...jak se jmenuje to fitko? Taky bych chtěla ten vacupress zkusit,ale kámoška chodí do fitka, kde za to paltí šilený prachy..90 Kč je super cena :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka: Já si asi Leni vezmu B, kdyžtak ji někomu dám. Stejně uvažuji, že na svatbu si pořídím ještě klasickou a uvidím co bude líp sedět. No jedu v neděli do Stuttgartu na praxi, na dva týdny. Akorád o víkendu si odskočím za přítelem, vdává se švagrová, tak už se moc těším. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Dneska jsem se byla opalovat :-) lutsousek: Viděli jsme u nás na přehradě mopsa a Flekovi se líbil ;-)
Odpovědět
Ahojky, tak co nového?Byla jsem teď na zahradě a bylo tam krásně, ale jsem dneska nějaká unavená :-( Co vy?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já už se snad vše naučila a zítra ve tři jdu na to, tak mi držte palečky. a potom jdu vyzvednout prstýnkýý, juhůůů :-)
Odpovědět
p.e.t.a: Tak to na Tebe budu myslet...a hodně štěstí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: Luci, neviděla jsi náhodou i Ikei ty plovoucí svíčky?
Odpovědět
p.e.t.a.: Peti já tam nakonec nebyla, protože mi pak bylo nějak zle, takže tam jela kamarádka sama :-) Ale zjistila mi to - mají jednobarevné 24ks za 69 Kč a jsou kulaté :-)
Odpovědět
Profilova fotka
efendy: no, myslím, že se to jmenuje Bon Figure... je to na Běhounské naproti Caribicu. Ale to není fitko.. je to malinký, pro ženský. Je tam ten power plate, to na tu celulitidu, ultrazvuk a ještě něco. :-) kachorka: tak to je super, že se mu líbil :-) se seznámí! Zrovna dneska jsme se bavili, že jí musíme sehnat chlapa na krytí...
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: děkuju, tak ještě mrknu ve městě, abych nemusela až tam
Odpovědět
p.e.t.a: Kdyby jsme tam jeli, tak Ti písnu ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Dobré ranko nevěstinky :-) Je tam dneska krásně, tak razím k babičce, takže mějte taky krásný den. Páčko :-) lenieka a nikaa666 - Objednávat u Květuše budu tento víkend :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko :-) Peti - ok, objednám :-) Já taky uvidím, jestli si ji nakonec vezmu. Třeba překvapí :-D ať ti to ve Stuttgartu uteče a užijte si svatbu! Letos se svatby v přítelově rodině sešly, že ;-) Jé, prstýnky, se máte :-) Držím pěsti, ať ti zkouška dobře dopadne :-) Díky za oznamko. Jsem ráda, že se líbí :-) efendy: motto je: "Jen život, který žijeme pro druhého, stojí za to. Einstein." Je to napsané prťavě a při zmenšování se pokazila kvalita, takže to tu není moc čitelné... Rosťa to měl vybraný a že jiný nechce, tak jsem byla ráda, že jsem motto nemusela řešit, takže spokojenost na obou stranách ;-) lutsousek: super, počkáme, až se vrátí Peťa a vyrazíme :-)
Odpovědět
Ahoj holky :-) Jak to jde? Chci se zeptat, byla jste některá v salonu v Olympii,mají tam něco?? Jinak leni super oznamko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdi: super! Už se na přísavky těším :-D suki: v Olympii jsem nebyla. Myslela jsem, že už máš vybráno :-) A děkuju ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Poslušně hlásím, silikonky jsou objednané :-)
Odpovědět
Ahojky, tak ten den dneska tak krásně začal, ale teda ten průběh je už o něče jiné :-( Jsem s nervama totálně v pytli :-( lenieka : Promiň nějak jsem se zapoměla vyjádřit k tvému oznamku, ale moc krásné :-) Takové netradiční, ale moc hezké :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi - copak se stalo??
Odpovědět
romca13 : Romi povím někdy osobně ;-)
Odpovědět
Kdo by šel příští týden na ten sraz? Potřebuju se odreagovat ;-) Hodila by se mi středa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi -- já bych šla,, v úterý jsem do 17.00h v práci a ve středu do 15.00h...
Odpovědět
romca13 : Super, tak ta středa by byla nejlepší jak koukám :-) Holky kdo se přidá???
Odpovědět
Profilova fotka
ok, středa... myslím že Nikkaa říkal, že by šla,,,, a co ostatní???
Odpovědět
roma13: Tak uvidíme jak se vyjádří :-) A kde by to bylo tentokrát? Jak jsme byli minule, tak tam se mi to moc líbilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi -- jj, mě se to tam taky moc líbilo, klidně bychtam šla zase
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdi: děkuji, taky to byla fuška oznamko vymyslet ;-) Pevné nervíky, snad to není nic vážného :-( Já uvidím, jak se příští týden vyvrbí, takže se mnou zatím nepočítejte...
Odpovědět
romca13 : A jak pokračují přípravy?? Máme konečně kravatu koukala jsi? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi -- jj, koukala, jsem za kolik jsi ji koupila, je moc pěkná, taková jemná,,, my zase včera konečně koupili Luekmu bot´ky
Odpovědět
romca13 : Stála 400,- Tak ženich je konečně komplet :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?